Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (92) összesen
  1. #81
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én AJ.t call majd noteolnám, AA-nál mi is a kérdés ?
    Én is így tettem egyébként. Egy note-ot megért.

  2. #82
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet izé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na re így ajándékosztás után. Akkor berakom a végét a handnek. Miért is vártam több kommentet...

    weaktight | Hand | JAo - $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    Majd írnak többen is idővel!

  3. #83
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet izé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A handek:
    weaktight | Hand | JAo - $0.01/$0.02 No Limit Holdem Itt elégszer leszünk elöl a callhoz? Egy Jx-et gondoltam nála. X=2-A.

    weaktight | Hand | AA - $0.01/$0.02 No Limit Holdem Ilyet még nem láttam nl2-n.
    AJ hand:
    Simán elöl leszel, én azt mondom, én ezt ebben as szituban 100-ból 100-szor callolnám.
    AA hand:
    Ezt akkor csak úgy beraktad? Amúgy sztem NL2-n az ő játéka sem minuszos, mert sokszor fog AK-val coinflipnél jobbat játszani, elégszer. Még NL25-ön is sok olyan ember bohóckodik, aki ellen nyugodt szívvel betolom preflop egy 4bet allin overbet formájában az AK-t, mert tudom, hogy sokkal rosszabbal is callol :P No mindegy, csak kis elmélkedés. Sok hasonló potot az ünnepekre!

    NOTE: a hand végét majd csak most nézem meg, még nemtom mi lett

  4. #84
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AJ hand:
    Simán elöl leszel, én azt mondom, én ezt ebben as szituban 100-ból 100-szor callolnám.
    AA hand:
    Ezt akkor csak úgy beraktad? Amúgy sztem NL2-n az ő játéka sem minuszos, mert sokszor fog AK-val coinflipnél jobbat játszani, elégszer. Még NL25-ön is sok olyan ember bohóckodik, aki ellen nyugodt szívvel betolom preflop egy 4bet allin overbet formájában az AK-t, mert tudom, hogy sokkal rosszabbal is callol :P No mindegy, csak kis elmélkedés. Sok hasonló potot az ünnepekre!

    NOTE: a hand végét majd csak most nézem meg, még nemtom mi lett
    Kösz hogy benéztél! Nem tudom talán ha eljutok odáig akkor nl10-en rászokok majd az AK 4bet allinra Boldog Karácsonyt!

  5. #85
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet izé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kösz hogy benéztél! Nem tudom talán ha eljutok odáig akkor nl10-en rászokok majd az AK 4bet allinra Boldog Karácsonyt!
    Azért ne tedd, attól hogy én csinálom néha, nem biztos hogy jó. Sőt Meg max a megfelelő emberek ellen.

    Boldogot Neked is!

  6. #86
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Megint bennt vagyok még egy 11centesen a Starson már csak 33-an vagyunk a 477-ből. Valamennyivel átlag alatt vagyok. Most már jól jönne egy FT

  7. #87
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Out. 20.-ként estem ki. Dealerből egy honfitárs 1000-2000 ante 300-nál 8000-ig emelt én SB-ből AJs-del visszatoltam rá 23000-ig Showdown: ő AQ én AJ Flop páros Turn dáma amivel nekem FD-m lett de a river nem segített. Úgy néz ki az FT még várat magára

  8. #88
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Több mint 2BI 500hand alatt! Lehet hogy valami hotrun mert az elmúlt 5 session ilyen volt. Na nem kiabáljuk el. A rossz hír a Tracker nem importál a HM nem működik és volt 2-3 hand aminél el voltam veszve. Lekértem e-mailre szóval mehetek böngészni azt a 3-at

    Mára ennyi. Még egy-két cikk és elteszem magam holnapra.
    GL!
    Utoljára módosítva: izé által: 2010. 12. 29. 19:43

  9. #89
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Már régen írtam, mivel hanyagolom mostanában a cashgamet. Kivéve persze a suliban, de az más tészta Nekihasaltam a HU-nak, amit a blogomban írtam a 2. nap eredményeivel.(vagyisfrissítve)

  10. #90
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Comeback Az elmúlt 2-3 hétben elkezdtem újra játszani, még mindig HUD nélkül.
    Akadémiát olvastam, de elég passzívan.
    Mai session: 300hand 1 óra 1BI+
    Érdekes hand:
    Hero (QJ - Big Blind) wins - two pair, aces and queens wins over a pair of aces - submitted 04-28-2011 - 11:20 am - Poker Hand Replays
    Nem egy érdekes hand, srác tilten volt, egy mezei top párral is be akartam tenni ellene. Progi nélkül macerás kikeresni a handeket, de a legérdekesebbeket megpróbálom!
    GL nektek!

Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •