Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
  1. #11
    Fanatikus tag herrbert74 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 09.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Elég egyértelmű a hozzászólások alapján. Azt hiszem, az AK értéke esik a legtöbbet FL-ről NL-re váltva. FL-en nagyon gyenge, ha turn-ön HU dobod a két overpair-edet, itt viszont, ha reálisan nézem az oddsokat, ez nagyon gyenge játék volt.

    Egyébként mindenhol azt hallom, hogy FL-ről NL-re átállni sokkal könnyebb, mint fordítva, de el nem tudom képzelni, hogy mi okozhat fordítva nehézséget, hiszen csak kicsit el kell lazulni. Talán az, hogy van egy-két extra technika, amivel védened kell a kezedet.

    Villain természetesen AQ-t mutatott.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    287

    Beszélő

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    106 hand alapján már be lehet lőni a 3-bet %-ot?

    Igazából mindegy hány handed van róla, egy átlag FR regnek a value range az amit fenn írtam, a blöff range-ét nem ismerjük, de azzal se fog egy ilyen boardon airrel 3-barrelezni.
    természetesen nem, csak azt akartam mondani hogy a két stat között óriási a különbség és nem érdemes csaka stat alapján nitként beazonosítani és meghozni a döntést. és mint irtam szerintem is hátul vagyunk.

  3. #13
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet herrbert74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég egyértelmű a hozzászólások alapján. Azt hiszem, az AK értéke esik a legtöbbet FL-ről NL-re váltva. FL-en nagyon gyenge, ha turn-ön HU dobod a két overpair-edet, itt viszont, ha reálisan nézem az oddsokat, ez nagyon gyenge játék volt.

    Egyébként mindenhol azt hallom, hogy FL-ről NL-re átállni sokkal könnyebb, mint fordítva, de el nem tudom képzelni, hogy mi okozhat fordítva nehézséget, hiszen csak kicsit el kell lazulni. Talán az, hogy van egy-két extra technika, amivel védened kell a kezedet.

    Villain természetesen AQ-t mutatott.
    Igen, az a helyzet, hogy ez egy nagyon rossz board volt. Egy Kxx boardon preflop 3bet után tönkre kell menni, de itt sajna egy ennyire feszes játékos ellen a turn betje után már nem sok jóra lehet számítani, hacsak nem felezésre esetleg.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •