Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (48) összesen
  1. #11
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet matusow88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szóval ha valahol élőznék és te lennél az osztó, akármennyire is figyelnék játék közben a zsetonjaimra minden pillanatban, te akkor is meg tudnád oldani a "vaklopást" úgy, hogy ne vegyem észre? ne már.
    a zsebedet kipakolom nem, hogy a zsetonod lenyúljam. volt egy srác egy buliban aki nem hitte el, hogy őt ki tudják zsebelni. lenyúltam a cigijét és a tárcáját. a cigijéből kínálgattam majdnem 1 órán át és a saját pénzén hívtam meg egy sörre. megkértem a haverját, hogy hívja fel miután visszamentem az asztalhoz, majd a lenyúlt telóját felvéve közöltem vele "a haverod téged keres". nem hitt a szemének, hogy őt ki lehet zsebelni. lényegében pont őket a legkönnyebb, mert azt azt hiszi mindenre figyel. közben meg én irányítom a figyelmét.

  2. #12
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez pszichológia (a jó választás) vagy kártyatrükk?
    trükk, és nem is bonyolult viszont annál dögösebb

  3. #13
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a zsebedet kipakolom nem, hogy a zsetonod lenyúljam. volt egy srác egy buliban aki nem hitte el, hogy őt ki tudják zsebelni. lenyúltam a cigijét és a tárcáját. a cigijéből kínálgattam majdnem 1 órán át és a saját pénzén hívtam meg egy sörre. megkértem a haverját, hogy hívja fel miután visszamentem az asztalhoz, majd a lenyúlt telóját felvéve közöltem vele "a haverod téged keres". nem hitt a szemének, hogy őt ki lehet zsebelni. lényegében pont őket a legkönnyebb, mert azt azt hiszi mindenre figyel. közben meg én irányítom a figyelmét.
    vazz, kezdek félni tőled.

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 04. 25.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eleg erdekes tortenet.De nem ertek 1-2 dolgot: Azt irtad, hogy 2szer kiment wc-re, meg haza penzert--->ezeknek mi koze ahhoz, hogy mi tortenik az asztalnal?: Gondolom nem vitte el magaval a paklit?

    + az oreg sem lehet olyan hulye, hogy ezt a mutatvanyt eljatsza 3-szor egy este alatt..azert flopolt poker vs turnolt poker eleg sick(meg online is...)
    Az öreg olyan hülye volt , mert nem volt tisztában ennek a matematikai valószínűtlenségével.

    A lebukás,legalábbis amikor rájöttem mi történik a következő játékalkalomkor történt, amikor is sem a jó játékos, sem a kétszer lehúzott kolléga nem volt jelen, így a pokerezők közül a különböző baráti viszonyok miatt csak én maradtam célpont

    A játékot este nyolckor kezdtük, az ominózus árulkodó jel éjfélkörül történt. Az öreg a jobbomon ült, épp visszajött a wc-ről mikor is rákerült az osztás. Érdekesség hogy az öreg nagy dohányos,mégis mikor a múltkor cigiszünetet tartottunk (mivel a helység nem dohányzó) , az öreg nem tartott velünk, inkább tiz percet a wc-n töltött,nah hát a szükség...gondoltam.

    Én éppen jöttem dohányzásból,az öreg szúrt egyet a kártyán és már osztott is,de éreztem hogy most itt valami lesz. Azonban közben történt egy váratla esemény. Egy játékostárs elveszítette a zsetonjait miközben az öreg a wc-n volt,és igy 6ról 5re fogyatkoztunk.Hoppá.

    Az öreg elkezdte az osztást de megált a keze és elkezdett habogni, "ez így nem jó" ... "adok zsetont" (mert őelőtte volt,de nincs zseton átadás játék közben,ezt ő is tudja)...,végül zavarából hamar felocsudva leosztotta a partit,de folyamatosan csóválta a fejét,és én gondoltam hogy itt valami, nagy akadás készült nekem.Így nagyon óvatos,és borzasztó kiváncsi voltam mi fog történni. Kisvakba egy rossz AK o-t kaptam,és csodálkoztam is hogy elromlott az öreg keze, ez nem olyan bivaly lap. Az öreg jobbján egy barátja ült,akiről nem feltételezem hogy csalásba keveredne,de hát sose lehet tudni,ebben az ominózus patiban ugyanis emelt. Az öreg "ez így nem jó" mormogás közepette dobott! Én csak megadtam,és a floppon érkező A ellenére a kassza alacsony maradt,hagytam emelni az ellent,aki mutatáskor egy második párt borított,igy vittem a potot.

    A megvilágosodás ezzel a partival vette kezdetét.

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 10.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Megmondom őszintén engem eléggé idegesítenek az olyan emberek mint Johnny Diablo: mivel tisztában vagyok vele hogy egy jó kézügyességgel megáldott egyén csak idő kérdése és kipakolná a zsebeimet, ami engem eléggé frusztrál pedig nem vagyok egy balek, de sok mindent nem tudok tenni nem figyelhetem minden másodpercben a zsebeimet. Mondjuk az elég durva, hogy a srác órákon keresztül nem vette észre, hogy nincs cigije, pénze és telefonja velem ilyen azért nem fordulna elő, mert időközönként leellenőrzöm hogy meg van-e mindenem csak hát igazából azzal már sokat nem érek mert az illető vagy meglépett már vagy nem, de ugy se tudom ki lehetett max csak lehet sejtésem.

    lenne még egy kérdésem: Az rendben van, hogy Te könnyen kipakolnál engem, de Te mennyire tudsz figyelni mondjuk egy szórakozó helyen, ahol akkora tömeg van, hogy akaratlanul is folyamatosan pár centire vagy emberektől. Mert minden pillanatban Te sem figyelheted a zsebeidet. Téged ki tudnának pakolni Tényleg kíváncsi vagyok hátha hallok valami okosat.

    Vagy kezdjek el bűvészkedni??

    Köszi a választ.

  6. #16
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet masikati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megmondom őszintén engem eléggé idegesítenek az olyan emberek mint Johnny Diablo: mivel tisztában vagyok vele hogy egy jó kézügyességgel megáldott egyén csak idő kérdése és kipakolná a zsebeimet, ami engem eléggé frusztrál pedig nem vagyok egy balek, de sok mindent nem tudok tenni nem figyelhetem minden másodpercben a zsebeimet. Mondjuk az elég durva, hogy a srác órákon keresztül nem vette észre, hogy nincs cigije, pénze és telefonja velem ilyen azért nem fordulna elő, mert időközönként leellenőrzöm hogy meg van-e mindenem csak hát igazából azzal már sokat nem érek mert az illető vagy meglépett már vagy nem, de ugy se tudom ki lehetett max csak lehet sejtésem.

    lenne még egy kérdésem: Az rendben van, hogy Te könnyen kipakolnál engem, de Te mennyire tudsz figyelni mondjuk egy szórakozó helyen, ahol akkora tömeg van, hogy akaratlanul is folyamatosan pár centire vagy emberektől. Mert minden pillanatban Te sem figyelheted a zsebeidet. Téged ki tudnának pakolni Tényleg kíváncsi vagyok hátha hallok valami okosat.

    Vagy kezdjek el bűvészkedni??

    Köszi a választ.
    nem órákon át nem vette észre, hanem közel 1 és közben a kártyatrükköket nézte így nem is gondolkodott a tárgyai meglétén.

    igen már pakoltak ki engem is. akit ki akarnak azt ki is fogják. max nehezítheted a dolgot azzal, hogy nem tartsz pénztárcát. külön zsebben az apró, elöl a papírpénz és hasonlókkal. ettől még ha elakarják vinni ami nálad van el is fogják. YouTube - Nill Magic - Pickpocketing ez nem egy megjátszott videó. a bűvész srác itt tényleg egy idegentől érdeklődik és pakolja ki közben.

    ui: mi bűvészek SOHA nem élünk vissza ezzel! aki megteszi az egészen más kategória.

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 10.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Köszi a választ. Tudom, hogy nem élnek vissza vele az valóban más kategória a kérdésem után lemaradt a mosolygó jel nem arra akartam célozni, hogy elkezdek bűvészkedni aztán rabolok...
    Gl

  8. #18
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet masikati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ. Tudom, hogy nem élnek vissza vele az valóban más kategória a kérdésem után lemaradt a mosolygó jel nem arra akartam célozni, hogy elkezdek bűvészkedni aztán rabolok...
    Gl
    nem? pedig társat kereset de psziiitt

  9. #19
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem órákon át nem vette észre, hanem közel 1 és közben a kártyatrükköket nézte így nem is gondolkodott a tárgyai meglétén.

    igen már pakoltak ki engem is. akit ki akarnak azt ki is fogják. max nehezítheted a dolgot azzal, hogy nem tartsz pénztárcát. külön zsebben az apró, elöl a papírpénz és hasonlókkal. ettől még ha elakarják vinni ami nálad van el is fogják. YouTube - Nill Magic - Pickpocketing ez nem egy megjátszott videó. a bűvész srác itt tényleg egy idegentől érdeklődik és pakolja ki közben.

    ui: mi bűvészek SOHA nem élünk vissza ezzel! aki megteszi az egészen más kategória.
    ez nagyon érdekes
    mondjuk elképzelni még mindig nem tudom, hogy egy feszes farmer első zsebéből, aminek ráadásul szük a zsebének a szája is, hogyan lehet kivenni bármit is, ha én akarom kivenni, akkor is cibálni kell a cuccokat
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  10. #20
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet TheStig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez nagyon érdekes
    mondjuk elképzelni még mindig nem tudom, hogy egy feszes farmer első zsebéből, aminek ráadásul szük a zsebének a szája is, hogyan lehet kivenni bármit is, ha én akarom kivenni, akkor is cibálni kell a cuccokat
    próbáld meg csak 2 újjal mint egy csipesz, ha még megtudod tolni is alulról a legtöbb dolog szinte magától kijön. meg vannak azért erre eszközök. de ha ez meglep, akkor az amikor a nem beavatott pasi nyakából lelopják a nyakkendőt, meg a derekáról a bőrövet?

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •