Oldal: 569 / 888 ElsőElső ... 69469519559567568569570571579619669 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.681 - 5.690 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #5681
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás Egy türelmes hozzáértőt keresek...

    Sziasztok!

    Szeretném elkezdeni használni a HM-et, de sajnos semmilyen előéletem nincs ezzel kapcsolatban.
    Azt is hozzátenném, hogy semmilyen hand history-t nem mentettem még idáig, így ezzel kapcsolatban sincsenek tapasztalataim.

    Keresnék egy türelmes embert, aki segít a feltelepítésben, a többit már összerakom az oldalra feltelepített anyagokból (mármint a használatát).

    Induljunki ki a PS-ből egyszerűség kedvéért.

    1. Hogyan, honnan és milyen formában kell kimentenem a hand history a gépemre?

    2. Hogyan menti innentől kezdve folyamatosan a ezeket az adatokat a gépemre a PS? Vagy ezt a HM csinálja mostantól?

    3. A HM-et megpróbáltam telepíteni, de sajna nem engedi, kiírja, hogy "sajnáljuk de a telepítés nem volt sikeres", persze mindezt angolul.

    Na most itt tartunk, abban szeretném a segítséget kérni, hogy hogyan tovább.

    Előre is köszi a válaszokat.

    üdv
    Fali

  2. #5682
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet falinaptar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretném elkezdeni használni a HM-et, de sajnos semmilyen előéletem nincs ezzel kapcsolatban.
    Azt is hozzátenném, hogy semmilyen hand history-t nem mentettem még idáig, így ezzel kapcsolatban sincsenek tapasztalataim.

    Keresnék egy türelmes embert, aki segít a feltelepítésben, a többit már összerakom az oldalra feltelepített anyagokból (mármint a használatát).

    Induljunki ki a PS-ből egyszerűség kedvéért.

    1. Hogyan, honnan és milyen formában kell kimentenem a hand history a gépemre?

    2. Hogyan menti innentől kezdve folyamatosan a ezeket az adatokat a gépemre a PS? Vagy ezt a HM csinálja mostantól?

    3. A HM-et megpróbáltam telepíteni, de sajna nem engedi, kiírja, hogy "sajnáljuk de a telepítés nem volt sikeres", persze mindezt angolul.

    Na most itt tartunk, abban szeretném a segítséget kérni, hogy hogyan tovább.

    Előre is köszi a válaszokat.

    üdv
    Fali
    hello!
    pokerstar lobbyban megnyitod a request/ display instant handhistoryt ott options. megadod hová szeretnéd hogy mentse a hh, kipipálod felül a négyzetben h save my hands histoy. a nyelv legyen angol. a hh és a pokerstars is. a lobby is! én azt a mappát javaslom hh-nak amit alapból megad.

    holdem manager: nem tudom miért nem települ. ezen kéne valahogy túljutni. másik verzió akármi. ha ez megvan akkor hm-ben klikk aaz auto import folders-re. ott ő autómatikusan megkeresi a hh-mappákat. ha mégsem jót találna meg akkor értelemszerűen betudod állítani te is neki az elérési utat. GL!

  3. #5683
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Valami EV számítási/rajzolási gond van a HM-emmel.
    Jó kis példa az elmúlt 2 meccs amit játszottam.

    Csatoltam a data view-t és a grafikont. Sok közük nincs egymáshoz
    Ilyenkor mi van?
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 1.JPG (19,8 KB, 18 views)
    • Fájl típus: jpg 2.JPG (44,5 KB, 19 views)
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  4. #5684
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet Jonas 77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Valami EV számítási/rajzolási gond van a HM-emmel.
    Jó kis példa az elmúlt 2 meccs amit játszottam.

    Csatoltam a data view-t és a grafikont. Sok közük nincs egymáshoz
    Ilyenkor mi van?
    nálam a legújabb van fent és szarul számol. sokszor nem jó a BI sem. pl everesten az 1$-os játékot 11nek számolja, ha átírom 1-re 12-re javítja át. ezzel az EV graffal is vannak bajok. az igazság az, hogy az amcsik eltűnése óta én letöröltem minden handet péntek előttről. pontosabban kimásoltam hm-ből, ezért nálam totál semmi köze az egésznek egymáshoz. szerintem másik verzió talán megoldás.

  5. #5685
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Pacific oldalán játszom, és Tweak UI-val be van állítva, hogy ha vmelyik asztal felé viszem az egeret akkor az aktív lesz végülis olyan mintha rákattintanék.
    Lényeg, hogy ilyenkor egy villodzás van, egy röpke pillanatra eltűnik a HUD, majd megjelenik.
    Ez ellen tehetek valamit?

    Starson nem csinálta, de most itt rohadt idegesítő. (softtilt +5%, 18 asztalon, megállás nélküli villodzás ahogy végighúzogatom az egeret egyik monitorról a másikra + gyorsan kialakuló fejfájás...)

  6. #5686
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 26.
    Hely
    Tedej
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás Holdem manager Hud microgaming(exPrima) unibet terembe

    Sziasztok!
    Lehet lerágott csont már, de nem sok kedvem van végig rágni mind a majdnem 600 oldalt...
    Aki tud segíteni, hogyan tudnám beállítani a HM-be, hogy statotak is kitegyen az unibeten az asztalra a HM annak nagyon hálás lennék... mappa megvan, importál is onnan, de a hud sehogy nem akar megjelenni... std beállítás van hm-be nem piszkáltam még semmit
    előre is köszönöm a segítséget!

    Üdv.: Pocok

  7. #5687
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Találtam egy oldalt ahol Hand Historykat lehet letölteni, akár ingyen is nézzétek meg
    Hand HQ - Free Datamined Hands

  8. #5688
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    néha 1-1 allin-t, akár nyerek akár veszÍtek nem importál be és utána már nem is tudom ezt megtenni.
    ezt ki lehet valahogy küszöbölni?

  9. #5689
    Újonc bruce_mcbluffin avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 23.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Szerintem csak manuálisan lehet beállítani az egyes asztalokra a hud-ot. A table managerben a table finder segítségével. Azt hogy hogyan arra sztem guglizz rá.

    Idézet Pocok85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Lehet lerágott csont már, de nem sok kedvem van végig rágni mind a majdnem 600 oldalt...
    Aki tud segíteni, hogyan tudnám beállítani a HM-be, hogy statotak is kitegyen az unibeten az asztalra a HM annak nagyon hálás lennék... mappa megvan, importál is onnan, de a hud sehogy nem akar megjelenni... std beállítás van hm-be nem piszkáltam még semmit
    előre is köszönöm a segítséget!

    Üdv.: Pocok

  10. #5690
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás hud probléma bosson

    Üdv!

    Olyan problémám van, hogy amikor elindítok egy asztalt, csak akkor jelenik meg a hud, ha bal felül beállítom hogy 6 max. Ez még nem is lenne akkora probléma, de következő hand elején mindig eltűnik a hud. Néha egy embernél esetleg ottmarad. Erre tud valaki megoldást? Keresgéltem már erre arra, volt is aki ezzel a problémával küzdött. Ő talált egy félmegoldást, de nálam az se jött be. Előre is köszönöm a segítséget.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •