Oldal: 21 / 336 ElsőElső ... 1119202122233171121 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (3358) összesen
Like Tree246Likes

Téma: Fifty50 SnG

  1. #201
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    salgót
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Almöiről mi a véleményetek? nem nagyon értette meg a fifty lényegét szerintem a sharkscopeja se valami szép...

  2. #202
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Most pofázzá Jóska gyerek!

    Huhh elég szép kis -30k az uccsó 3 hónap.
    Biztos sokkot kapnék.

  3. #203
    Fanatikus tag Pókó51 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most pofázzá Jóska gyerek!
    Nehéz egy ilyet kihagyni!

  4. #204
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    salgót
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Szevasztok! 50 en tolom leginkább, hasonló liminten játszók véleményére lennék kívácsni főleg egyébként meg mindenkiére Sokat gondolkoztam már rajta hogy mondjuk még vagyunk 8-10 en és 13-16 BB-m van és közepes párom van korai pozícióban érdemes vele emelni? Ugyis raise fold lesz ha rámtolják, settre vadászni nincs tér meg a limp amugy is milyen már ugyhogy leginkább én a foldra hajlok de nem tudom nem e túl weak egy 88 at pl openfoldolni 15 BB vel de ha callolnak szerintem hátul vagy a range ellen. Konkrétan horvyjoe megmozdulása miatt írtam ezt mert ő olyan 1300 as stackből emelt 222 ig utg+1 azthiszem, rátoltam foldolt, gondolkoztam mivel játszik így egy reg, és arra jutottam hogy közepes pár és szerintem ez leak így rasie foldolni. Bézbóz ütővel agyonvertelek meg ilyenek?

  5. #205
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet jóska gyerek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok! 50 en tolom leginkább, hasonló liminten játszók véleményére lennék kívácsni főleg egyébként meg mindenkiére Sokat gondolkoztam már rajta hogy mondjuk még vagyunk 8-10 en és 13-16 BB-m van és közepes párom van korai pozícióban érdemes vele emelni? Ugyis raise fold lesz ha rámtolják, settre vadászni nincs tér meg a limp amugy is milyen már ugyhogy leginkább én a foldra hajlok de nem tudom nem e túl weak egy 88 at pl openfoldolni 15 BB vel de ha callolnak szerintem hátul vagy a range ellen. Konkrétan horvyjoe megmozdulása miatt írtam ezt mert ő olyan 1300 as stackből emelt 222 ig utg+1 azthiszem, rátoltam foldolt, gondolkoztam mivel játszik így egy reg, és arra jutottam hogy közepes pár és szerintem ez leak így rasie foldolni. Bézbóz ütővel agyonvertelek meg ilyenek?
    Több minden is lehet mögötte, szólhat mellette, ellene.
    Egy reg, vagy feszes játékos utg közeli emelése általában nagyon erős kezet takar. Pont ezért a többi reg, jó játékos tiszteli ezeket az emeléseket, és csak nagyon szűk tartománnyal fognak 3betelni. Ezek szerint te jó játékos vagy, akinek a 3betje feltehetőleg olyan kezet takart, ami megver egy 88-at, és gyanítom még erősebb kezet is.

    Bizonyára volt olyan játékos az asztalnál, akinek a 3betje kevésbé félelmetes, és ellene mutatás lett volna a játék folytatása. Vagy ha van egy sc az asztalnál, ellene is elég lehet.

    Ha valaki setminingol, ő szintén erős párra teheti az utg emelőt, és ha nem jön a set flopon, akkor cbetre dob.

    Kérdés még, hogy milyen gyakran emelsz utg közepes/alacsony párokkal. Ha ritkán, akkor szerintem belefér, persze lehet, hogy hibás játék, de olyat is kell néha

    Amúgy elárulom, hogy horvyjoe utg+1 kizárólag csak AA-val emel, de jóskagyerekkel nem mer szembeszállni. Fél az anya bosszújától

  6. #206
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ekkora egy trágyalevet...
    Csak azt kívánom az RNG készítőjének, hogy annyi esélye legyen a túlélésre, mint nekem volt ma amikor elölről tettem be a lapom.



    Ki fogja visszaadni nekem ezt a pénzt...?
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2011. 04. 30. 16:06

  7. #207
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    egyelőre jól indultam, de azért szivesen olvasnék valami okosat, merre van oktató anyag a neten?
    SNG wizard tud rendesen számolni, nekem sima DONként számol?
    úgy látom hogy kifizetődő olyan 100-150 felé bármivel tologatni, mivel utána a nagyobb sztekkel terror visszahozza azt, ha véletlen nem sikerül behúznom J2oval az AK elleni coinflipet ;-) , mire 4-kre végre valaki megadja...

  8. #208
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    salgót
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyelőre jól indultam, de azért szivesen olvasnék valami okosat, merre van oktató anyag a neten?
    SNG wizard tud rendesen számolni, nekem sima DONként számol?
    úgy látom hogy kifizetődő olyan 100-150 felé bármivel tologatni, mivel utána a nagyobb sztekkel terror visszahozza azt, ha véletlen nem sikerül behúznom J2oval az AK elleni coinflipet ;-) , mire 4-kre végre valaki megadja...
    Át lehet állítani hogy minek nézze pl 9 fős vagy don vagy fifty stb. De sajnos a fiftyt ugy oldották meg hogy 60 10 10 10 10 a kifizetési struktura és így elég vad dolgokat tud javasolni.

  9. #209
    Idegen calavera avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 14.
    Hely
    Mariposa
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    szerintetek ez a nagyon alacsony, 8-11%os microlimites fee csak promóciós jellegű, vagy ez is marad? Mármint a sima 1 dolcsis sng-knél 20%, gyanús nekem, ha már elegen játszanak, akkor micro téten azt is beemelik, vagy nem?
    (keresem még a termet ahol elkezdhetem a bankroll építést, de ha egy hónap múlva a fifty50k is olyan drágák lesznek, nekem nem éri meg most berakni pénzt)

  10. #210
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet calavera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintetek ez a nagyon alacsony, 8-11%os microlimites fee csak promóciós jellegű, vagy ez is marad? Mármint a sima 1 dolcsis sng-knél 20%, gyanús nekem, ha már elegen játszanak, akkor micro téten azt is beemelik, vagy nem?
    (keresem még a termet ahol elkezdhetem a bankroll építést, de ha egy hónap múlva a fifty50k is olyan drágák lesznek, nekem nem éri meg most berakni pénzt)
    Szerintem nem fognak rajta változtatni, DoN-ban is 10% volt a mikrolimites fee. Magasabb téten pedig 4% (turbó).

    Nem hiszem, hogy találsz olcsóbb termet a Starsnál, ha fiftyzni szeretnél, nincs alternatívád.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •