Oldal: 3 / 15 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (141) összesen
  1. #21
    Tag ironmike avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 15.
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Idézet hunsilverline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Okés én megpróbáltam. Ráadásul a helyzetünk is hasonló, mert én sem tudok kimenni és utat építeni mondjuk... Viszont ezzel a merevséggel én sem tudok mit kezdeni. Járd a magad útját legfeljebb a felénél visszafordulsz és elindulsz azon, amin eleve el kellett volna és vesztettél fél utat.

    Sok sikert a folytatáshoz!
    +1
    hihetetlen!

  2. #22
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Tulajdonképp én is a semmiből kezdtem.lassan egy éve, hogy komolyabbat nyertem freerollon. Tavaly ilyenkori semmiből -> most van úgy bő 2,2k-s rollom. De ha most kéne újra befizetnem és elölről kezdenem, akkor megkönnyíteném magamnak. Ha sokat freerollozol, könnyen összeszedsz egy csomó rossz beidegződést a játékodba, ami rossz hatással lesz a real money küzdelmeidre. Könyvet meg nem muszáj venni. Rengeteg az ingyenes oktatóvideó, ingyenes könyv az interneten magyarul angolul egyaránt. +Miért is befizetni? egy csomó ingyenes pénzt fellelhetsz, amivel befizetés nélkül is elindíthatod a munkát!
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #23
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Vannak free bankroll money-k is, használd ki. GL!

  4. #24
    Lelkes újonc Póker Tomi avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet hunsilverline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Okés én megpróbáltam. Ráadásul a helyzetünk is hasonló, mert én sem tudok kimenni és utat építeni mondjuk... Viszont ezzel a merevséggel én sem tudok mit kezdeni. Járd a magad útját legfeljebb a felénél visszafordulsz és elindulsz azon, amin eleve el kellett volna és vesztettél fél utat.

    Sok sikert a folytatáshoz!
    Sokan megpróbálták már más pókeroldalon is (viszont volt aki belátta, annak értelmét, hogy a bizonytalanba nem szeretnék rá áldozni, és ugye kb ősszel mindenre fény derül)

    A helyzetünk hasonlóságára nem vennék mérget, apró különbség, hogy neked van állásod plussz gondolom még az mellé az állami segély stb,,, ebből te azt az általad kicsinek nevezett összeget megértem, hogy kiszorítod, de nekem pl csak a 20on ezres állambácsi pénz van.
    Utoljára módosítva: Póker Tomi által: 2011. 04. 29. 14:12

  5. #25
    Lelkes újonc Póker Tomi avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vannak free bankroll money-k is, használd ki. GL!
    Ezekkel az abaj, hogy már majdnem mind partnernél tag vagyok és ugye friss az oldalhoz fűződő reg kell. 1 oldalon lenne még a party póker de róluk semmi jót nem hallodtam, plussz ami engem tőlük visszatart , hogy felhivogatják az embert, gondolom nem kell mondani, hogy ha kb 3 mondatot tudok angolul, akkor semmi kedvem ahhoz hogy angolul hivogassanak. És ezt a magyar ügyfélszolgálat is elismerte a felhívogatást. (csak mielőtt valaki beírná, hogy nem engem sose hívtak, gondoltam szólok, hogy direktbe megkérdeztem és nem is tagadták)
    Utoljára módosítva: Póker Tomi által: 2011. 04. 29. 14:14

  6. #26
    Fanatikus tag hunsilverline avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    485

    Alapbeállítás

    Idézet Póker Tomi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sokan megpróbálták már más pókeroldalon is (viszont volt aki belátta, annak értelmét, hogy a bizonytalanba nem szeretnék rá áldozni, és ugye kb ősszel mindenre fény derül)
    Aki belátta az hülye. Tengerre házat építeni na az bizonytalan kimenetelű. De kemény 18.000-et nem áldozni a pókerre mert úristen mi lesz 6 hónap múlva az nem bizonytalanság, hanem hülyeség.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Póker Tomi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezekkel az abaj, hogy már majdnem mind partnernél tag vagyok és ugye friss az oldalhoz fűződő reg kell. 1 oldalon lenne még a party póker de róluk semmi jót nem hallodtam, plussz ami engem tőlük visszatart , hogy felhivogatják az embert, gondolom nem kell mondani, hogy ha kb 3 mondatot tudok angolul, akkor semmi kedvem ahhoz hogy angolul hivogassanak.
    Szia!
    Szerintem a Party-val nincs gond. Engem nem hívtak fel sosem. Ha mégis felhívnak (sajnos én sem beszélek angolul) megmondom,hogy nem beszélem a nyelvet és kész.

  8. #28
    Lelkes újonc Póker Tomi avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vannak free bankroll money-k is, használd ki. GL!
    köszi.

  9. #29
    Fanatikus tag hunsilverline avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    485

    Alapbeállítás

    Idézet Póker Tomi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezekkel az abaj, hogy már majdnem mind partnernél tag vagyok és ugye friss az oldalhoz fűződő reg kell. 1 oldalon lenne még a party póker de róluk semmi jót nem hallodtam, plussz ami engem tőlük visszatart , hogy felhivogatják az embert, gondolom nem kell mondani, hogy ha kb 3 mondatot tudok angolul, akkor semmi kedvem ahhoz hogy angolul hivogassanak.
    1. miért nem tudsz angolul? Ha mozgássérült vagy akkor neked 2szer annyit kell tudnod, mint más. Ha más 1 nyelven beszél, neked kettőn kell.

    2. Party Pokerrel semmi gond nincs, nem tudom kitől nem hallottál róluk jókat, de biztos nagyon szakavatottak

    3. Felhívnak igen, a te érdekedben, hogy később ne legyen gond. Amúgy sztem lehet kérni pl német kollégát is (magyart azt nem tudom)

    4. Ha neked az már elveszi a kedved ingyen 50 dodótól, hogy felhívnak és 3 mondatban beszélned kell velük akkor te menthetetlen vagy barátom Az eszedbe sem jutott, hogy megkéred a havert aki tud angolul, hogy figyelj nyögd már be ezeket az adatokat helyettem a tellóba....

  10. #30
    Lelkes újonc Póker Tomi avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Szerintem a Party-val nincs gond. Engem nem hívtak fel sosem. Ha mégis felhívnak (sajnos én sem beszélek angolul) megmondom,hogy nem beszélem a nyelvet és kész.
    ezt írta az ügyfélszolgálatos is, hogy mondjam meg és legközelebb már a magyarok hívnak, de mi van, ha pl azt sem értem amit a supportos mond? nyílván nem csak az érdekli beszélem e a nyelvet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •