Szavazás eredménye: Mi a véleményed erről az idiotáról????

Szavazók
16. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Idiota a köbön!!!!

    2 12,50%
  • Menthetetlenűl halmozottan hátrányos helyzetű idióta!!!

    4 25,00%
  • Elmebeteg!!!

    3 18,75%
  • Nem ismerem!!!!

    7 43,75%
Oldal: 19 / 104 ElsőElső ... 917181920212969 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (1031) összesen
Like Tree91Likes

Téma: Gabiru Handjei!

  1. #181
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet hunsilverline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs lehetőséged egy olyan játékossal beszélni aki mondjuk masszív nyerő NL50-en? Vannak jó elképzeléseid a játékról, de le kéne formatálni a rossz beidegződéseket. Magyarul egy 2 órás cg coaching csodákra lenne képes veled. Mert nagyon nagy kár ennyi időt belefeccölni eredmény nélkül ebbe a játékba, viszont ha eredményes szeretnél lenni akkor a fent ábrázolt opció a te embered.
    nem tudom még mi lesz én tényleg folyamatosan probálkozom a lehető legjobb döntéseket hozni abból amit tudok és látok!

    De ezt csinálom az életben is és nincs gond a munkában radásul mérnők vagyok és olyan dolgokat csinálok ahol ha rosszul döntök akkor valaki meghallhat az asztalon a műtöben!

    Ezt a szemléletet probálom átvinni a pokerbe is!

  2. #182
    Fanatikus tag hunsilverline avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    485

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem tudom még mi lesz én tényleg folyamatosan probálkozom a lehető legjobb döntéseket hozni abból amit tudok és látok!

    De ezt csinálom az életben is és nincs gond a munkában radásul mérnők vagyok és olyan dolgokat csinálok ahol ha rosszul döntök akkor valaki meghallhat az asztalon a műtöben!

    Ezt a szemléletet probálom átvinni a pokerbe is!
    Ha orvosi műszereket tervezel, akkor végképp érthetetlen a handed Valaki fekszik a műtőasztalon és van 5%-a a túlélésre ha azonnal megműtik, vagy pedig várnak míg felerősödik a szervezete és lesz 70%-a, akkor te melyiket választanád? Mert a fisht egy sokkal egyértelműbb handben, sokkal kisebb kockázattal is meg tudtad volna kopasztani.

  3. #183
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet hunsilverline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha orvosi műszereket tervezel, akkor végképp érthetetlen a handed Valaki fekszik a műtőasztalon és van 5%-a a túlélésre ha azonnal megműtik, vagy pedig várnak míg felerősödik a szervezete és lesz 70%-a, akkor te melyiket választanád? Mert a fisht egy sokkal egyértelműbb handben, sokkal kisebb kockázattal is meg tudtad volna kopasztani.
    Még csak javítom őket, az még idő hogy tervezzek!
    Ez mondjuk egyértelmű hogy várnék ha ezen múlik, ez egy csöppet bonyolult mivel itt inkább sokszor nem szabad várni mivel nagyon sok múlik az időn példa a rák vagy egyéb olyan betegségek, persze ha van valami albetegség influenza vagy más ami rizikossá teszi a mütétet akkor persze halasztani kell!

    például ez a range helyén való ide ráadásul ez egy 3 bet pot???

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 42.931% 41.46% 01.48% 30781 1095.50 { AsKc }
    Hand 1: 57.069% 55.59% 01.48% 41278 1095.50 { JJ-22, AQs, KJs, AQo, KJo }

    mondjuk én ha kizárnám hogy 66-22 nem calloz 3 bet mivel én dobnám és azért nem muatott ilyen moveokat a delikvensünk és szerintem az oddsa sem volt meg

    akkor meg ez van még ha helyes a range felállítás:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 52.914% 51.33% 01.59% 27440 848.00 { AsKc }
    Hand 1: 47.086% 45.50% 01.59% 24324 848.00 { JJ-77, AQs, KJs, AQo, KJo }

    Erről mi a véleményed például?

  4. #184
    Fanatikus tag hunsilverline avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    485

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még csak javítom őket, az még idő hogy tervezzek!
    Ez mondjuk egyértelmű hogy várnék ha ezen múlik, ez egy csöppet bonyolult mivel itt inkább sokszor nem szabad várni mivel nagyon sok múlik az időn példa a rák vagy egyéb olyan betegségek, persze ha van valami albetegség influenza vagy más ami rizikossá teszi a mütétet akkor persze halasztani kell!

    például ez a range helyén való ide ráadásul ez egy 3 bet pot???

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 42.931% 41.46% 01.48% 30781 1095.50 { AsKc }
    Hand 1: 57.069% 55.59% 01.48% 41278 1095.50 { JJ-22, AQs, KJs, AQo, KJo }

    mondjuk én ha kizárnám hogy 66-22 nem calloz 3 bet mivel én dobnám és azért nem muatott ilyen moveokat a delikvensünk és szerintem az oddsa sem volt meg

    akkor meg ez van még ha helyes a range felállítás:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 52.914% 51.33% 01.59% 27440 848.00 { AsKc }
    Hand 1: 47.086% 45.50% 01.59% 24324 848.00 { JJ-77, AQs, KJs, AQo, KJo }

    Erről mi a véleményed például?
    Ez preflop? Mert mi nem pref-lop hibáról beszélünk hanem postflop. A minraise után semmilyen KJ, AQo stb nem lesz a rangeben szóval eleve rossz az alapfeltételezésed. Vastagon bukó vagy ebben a handben akárhogy is csűröd-csavarod

  5. #185
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet hunsilverline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez preflop? Mert mi nem pref-lop hibáról beszélünk hanem postflop. A minraise után semmilyen KJ, AQo stb nem lesz a rangeben szóval eleve rossz az alapfeltételezésed. Vastagon bukó vagy ebben a handben akárhogy is csűröd-csavarod
    Én most csak kérdezem nem csűrni csavarni akarom, csak abból indultam ki hogy 3 bet kasszáról van szó ami élből sok mindent kizárhat 18/15 passziv játékosról van szó!

    Kérdésem az ha e fényében nézem a pre range-et 3 bet kasszához képest akkor az miben változtatná meg postflop ha abból indulok ki!

    Mert végülis azért nem postflop kezdödött a party!

    Bocsi, ez munkai ártalom mivel ha van egy problémám amit tudok aztán történik utánna valami akkor a kérdés az hogy az a hiba milyen kihatással van arra ami történik tehát teszem azt hogy az ő 3 bet call rangére milyen hatással van ez a board, nem tudom hogy ez mennyire hiba hogy teljes egészében nézem a party-t és nem úgy hogy pre majd post mivel az két külön világ igaz de akkor is hatással vanank egymásra!

    Szóval tanulási szándékkal vagy fejlődési szándékkal kérdezem most ezt.
    miért kéne másból kiindulnom postflop ha már van egy állitásom pre akcióra?
    Utoljára módosítva: Gabiru által: 2011. 04. 26. 19:08

  6. #186
    Fanatikus tag hunsilverline avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    485

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én most csak kérdezem nem csűrni csavarni akarom, csak abból indultam ki hogy 3 bet kasszáról van szó ami élből sok mindent kizárhat 18/15 passziv játékosról van szó!

    Kérdésem az ha e fényében nézem a pre range-et 3 bet kasszához képest akkor az miben változtatná meg postflop ha abból indulok ki!

    Mert végülis azért nem postflop kezdödött a party!
    Ilyen flopon semennyire. Már a c-bet is hibás hiszen ez nem az a flop, ahol bármit tudsz dobatni egy passzív CS-vel. Egy magaslap sincs, mitől ijedne meg akár 88-cal?

    Na de most kicsit off mert tegnap nyertem egy jegyet az Ongame 40.000k high rollersre 525 dollár értékben (10k stack/15 min vak) és jó lenne alkotni valamit

  7. #187
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet hunsilverline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen flopon semennyire. Már a c-bet is hibás hiszen ez nem az a flop, ahol bármit tudsz dobatni egy passzív CS-vel. Egy magaslap sincs, mitől ijedne meg akár 88-cal?

    Na de most kicsit off mert tegnap nyertem egy jegyet az Ongame 40.000k high rollersre 525 dollár értékben (10k stack/15 min vak) és jó lenne alkotni valamit
    Gl akkor de azért miattam ne hanyagold ez ráér

  8. #188
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás Mai session-ből NL5

    Amúgy 1165 handet toltam le és +6,70 lett a vége! 11,82bb/100 és most jo sokáig el fogok szöszmötölni szép nyugodtan ezen a szinten!

    1. weaktight | Hand | QQ - $0.02/$0.05 No Limit Holdem QQ

    Enemy: 37/24/2 102 hand turn agre: 2,5 (33%)

    Jó volt-e ez így?, de szerintem mivel lehetett volna nála FD is így szerintem jogosa turn-ön a bet amivel védjük a lapunkat majd mivel visszatolta nem volt más lehetőség mivel commitálva voltunk sajna!

    2. weaktight | Hand | KAo - $0.02/$0.05 No Limit Holdem AKo

    Enemy: 25/21/1 76 hand 3bet: 4

    Volt e értelme a 4 bet-nek amivel all in tettem őt? vagy inkább callozni kellett volna csak mivel pozicióban vagyunk és ha nem esik semmi flopra akkor könnyű szerrel dobunk és nem égetünk akkor annyi pénzt?-Mondjuk ezen gondolkoztam közben de végül inkább az elsőt léptem meg ami így utolag hibás döntés volt szerintem!

    3. Két legnagyobb hibám amit ki kéne iktatnom a játékomból, mert csak a pénzt égetem fölöslegesen!!

    De azért kérem a kommenteket mit hogyan kellett volna csinálni!

    weaktight | Hand | AA - $0.02/$0.05 No Limit Holdem AA Enemy: 71/41/10 16 hand
    weaktight | Hand | AA - $0.02/$0.05 No Limit Holdem AA Enemy: 48/30/2 46 hand

    GL

  9. #189
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    1. standard, jó volt így!
    2. ez is tökéletes, a csak megadásnak azért nincs értelme, mert ha A vagy K esik a flopra akkor nem fog stackelődni pl JJ-vel, így flippelsz vele és sokszor dominálod (néha-néha még dob is a 4betre)

    első AA-snál turn bet/fold, ha callol vagy c/f vagy b/f riveren, és mivel b/f-ra nincs tér valszeg inkább c/f
    második AA: floppon raiselnék

    a mindenmondatvégénlegyenfelkiáltójelet bírom!

  10. #190
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    1:Szerintem cooler.
    2:A topikomban épp most van egy ilyen kérdés Fél stack ellen szerintem jó. Fél stack ellen én poziból variálom azt amit írtál.
    3szem a második handnél én flopon raiseltem volna, de a végeredmény szempontjából nem változna sok minden.
    GL!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •