Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (48) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 04. 25.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás Csalás élő játékban

    Sziasztok,
    a következőket érdekességnek illetve mindenki okulására írom meg.

    Kis településünkön kb. 2-3 éve pókerezünk,és mivel egy vendéglátó egységben játszunk,a társaság egy rész cserélődik.

    Mivel néhányan tudunk játszani,a csapódó hobbipókeresek pedig kevésbé,sajnos a rendszeres bukóik miatt egyre kevesebben lettünk.

    De sebaj,megjött az utánpótlás a helyi kisebbség néhány kártyát kedvelő és pókert most tanuló ember személyében.

    Játszogattunk is velük,ment minden szépen,a közepes feszes játékuk hamar kiismerhető volt,de ebből a társaságból is csak pár ember maradt velünk.
    Amúgy nem nagy téten megy a játék, NL10nek felel meg,de nálunk az az asztal szabály, hogy nincs ráváltás, viszont ha valaki elől elfogy a zseton, a beszálló duplájával jöhet vissza,ha akar. Vagyis 2000 forinttal kezdünk,ha az elfogy lehet váltani 4000-ért,ha az is elmegy 8000 ért,stb,de a vak 10/20 marad.

    kb fél év játszadozás után történt az az eset,hogy barátunk,nevezzük jó játékosnak KK-t kapott az este legelső leosztásában, és nevezzük öregnek a helyi kártyabűvölők képviselőjét,osztóként vele tartott a flop nézésében némi pre emelgetés után. KKx floppot a jó kártyás elchekkolta,a gombon ülő öreg szintén. Turn A,és itt már hamar bekerültek a zsetonok. Mutatás KK vs AA, és csodálatos rivert az öreg kidobta magának:A.

    Nohát ez egy badbeat az érdekesebb fajtából, egy darabig emlegettük aztán nem foglalkoztunk vele.Én még meg is jegyeztem hogy a jó játékosnak szerencsélye volt hogy az első leosztásba kapta a szrt,nem amikor 10ezer forint felett ücsörgünk.Amúgy a pénzt hamar visszanyerte az öregtől,aki morcosan távozott.

    A következő játékalkalomkor viszont már az este közepén történt az akció,másik helyi kollegánk középen JJ-t kapott,az öreg osztóként tartotta az emelést . JJx floppon,chek-chek után K turnön ismét elszabadultak a zsetonok,és jött a varázslatos K river,és az örek KK-t mutatott.
    Wow, micsoda sorozat,hát ez hihetetlen,hüledeztünk.

    Nem sokkal később előbbi kollégánk egy 10910 floppon szállt szembe 99 floppolt fulljával,az öregnél leledző 1010el. Micsoda este!
    Bizony sokat játszunk és nem ritka a poker, van hogy egy este 2-3 is akad,pedig élő játék,kevesebb leosztás stb.,vagy full vs full,na de ilyet! Micsoda sorozat! Ez már tényleg gyanús!

    Mivel magunknak osztunk mereven figyeltük az öreg kezét,de más már nem történt. Előtte az öreg hasgörcsre panaszkodott és kétszer volt wc-n,meg egyszer haza kelett mennie pénzért,tudtuk hogy valahogy keveri az öreg,de hogyan? Amúgy az asztalnál minden precízen és fegyelmezetten zajlik.

    Szóval tudtam hogy valami van,kell legyen ,mert ilyen nem lehet. Tudtam hogy az öreg nincs tisztában annak az esélyével hogy ilyen akadások sorozatban jönnek ki az Ő javára,és ahoz buta hogy bonyolultabb,de még mindig fizetős akciót varázsoljon öszze magának.

    Várom a véleményeket, miután lelepleződött amúgy nem tiltottuk el, a varázspokerek által szerzett pénz többszörösét bukta vissza azóta.

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Eleg erdekes tortenet.De nem ertek 1-2 dolgot: Azt irtad, hogy 2szer kiment wc-re, meg haza penzert--->ezeknek mi koze ahhoz, hogy mi tortenik az asztalnal?: Gondolom nem vitte el magaval a paklit?

    + az oreg sem lehet olyan hulye, hogy ezt a mutatvanyt eljatsza 3-szor egy este alatt..azert flopolt poker vs turnolt poker eleg sick(meg online is...)
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2011. 05. 05. 02:41

  3. #3
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    “I'd rather be lucky than good.”

  4. #4
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    már mondtam, mint bűvész bármikor behúzom a lapot amit szeretnék látni nála, nálam vagy az asztalon. 3000ft-ért temérdek ilyen DVD-t lehet kapni egy bűvészversenyen. ezek csak ilyen leosztások kivitelezésével foglalkoznak.
    a hogyan lopjak a stackedből, hogy ne tűnjön fel dolog még benne sincs. az meg már emberi lelkiismeret kérdése, hogy ki mire használja fel. én személy szerint még soha nem használtam más megkárosítására. még a zsebtolvaj videóimból tanultakat sem, csak a fellépéseim közben. ugye milyen érdekes, hogy kártya, pénz, zsebtolvaj videók tömege cserél gazdát legálisan.
    sajnos jog és etikett nem jár mellé, azt mindenkinek máshogy kell elsajátítani, ha sikerül.

  5. #5
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  6. #6
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    már mondtam, mint bűvész bármikor behúzom a lapot amit szeretnék látni nála, nálam vagy az asztalon. 3000ft-ért temérdek ilyen DVD-t lehet kapni egy bűvészversenyen. ezek csak ilyen leosztások kivitelezésével foglalkoznak.
    a hogyan lopjak a stackedből, hogy ne tűnjön fel dolog még benne sincs. az meg már emberi lelkiismeret kérdése, hogy ki mire használja fel. én személy szerint még soha nem használtam más megkárosítására. még a zsebtolvaj videóimból tanultakat sem, csak a fellépéseim közben. ugye milyen érdekes, hogy kártya, pénz, zsebtolvaj videók tömege cserél gazdát legálisan.
    sajnos jog és etikett nem jár mellé, azt mindenkinek máshogy kell elsajátítani, ha sikerül.
    szóval ha valahol élőznék és te lennél az osztó, akármennyire is figyelnék játék közben a zsetonjaimra minden pillanatban, te akkor is meg tudnád oldani a "vaklopást" úgy, hogy ne vegyem észre? ne már.

  7. #7
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem ez a világ legjobb trükkje
    nézd meg ezt: YouTube - Keith Barry - "Million Dollar Card Trick" with Vivica Fox

  8. #8
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Johnny Diablo+1
    ez tényleg így van, nekem régen egy koleszos nevelőtanárom bűvész volt hobbi szinten, amikor csinálta a trükkjeit általában 10-en vettük körbe minden oldalról, és nem hittünk a szemünknek, néha elképesztő kártyatrükköket tudott, és ami a durva, hogy mi hoztuk neki a paklit, mindig másikat. Volt hogy rajtunk gyakorolt új trükköket, de még ezeknél is 10ből egyszer kétszer lehetett észrevenni a csalást, mindezt úgy, hogy nappali fényben minden oldalról többen néztük a kezét...
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  9. #9
    Joc
    Joc nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 13.
    Hozzászólások
    313

    Alapbeállítás

    Idézet matusow88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szóval ha valahol élőznék és te lennél az osztó, akármennyire is figyelnék játék közben a zsetonjaimra minden pillanatban, te akkor is meg tudnád oldani a "vaklopást" úgy, hogy ne vegyem észre? ne már.
    Órákon át nem tudsz folyamatosan figyelni.
    "Az offsuit azért jó, mert abból kétféle flush is lehet..."

  10. #10
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem ez a világ legjobb trükkje
    nézd meg ezt: YouTube - Keith Barry - "Million Dollar Card Trick" with Vivica Fox
    Ez pszichológia (a jó választás) vagy kártyatrükk?

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •