Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2011. 05. 04

  1. #11
    Tag mlnrrbrt avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet sztudent eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jaja IP-ből szép a check raise
    Ezt csak nagyon kevesen tudjuk a világon. :P

  2. #12
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    valamikor a közelmúltban kb ugyanez a példa volt más lapokkal. ott a helyes válasz az volt, hogy call mert sok húzóval csinálhatja ezt és ha most vissza emelek rá, szinte mindent elfog dobni. kerestem a másik pl-t de nem találtam. gondolom ez a hol emelek, hol checkelek a játék balanszírozását szolgálja ugye?

  3. #13
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    omg, vannak mókás hsz-ek!
    +1 nlght-nek! Kellenek statok! Pl 70%-os dbetes arcot nem raiselek, mert donk-foldol mid párral (ilyeneket autoraiselem mindennel kb kivéve nutzzal, kedvenc playáim, 20bb-s kasszába min-donk-autofoldolnak van amikor kb egymás után 3-szor).
    Reget biztos raiselném, mert nála minimum FD lesz, de inkább cdraw/2pár/set, szóval be tudom pakolni.
    IP nem igazán megoldás a CR, de pirospont a kreativitásért OOP is fishy szerintem, mert kb setet reppelünk, Cbet sokkal jobb, egyrészt így nyerhetünk 2+ utca valuet, másrészt lehet megraisel minket, és akkor már flopon többet nyerünk. Amúgy ha megraisel minket, akkor 3bet shove, vagy flat? Mindkettő elég erős:-/ Jobb játékosoknak mi a véleménye? Monsterrel Cbet-re ha raise érkezik, akkor 3beteljünk drawy flopon, vagy call? (TAG solid villain, mondjuk 20/17/6, Cbet: 70%, Fold to Cbet: 70% Raise Cbet: 16%)

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Raise, túl sok scarecard jöhet, ami miatt esetleg nem akarja majd bepakolni a pénzt (vagy lejavul ) Passzív, limpelgető játékos amúgy is sokkal jobban szeret callozgatni flush/sorhúzóval, mint beledonkolni--->valszeg made handje van. Pre limp miatt 77,88 simán elképzelhető sztem, esetleg kétpárok.
    Amúgy statok tényleg nem ártanának.
    MrCharger426 likes this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  5. #15
    Fanatikus tag zoli0506 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    217

    Alapbeállítás

    Van még pénz az online pokerben ha itt 30% callolna.
    MrCharger426 likes this.
    "The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will." - Vince Lombardi

  6. #16
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    fushhúzó és sorhúzó miatt emelni kell
    fizessen ha lapokat akar látni
    MrCharger426 likes this.

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    csomó fish ellen teljesen rossz a raise, sok másik ellen meg jobb a raise, mint a call.

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    + 1 night -nak nagyon jó ötlet!Sztem a flopp eltalálhatta az ilyen passzívabb/limpelősebb arcok callrange-ét suited connector -ok(SC)
    különböző Axs,rengeteg draw van kint, amivel jöhet és stackeljük.Ha made hand ellen megyünk (77,88)főleg minél elöbb betolni,ha floppon visszaemel
    3bet/shove.Gondoljatok már bele topset flopon!! ok drawheavy flop de akkor is Alabama Night Riders!Persze az megint más téma ha van pár k handed villain-ről és néha a kézskálád kiegyensúlyozása,nehezebb kiismerhetősége végett opció lehet a call.
    "Ha nem emelsz nem adod meg nekik az esélyt, hogy eldobják a lapjukat"

  9. #19
    Tag ezustszem avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 17.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    Idézet nlght eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Admin: oké, vannak akik total kezdők és azt se tudják, hogy mi az a stat. De ha nem tudja, mert először jár az oldalon, akkor úgyis leesik neki valamelyik topicot olvasva. De ha mégsem, akkor meg tudja kérdezni és valaki elmagyarázza neki h mi az a stat és miért érdemes használni a HUD-ot. Egyébként nem hiszem, hogy sok ember lenne, aki nem lenne tisztában a 19/15 számok jelentésével, ugyanis már a pókersulikban is találkozik a statisztikai számokkal, ha jól emlékszem.
    A kisebbik baj az,hogy az ellenfél is hud-ot használ.
    A nagyobbik pedig az ,hogy a válaszadók statjai pedig nagyon eltérőek.Kortól nemtől,vérmérsékletöl int-eleganciától.
    Lefordítva :a példa 19/15 után a megfejtést én 21/16 adtam .Majd ezt mindenki bepötyögtetheti ,és újra kezdhetjük az elemzést.
    Mindettől eltekintve természetesen igazad van.Minimum BB , rang feszes ,laza ,reg ,hal, 19/15, lol vagy valami.Kettőnk előző partijáról nem is beszélve.

  10. #20
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet ezustszem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kisebbik baj az,hogy az ellenfél is hud-ot használ.
    A nagyobbik pedig az ,hogy a válaszadók statjai pedig nagyon eltérőek.Kortól nemtől,vérmérsékletöl int-eleganciától.
    Lefordítva :a példa 19/15 után a megfejtést én 21/16 adtam .Majd ezt mindenki bepötyögtetheti ,és újra kezdhetjük az elemzést.
    Mindettől eltekintve természetesen igazad van.Minimum BB , rang feszes ,laza ,reg ,hal, 19/15, lol vagy valami.Kettőnk előző partijáról nem is beszélve.
    lol ezmiez?

    birs +320 amúgy, mint már írtam vagy obv raise, vagy obv call...de h normálisat donkol bele, akkor inkább raise, mert többször lesz made handje/moster draw mint 2nd/3rd pár

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •