Oldal: 10 / 15 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (141) összesen
  1. #91
    Idegen BlackSmith avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Newerth
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Szia Tomi!

    Nagyon jó helyre jöttél tanácsért, mert ennek az oldalnak a közössége példaértékű. Próbálj elmélyedni az oldalban és rengeteget olvasni a fórumot, blogokat, hogy megismerd az itteni légkört.
    Bízom benne, hogy ez után egy picit másként fogod értékelni a segítő szándékot, mert itt valóban kaphatsz JÓ tanácsokat, ráadásul olyanoktól akik régóta és magas színvonalon űzik a játékot.

    Ki más tanácsán lenne érdemes elgondolkodnod, ha nem egy olyan emberén, aki ezen az oldalon keresztül tanult meg pókerezni, most pedig hálából segít a kezdőkön a tanácsaival?

    Való igaz, hunsilverline néhol nem gondolta át megfelelően a hozzászólásokat (bocs), mielőtt leírta ...de neked sem kell a szomszédba menni, ha vitáról van szó.

    A póker egy nehéz játék. Időt, alázatot és folyamatos tanulást igényel. A mentális hozzáállásról nem is beszélve(tilt, variancia, stb).

    A konkrét témához kapcsolódóan is írnék néhány sort neked: Freerollból bankrollt építeni ma már tényleg borzasztóan nehéz feladat. A variancia óriási és senki nem garantálja neked, hogy amikor az első 20/40/akármennyi dollárral leülsz valódi pénzben játszani nem fogja lenullázni a bankrollodat.

    Nem is beszélve arról, hogy minél több időt töltesz freerollokkal, utána annyival nehezebb lesz átszoknod a valódi pénzes játékokra.

    Magam is azt javasolnám, hogy próbálj meg egy kisebb kezdőtőkét szerezni, majd NL2 cash gamet játssz. Azért cash game, mert ahhoz lényegesen több segítséget találsz az oldalon mint mondjuk sit n go-hoz. Ráadásul micro cash gameben kisebb a variancia mint a versenyeken vagy a sit n go-kon.

    Sok sikert kívánok neked és kérlek, fogadd meg mások tanácsát, mert ez egy olyan játék ahol egymástól lehet a legjobban és a legtöbbet tanulni.

    Ui:Ami az 50$-t illeti, légy kreatív

    Ui2:Egyébként a topic név választása zseniális, nagyon vonzza a szemet.

    Ui3: Van néhány könyvem, ha gondolod szívesen kölcsönadom őket
    Utoljára módosítva: BlackSmith által: 2011. 04. 30. 00:09
    Too bad, it's me! BLACKSMITH!

  2. #92
    Fáradhatatlan grinder Zsoltika01 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 03.
    Hely
    szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    563

    Alapbeállítás

    Ha adsz e-mail címet én is szívesen tudok segíteni könyv kérdésben,van pár pdf.-em is,és cg könyvet tudok küldeni postán,ha vidéken élsz.
    "A bet/fold az bet/fold, előre eldöntöm és sírva dobok." by Tecca

  3. #93
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    nekem aztán mindegy, de minek kérsz tanácsot, ha már többször is ugyanazt a választ kaptad rá, és te ezt rendre elutasÍtod?

    de hogy jófej legyek, és valaki egyet is értsen veled:
    jól csinálod, csináld tovább.

    sok sikert

    egyébként a könyveket nem kell megvenni, minimális utánajárással meg lehet találni a neten.
    Utoljára módosítva: teto által: 2011. 04. 30. 02:52

  4. #94
    Lelkes újonc Póker Tomi avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet Ispy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek hunsilverrel, szerintem neki van igaza.

    De az, hogy kinek mennyi pénze van és mire, az magánügy, szóval, ha Te inkább a nehezebb utat választod, akkor az a Te magánügyed. Szerintem sok sikert a cselendzsethez és kitartást!

    Ja, egyébként 50$-ból is simán tönkre lehet menni, mire az ember a játékában nyerő lesz.

    Ispy

    P.S: gondolom hunsilver azért ennyire indulatos, mert mint írta Ő is mozgássérült és ezért jobban megérinti a dolog.

    Ja és ettől még nem kell durcázva elhagyni az oldalt, azért nem olyan rossz hely ez

    Na ez az más fórumokba olvastam, hogy a király 50 dollár volt akinek csak két hétig tartott ki. Ez nem tudom, hogy sok vagy kevés e, annó a pokerstarsos ajándék 2 dollár másfél 2 hétig kitartott nekem. És akkor még tök kezdő voltam.


    ui: ösztönösen a nehezebb utat választom.

  5. #95
    Lelkes újonc Póker Tomi avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet BlackSmith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Ui2:Egyébként a topic név választása zseniális, nagyon vonzza a szemet.
    Pedig csak úgy kipattant a fejemből.

  6. #96
    Fanatikus tag hunsilverline avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    485

    Alapbeállítás

    Idézet Póker Tomi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ez az más fórumokba olvastam, hogy a király 50 dollár volt akinek csak két hétig tartott ki. Ez nem tudom, hogy sok vagy kevés e, annó a pokerstarsos ajándék 2 dollár másfél 2 hétig kitartott nekem. És akkor még tök kezdő voltam.


    ui: ösztönösen a nehezebb utat választom.
    . És neked meddig tartott ki az a pár cent a cg-asztalon, amit kerestél sng-n? 2 óra?

    Ui-hoz: erre büszke vagy? A póker nem a hősködés meg az én megmutatom, hogy freerollból is fel tudok jutni ahová ti (ego) játéka, hanem egészen másé.

  7. #97
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    de áruljátok már el, hogy miért fáj nektek ha valaki a saját útját akarja választani és e mellett makacsul kitart?
    Ha 50 hozzászólásból nem tudtátok meggyőzni, akkor még 50-ből sem fogjátok. Sőt mondok egy jobbat. Ha 50 után véletlenül meggyőzitek és ő rossz szájízzel megfogadja a tanácsotokat, akkor nagyobb eséllyel fog bukni, mert egyrészt úgysem hisz teljesen a dologban másrészt nem érzi magáénak az utat. Ráadásul miután nem jött össze neki, titeket fog okolni a kudarcáért és az elvesztegetett idejéért.

  8. #98
    Lelkes újonc Póker Tomi avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Fogd már fel, hogy mindenki azt csinál amit akar! (neked ez komolyasn mondom nem is tudom mit okoz , hogy megérsd) És nem amit te jónak tartasz, még akkor se ha sorstárs vagy.

    ja és igen büszke vagyok rá, hogy semminek nem a könnyebb oldalát fogom meg,,,, az élet eddig engem igazolt.



    ". És neked meddig tartott ki az a pár cent a cg-asztalon, amit kerestél sng-n? 2 óra?"

    annó 1 órát bírtam, de csak mert fegyelmezetlenül nem bírtam kiszállni amég kellett volna plusz a minimum beülővel mentem be ami 20 cent.

  9. #99
    Lelkes újonc Póker Tomi avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de áruljátok már el, hogy miért fáj nektek ha valaki a saját útját akarja választani és e mellett makacsul kitart?
    Ha 50 hozzászólásból nem tudtátok meggyőzni, akkor még 50-ből sem fogjátok. Sőt mondok egy jobbat. Ha 50 után véletlenül meggyőzitek és ő rossz szájízzel megfogadja a tanácsotokat, akkor nagyobb eséllyel fog bukni, mert egyrészt úgysem hisz teljesen a dologban másrészt nem érzi magáénak az utat. Ráadásul miután nem jött össze neki, titeket fog okolni a kudarcáért és az elvesztegetett idejéért.
    a lényeget írtad le


    Ezt egyébként csak itt csinálja ez a "nagyszerű" közösség más nagy fórumokon is tag vagyok (ez talán nem bűn még ugye leírni) mindenhol próbáltak meg győzni de nem erővel, és képesek voltak belátni, hogy mindenkinek joga van a saját útján menni, főleg ha erősen kitart megingadhatatlanul.
    Utoljára módosítva: Póker Tomi által: 2011. 04. 30. 12:07

  10. #100
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    ne vitatkozzatok már! Hajrá Tomi, tedd azt ami jólesik. ha tanácsért jössz itt lesznek az emberek. Ha már ezt a nehéz utat választod, akkor kérlek azzal foglalkozz, hogy bemutasd, hogy haladsz vele, úgyis ezért jöttél
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Oldal: 10 / 15 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •