Oldal: 497 / 522 ElsőElső ... 397447487495496497498499507 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.961 - 4.970 (5220) összesen
  1. #4961
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olvastam az írását. Vannak benne jó dolgok, de van amibe bele tudnék kötni. Micro limiten lehet, hogy működik, magasabb téten nem fogsz vele sokra menni. Jobb esetben addigra kialakul a saját játékod, és nem lesz gond. Kíváncsi lennék Selindek DoN-ban elért teljesítményére.
    +1 Maxikának, sokat tanulhatsz nyerő regektől. Figyeld a játékukat, lehet, hogy sokkal hasznosabb lesz, mint bármilyen írás a témában.

    A szintlépéseknél aligha lesz nagy különbség a 2 és 5$-os mezőny között. Ettől nem kell tartanod.
    Köszönöm, és én is azt gondolom, hogy $5 -ig jó vagyok ezzel a stratégiával. Írja a cikkben egyébként, hogy a következő eredményeket érték el:

    "Ezzel a stratégiával 250-es mintán 14-15% ROI-t hoztam 8-10 asztalon játszva szimultán. (Ugyanez a stratégia viszont az Ongame termekben csak 5% körül hozott a bónusszal együtt! Valószínűleg a sokkal durvább vakemelkedés és kisebb részben talán a jobb játékosállomány miatt.) Másrészt viszont Sanyi barátom – akivel együtt csiszolgattuk és tesztelgettük a stratégiát – bőven 30% feletti ROI-t ért el az utolsó 100 partija alatt!"

    Szvsz nem nagy minta, de mindenesetre valami.

    Figyelném, ha tudnám kit kell Még csak $3 -on vagyok itt nem nagyon vannak "regek", maximum csak olyan, aki sokat játszik, de köztük is vannak breakeven vagy vesztő játékosok. Esetleg valami használható DON videót tudna valaki ajánlani microlimitre? Mondjuk ami nyerő játékot mutat be $10 limitig? Kerestem, de nem igazán találtam. Mennyivel játszotok másképpen turbo DON -on, mint normál struktúrával?

  2. #4962
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Ennél egy kicsit kifinomultabb stratégiát ajánlanék. Nekem a PS 5-10 USD-jén 9 körüli roi-t sikerült elérni. Ami a fő különbség, hogy az AI nagyon sok esetben felesleges 150-es vakszintnél. Én két emeléssel variáltam. 2.5 BB akkor ha tudtam mit csinálok egy visszaemelésre (aka jó lap vagy totál blöff) és AI ha nem (leak nyilván,de ezen a limiten nem jönnek rá).
    Ja és egy bünti RR AI hátulról az ellen akit láttam már limp foldolni.
    Selindek által írtak valszeg régebbne működtek csak.

  3. #4963
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Úgy gondoltam, itt összejátszásról volt szó.

    t2,840 pot at t200/400 No Limit Hold'em Tournament - 6 max on Ongame Network | TheHandConverter.com: Powered by DeucesCracked.com

    Írtam a supportnak.

    Ezt a választ kaptam:
    Please be advised that we have investigated your report and taken the appropriate actions in accordance with the Network rules. Please note that no refund can be offered in this case.

    Jól értem? Nem volt összejátszás?!

  4. #4964
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Idézet rudinese33.1/3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy gondoltam, itt összejátszásról volt szó.

    t2,840 pot at t200/400 No Limit Hold'em Tournament - 6 max on Ongame Network | TheHandConverter.com: Powered by DeucesCracked.com

    Írtam a supportnak.

    Ezt a választ kaptam:
    Please be advised that we have investigated your report and taken the appropriate actions in accordance with the Network rules. Please note that no refund can be offered in this case.

    Jól értem? Nem volt összejátszás?!
    Nem találták gyanúsnak. Ilyenkor ugye megvizsgálják, hogy a két játékos milyen kapcsolatban van (ország, név, lakcím), és gyakran játszanak e együtt. A hand valóban érdekes, de ilyenkor bármi lehet, pl tilten volt a játékos, lehet, hogy 3 másik asztalon épp AA-val esett ki. Sokszor látni ilyesmit mikro limiten.
    Nekem egyszer volt, hogy valaki nyert ellenem egy gyengébb hand-el, és megsajnált írta a chatben, hogy sorry, és akar nekem chipset adni, ami ugye szabály ellenes. Én nem reagáltam rá semmit. Aztán mikor emelt 200-ra, rátoltam a maradék 205-ömet, és eldobta.

  5. #4965
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 10.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Srácok szintlépés után vagyok, nyugtassatok meg hogy 400 játék után a breakeven normális. Tudom hogy "hosszútáv" és hogy ez nem minta, de mégis hány játék után kezdhetek aggódni hogy nem jutok 1ről a 2re?

  6. #4966
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet rudinese33.1/3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy gondoltam, itt összejátszásról volt szó.

    t2,840 pot at t200/400 No Limit Hold'em Tournament - 6 max on Ongame Network | TheHandConverter.com: Powered by DeucesCracked.com

    Írtam a supportnak.

    Ezt a választ kaptam:
    Please be advised that we have investigated your report and taken the appropriate actions in accordance with the Network rules. Please note that no refund can be offered in this case.

    Jól értem? Nem volt összejátszás?!
    Kivizsgálták, és a hálózat szabályzatával összhangban lévő helyes lépést megtették. Megjegyzik, hogy nem tudnak kártérítést fizetni ebben az esetben.

    Hogy ez alatt mit értenek, nem tudom, nem mondják, h összejátszás volt, de azt sem, hogy nem.

  7. #4967
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm, és én is azt gondolom, hogy $5 -ig jó vagyok ezzel a stratégiával. Írja a cikkben egyébként, hogy a következő eredményeket érték el:

    "Ezzel a stratégiával 250-es mintán 14-15% ROI-t hoztam 8-10 asztalon játszva szimultán. (Ugyanez a stratégia viszont az Ongame termekben csak 5% körül hozott a bónusszal együtt! Valószínűleg a sokkal durvább vakemelkedés és kisebb részben talán a jobb játékosállomány miatt.) Másrészt viszont Sanyi barátom – akivel együtt csiszolgattuk és tesztelgettük a stratégiát – bőven 30% feletti ROI-t ért el az utolsó 100 partija alatt!"

    Szvsz nem nagy minta, de mindenesetre valami.

    Figyelném, ha tudnám kit kell Még csak $3 -on vagyok itt nem nagyon vannak "regek", maximum csak olyan, aki sokat játszik, de köztük is vannak breakeven vagy vesztő játékosok. Esetleg valami használható DON videót tudna valaki ajánlani microlimitre? Mondjuk ami nyerő játékot mutat be $10 limitig? Kerestem, de nem igazán találtam. Mennyivel játszotok másképpen turbo DON -on, mint normál struktúrával?
    250 játék nem minta. Plusz nem értem, ha annyira jól ment neki, akkor miért nem játszott több DoN-t?

    Sharkscoopon megtalálhatod azokat, akiket érdemes figyelni. Ranglisták fül/double or nothing&fifty50. Itt kiválasztod a micro limitet, és kapsz egy listát a legtöbbet keresőkről. Pokerstarsost ne nézz, ott már csak fifty van, a többi oldalon DoN. Nem tudom melyik teremben játszol, remélhetőleg onnan is lesz fent valaki a listán.

  8. #4968
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet Balapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Srácok szintlépés után vagyok, nyugtassatok meg hogy 400 játék után a breakeven normális. Tudom hogy "hosszútáv" és hogy ez nem minta, de mégis hány játék után kezdhetek aggódni hogy nem jutok 1ről a 2re?
    Nekem volt 8000 játékos breakeven is Szóval még nem kell aggódnod, de azért elemezd a játékodat, hátha találsz benne valami hibát.

  9. #4969
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet rudinese33.1/3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy gondoltam, itt összejátszásról volt szó.

    t2,840 pot at t200/400 No Limit Hold'em Tournament - 6 max on Ongame Network | TheHandConverter.com: Powered by DeucesCracked.com

    Írtam a supportnak.

    Ezt a választ kaptam:
    Please be advised that we have investigated your report and taken the appropriate actions in accordance with the Network rules. Please note that no refund can be offered in this case.

    Jól értem? Nem volt összejátszás?!
    Te végül pénzbe értél? Ha igen, hiába volt összejátszás, akkor nem adnak Neked vissza pénzt. Itt csak annyit írnak, hogy megteszik, amit a szabályaik szerint ilyenkor meg kell tenni.

  10. #4970
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 10.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem volt 8000 játékos breakeven is Szóval még nem kell aggódnod, de azért elemezd a játékodat, hátha találsz benne valami hibát.
    8000? kösz. most megnyugtattál

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •