Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
  1. #11
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet herrbert74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, valamiért csak 80%-nál tettem Auto-Rebuy-t, most felnyomtam 90%-ra.
    miért nem 100% ?
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  2. #12
    Fanatikus tag herrbert74 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 09.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért nem 100% ?
    Ahogy visszanézem a hand-jeimet, egyelőre ennek nincs jelentősége, sőt, én vagyok a hal, aki bepakolja gyengébb lappal. Majd, ha nyerőbe fordulok, visszatérek erre a problémára. Statokhoz?

  3. #13
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    ez fullring?gondolom az, Neked is azt mondom, hogy jobb ha készítesz egy videót, mert így nehéz jókat mondani, csak a statokhoz, főleg mert ennyire feszesen szerintem senki nem indul már FR-en sem, de neked ez amíg beleszoksz egy optimális stratégia lenne, hogy ne bukj sokat, és szép lassan beleszokj az NL-be. Sok handet tegyél be, meg videót!
    GL
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #14
    Fanatikus tag herrbert74 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 09.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Feltöltöttem egy videót, hamarosan megjelenik. Várom a véleményeket a topikjában!

  5. #15
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Ez nagyon kevés hand megalapozott véleményre. Amit ebből a kevésből látok:
    Sok a WTSD, kicsit calling station vagy.
    Keveset dobsz cb-re.
    Donk elég sok.
    Magas a Fold to PF 3B, főleg figyelembe véve, hogy Fold Steal to Blind Reraise meg csak 45%.

    Úgy tűnik, hogy olyasmi vagy, mint sok feszes, nit játékos. Kevés lappal játszol, de ha már játékba kerülsz, akkor nehezen szabadulsz a lapodtól. Kíváncsi leszek a videódra.

  6. #16
    Fanatikus tag herrbert74 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 09.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Azóta kicsit megváltoztak a statok. Napról-napra több agressziót merek bemutatni. VPIP/PFR/TAF felment 13/10/2,7 környékére. WTSD lement 24-re. Ma már bedobtam egy AK-t királlyal a turn-ön.

    A W$SD még mindig csak 48. Sok volt a cooler, remélem. A Donk még mindig sok. Ehelyett több C/R kellene?
    Az olló a Fold to PF 3B és Fold to B Reraise to St között még mindig nagy. Nem tudom, melyiken kéne változtatni?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •