Oldal: 2 / 20 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (193) összesen
  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet darabka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont ha valaki az ONGAME hálózatban tolja, akkor máris hátrányban van, sajna azt a P5 nem figyeli..Pedig ha azt is be lehetne venni a listába, egy percig sem gondolkodnék és én is jelentkeznék Low-ra.
    OPR trackeli, felőlem bele lehet venni, a technikusokat kell megkérdezni, hogy meg tudják-e oldani. Minél többen vagyunk, annál jobb.

  2. #12
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    Idézet szusza84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OPR trackeli, felőlem bele lehet venni, a technikusokat kell megkérdezni, hogy meg tudják-e oldani. Minél többen vagyunk, annál jobb.
    Tudom, hogy OPR nézi, de ilyen alapon SC-t is lehetne figyelni. Ezekkel viszont csak az a baj, hogy minden versenyt felsorolnak, azokat is, ami nem éri el az 1K díjjazást, illetve szatokat is mutatja.
    Mondjuk ezeket ki lehetne szűrni SharkScope-pal, ha ott előfizető az ember ugye, akkor be lehet állítani különböző feltételeket, hogy a szatelitek meg esetleg nagyobb nevezésű versenyek ne jöjjenek le és akkor már majdnem hogy kész a lista.
    Viszont ahogy néztem anno a táblázatot, amit szerkesztettek, abból nekem az derült ki, hogy a pontszámítást nem képlettel számolták ki, hanem a P5-ről másolták. OPR-nél és SC-nél is ki kellene számolni, persze egy képlettel egyszerűen megoldható, tudom.

    Mindenesetre azért érdekel az Admin véleménye is, hogy esetleg ONGAME versenyek eredménye is figyelembe vehető a PLB-ben?
    Utoljára módosítva: darabka által: 2011. 04. 26. 14:55

  3. #13
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Mergét is vegyétek be. Ha sikerülne, én is meg gondolnám. P5s régóta figyeli, és az OPR-en is láttam kiírást hogy hamarosan kész lesz.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  4. #14
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet CantusPutnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SCOOP-on rebuyban micro-low stakesen csak 5R és 11R-t láttam, 16.5 2xC-t, 16.5R omahát, meg 11 1R1A omahát.

    Amúgy microstakes-es versenyeket, amibe esetleg a 22$-még beleférne, kb. én is vállalnék. Meg tervezek egy csomagot összeállítani, amiből szeretnék majd eladni, feltéve, hogy lesz rá kellő jelentkező. Kérdés az, hogy ha lenne rá kellő igény, akkor indítanátok-e esetleg microstakes-es versenysorozatot, mondjuk 22$ FO, 5R, 11c 11q-ig.

    Kérdés még továbbá, hogy csak a SCOOP versenyek számítanak, vagy mások is.
    Mások is.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet darabka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy OPR nézi, de ilyen alapon SC-t is lehetne figyelni. Ezekkel viszont csak az a baj, hogy minden versenyt felsorolnak, azokat is, ami nem éri el az 1K díjjazást, illetve szatokat is mutatja.
    Mondjuk ezeket ki lehetne szűrni SharkScope-pal, ha ott előfizető az ember ugye, akkor be lehet állítani különböző feltételeket, hogy a szatelitek meg esetleg nagyobb nevezésű versenyek ne jöjjenek le és akkor már majdnem hogy kész a lista.
    Viszont ahogy néztem anno a táblázatot, amit szerkesztettek, abból nekem az derült ki, hogy a pontszámítást nem képlettel számolták ki, hanem a P5-ről másolták. OPR-nél és SC-nél is ki kellene számolni, persze egy képlettel egyszerűen megoldható, tudom.

    Mindenesetre azért érdekel az Admin véleménye is, hogy esetleg ONGAME versenyek eredménye is figyelembe vehető a PLB-ben?
    Sajnos technikailag nem oldható meg, legalább is nem olyan áron amit megér. Szóval Ongame sajnos kilőve. Minden amit a pocketfives trackel megoldható...
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  6. #16
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos technikailag nem oldható meg, legalább is nem olyan áron amit megér. Szóval Ongame sajnos kilőve. Minden amit a pocketfives trackel megoldható...
    Igen, valami hasonlóra gondoltam, emiatt is nem eröltetném igazából ezt a dolgot, legfőképp úgy nem, hogy iszonyatos órákat ölnétek a fejlesztésbe.
    Viszont egy utolsó kérdés ezzel kapcsolatban, esetleg az járható lenne részetekről, hogy az ongame-s eredményt abban az esetben számítanátok be, ha az OPR-ről mindenki saját maga küldené el Nektek az eredményeit?
    Ebben az esetben elvileg Nektek csak annyi dolgotok lenne, hogy bemásoljátok az excelbe az adott játékoshoz. Persze már a bemásolás is önmagában többlet meló, főleg ha nem 1-2 ember küldözgetné a helyezéseit...
    A lényeg, hogy aki azt szeretné, hogy az ONGAME-s eredményei is bele számítsanak a pontszámaiba, magának kellene kigyűjteni és elküldeni ezeket.

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet darabka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, valami hasonlóra gondoltam, emiatt is nem eröltetném igazából ezt a dolgot, legfőképp úgy nem, hogy iszonyatos órákat ölnétek a fejlesztésbe.
    Viszont egy utolsó kérdés ezzel kapcsolatban, esetleg az járható lenne részetekről, hogy az ongame-s eredményt abban az esetben számítanátok be, ha az OPR-ről mindenki saját maga küldené el Nektek az eredményeit?
    Ebben az esetben elvileg Nektek csak annyi dolgotok lenne, hogy bemásoljátok az excelbe az adott játékoshoz. Persze már a bemásolás is önmagában többlet meló, főleg ha nem 1-2 ember küldözgetné a helyezéseit...
    A lényeg, hogy aki azt szeretné, hogy az ONGAME-s eredményei is bele számítsanak a pontszámaiba, magának kellene kigyűjteni és elküldeni ezeket.
    Az egész rendszert teljesen automatizáltuk, egyrészt azért, hogy ezzel ne legyen munkánk , másrészt hogy csökkentsük a hiba lehetőségeket. Szóval minden manuális munkát igénylő eljárást mellőznénk.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    én is jelentkezem (low v mid , majd kiderül)

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás közel végleges PLB kiírás

    Mivel fórum n00b vagyok és nem tudom hogy kell szerkeszteni az első HSZ-om, ezért re-postolom néhány módosítással és kiegészítéssel, ami a cikk alapjául fog szolgálni:

    Elérkezik lassan a SCOOP+miniFTOPS (máj 8-22), ideje felmérni, hogy kik lennének érdekeltek egy csapatversenyben extra motivációként a grindhez.

    Egy csapaton belül lesz midstakes és lowstakes játékos is. A nevezési díj $300 és $100. 3-5 fős csapatok várhatók. Egyéni verseny pedig csak lowstakesen hirdetünk szintén $100 nevdíjjal.

    Microstakes külön nincs betervezve, viszont nem jelent problémát, hogyha valaki nem tud minden nap játszani, vagy a bankrolljába nem fér bele az $50-os versenyek. Egyszerűen jelentkezzen lowstakesre és jelezze a jelentkezésnél, hogy milyen handicap várható és a csapatkapitányok ezt figyelembe veszik a draftolásnál. Ezzel nem fog gyengébb csapatba kerülni, igyekszünk úgy elosztani, hogy minden csapathoz kerüljön olyan játékos, aki valami miatt nem tud 100%-ot nyújtani, de szeretne játszani.

    Csapatkapitányok jelentkezését is várjuk, draftolás máj 6. 18:00 (péntek)

    Pocketfives által trackelt oldalak érvényesek.

    Midstakes: max $130 fr, $22r, $22c, $33q
    A legjobb 15 eredmény számít PLB alapján.

    Lowstakes: max $55 fr, $11r, $22c, $11q
    A legjobb 20 eredmény számít PLB alapján.

    3 fős csapatok esetén csapatonként a legjobb 45 pont.
    4 fős csapatok esetén csapatonként a legjobb 60 pont.
    5 fős csapatok esetén csapatonként a legjobb 80 pont.

    A nevezők számától függően határozzuk meg a csapatok méretét.

    $22c-t sokan kérték legutóbb is a lowstakeshez, így az is számítani fog. Viszont az $50 2nd nem fog, ahogy a $100-oshoz a $100 2nd sem.

    Semmi sem végleges ebben a kiírásban, csak felmérés. Amikor megjelenik a cikk, akkor lesz végleges.

    Ígéretet kaptam arra, hogy szépen nyomon követhető lesz az egész verseny ideje alatt az állás.

    Pénzek kezelését vállalom, draftolás lebonyolítását szintén.

    A péntek este kialakult csapatokra rendezünk egy baráti fogadást. Fogadni min. $10 értékben vasárnap 13:00-ig és majd a hozzátartozó topikban jelezzétek, hogy melyik csapatra fogadtatok, illetve a pénzeket küldjétek nekem. Ebből lesz a prizepool, amiből a nyertes fogadók megfelelő arányban fognak részesülni:
    Nyeremény = Prizepool * (Nyertes fogadás / Nyertes csapatra érkezett összfogadás)

    Pl.: ha $20-ral fogadtál és a győztesre fogadtak összesen $50-ral, a prizepool mérete $200, akkor nyereményed 200*(20/50)= $80

    A nevezési díjakat és fogadást a PSen szusza84-re küldjétek, FTP-n Lilla82-re.

  10. #20
    Lelkes újonc Lucsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    lowt csapatom én is sztem

Oldal: 2 / 20 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •