Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás herrbert74 - NL25 - váltás fix limitről

    herrbert74: Fekete péntek után úgy döntöttem, hogy átváltok no limitre. Értékeljétek a játékomat, hibáimat!

    A videó itt tölthető le.

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Én nem vagyok cash games, csak azért szólok hozzá, hogy upoljam egy kicsit a topicot. Herrbert74 a kezdetek óta akadémiás, egy NL100-as játékos, vagy akár egy pro team cash games bele kukkanthatna a videóba. Köszi!
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    fullring

  4. #4
    Fanatikus tag herrbert74 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 09.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Talán túl eseménytelen a videó. Amint befejeztem, az utolsó körben jött két (kicsit) érdekesebb pot. Azért így is reméltem, hogy valami megjegyzés lesz, legalább annyi, hogy az nem zöldesbarna, hanem olívazöld, pupák!
    De apróbb hibákat én is felfedeztem utólag.

  5. #5
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    sajnos full ring. ha 6max lenne én is megnéztem volna már.
    BUMP
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  6. #6
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Legfontosabb: auto rebuy 100%-ig!

    A partikról a véleményem:

    4:45 1. asztal 44 utg fold! Nem fogod tudni nyereségesen megjátszani a kis párokat hosszú távon, mert minden 3betre dobnod kell és a seteket nem fogják mindig kifizetni.
    6:18 4. asztal SB vs. BB elég a 3bb emelés, mert ha dobni akar arra is dob, ha visszaemel (amit Q5s-el nem fogsz adni), akkor kevesebbet buksz.
    10:25 4. asztal CO openlimpel, D-ből 89s-el mögé limpelsz. Itt mehet nyugodtan az emelés. Ne azt nézd, hogy biztosan adja, mert te leszel az agresszor és pozíciód is van rajta, a vakokat pedig legtöbbször ki tudod zárni!
    Folytatásban azt mondod, hogy második párral "blöffszerű valami". Ez itt value bet, mert második pár, lyuksorod van, ami itt elég erős lap, mert limpelt pot volt. Leesett a sorod, itt elég egy fél pot körüli hívás, hátha gyengeségnek gondolja a gyenge ellenfél és megad.
    11:36 2. asztal A9o mp dobás.
    19:14 3. asztal KQo-val emelsz MP1-ből. Amíg bizonytalan vagy postflop innen ezt inkább dobni kellene. Sokszor fognak dominálni TP jellegű lapoknál és valószínűleg oop kell lejátszanod a partit.
    20:56 3. asztal 98o BB-ben. Adsz egy CO emelést vele. Pontosan itt mi a terved a továbbiakra? Mit vársz ettől a laptól oop?
    22:35 1. asztal KT-re sorhúzót kapsz a flopon és potot donkolnak eléd. Itt te voltál a preflop emelő, védened kell az emeléseidet, ráadásul egy elég jó flopot kapsz, ahol sokszor még a K is out lesz. A legtöbb pot donkbet ráadásul valami nagyon kétes lapot takar, úgyhogy itt simán mehetett volna a visszaemelés. Ugyanitt a turn megadás már nem volt túl jó szerintem.
    25:50 1. asztal Bekattintottad a "Call $0.50" jelölőt. Ilyet soha ne csinálj! Ezeket a checkbox-okat csak fold-nál használd!
    26:35 2. asztal 68s-et dobsz D-ről úgy, hogy gyakorlatilag oda se figyelsz, mert csak a másik asztalt figyeled. JJ-vel nincs min gondolkodni SB-ről!
    33:50 3. asztal A8s UTG+1 dobás. Most is egyértelműen kellemetlen helyzetbe kerültél vele.
    35:36 4. asztal AJs-t D-ből miért dobod? Egy megadást még a fél beülős ellen is megér.
    37:27 2. asztal QTo-val emelést adsz BB-ből egy fél beülős, korai emelő ellen. Itt megint az a kérdésem, hogy ezzel mi a terved a továbbiakra? Csodálkoznék, ha ezt akár csak 0-ra kihoznád hosszú távon, egyértelműen pénz égetés.
    38:45 3. asztal QJo dobás.

    Úgy általában úgy tűnik sokszor szállsz be úgy lapokkal, hogy igazából semmi terved a későbbi utcákra, csak "miért ne?" alapon játszol.

  7. #7
    Fanatikus tag herrbert74 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 09.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Köszi a hozzászólást, egy-két dologra reagálnék.
    - Kis párok: FL-en UTG 66+ emeltem. Azt gondoltam, hogy mivel a párok többet érnek NL-ben, ezért minden párral emelek. Mára rájöttem, hogy a 22 UTG nem emelőlap, de még nem tudom, hogy mivel melyik pozíciótól lehet emelni. De az biztos, hogy itt is progresszíven egyre több lapot emelhetek, tehát kb. pozíciónként eggyel gyengébbet. Kiindulásként UTG 66+ jó szerintetek?
    - Az előjelölő gomb milyen plusz infot ad itt az ellennek? Ha csak megadok, akkor úgyis tudja, hogy spekulatív lapom van (kis pár, konnektor). Jó lappal nem fogom engedni a multiway potot.
    - A JJ-n nem gondolkodtam persze, hanem bejelöltem a rockot.

  8. #8
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    66+ jó lesz.

    Az előjelölő azért nem jó, mert time tell-t adsz az ellenfélnek. Látja, hogy gondolkodás nélkül adsz meg és ezzel szűkíti a laptartományodat. NL25-ön talán még nem figyelik annyira, de följebb minden apróság számíthat, ne szokj rá!

    Ha épp bejelölsz valakit, akkor is figyelned kell a többi asztalra!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •