Oldal: 50 / 79 ElsőElső ... 40484950515260 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 491 - 500 (789) összesen
Like Tree12Likes

Téma: Ultimatebet

  1. #491
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 09. 02.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Ennyit arról a sok nagyokosról akik teleírták a fórumokat,hogy nyugi nem kell a cashout gombon térdepelni mindenki üljön vissza nyugodtan és várjon.
    Ha még aznap(15.-én) nem cashoutolok azonnal,valószínűleg nem látok egy centet sem viszont. Én szerencsés vagyok mert rá egy hétre kifizették a teljes bent lévő összeget.(kb.1K)

  2. #492
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet horakpeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyit arról a sok nagyokosról akik teleírták a fórumokat,hogy nyugi nem kell a cashout gombon térdepelni mindenki üljön vissza nyugodtan és várjon.
    Ha még aznap(15.-én) nem cashoutolok azonnal,valószínűleg nem látok egy centet sem viszont. Én szerencsés vagyok mert rá egy hétre kifizették a teljes bent lévő összeget.(kb.1K)

    Szerintem ezt mindenki csak a PS és az FTP kapcsán mondta... AZ UB kapcsán mindenki azonnal írta, hogy ott azért lehet aggódni...

    Azért ne ferdítsük el a tényeket...
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  3. #493
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet wildchild eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te milyen illegalis tevekenysegrol beszelsz? Az hogy en Ub-n online pokert jatszottam az illegalis??
    igen az

    Idézet horakpeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyit arról a sok nagyokosról akik teleírták a fórumokat,hogy nyugi nem kell a cashout gombon térdepelni mindenki üljön vissza nyugodtan és várjon.
    Ha még aznap(15.-én) nem cashoutolok azonnal,valószínűleg nem látok egy centet sem viszont. Én szerencsés vagyok mert rá egy hétre kifizették a teljes bent lévő összeget.(kb.1K)
    +++1

    Ezeknek az affililate siteoknak nem érdeke az hogy tájékoztatva legyen az ember ,mert ha mindenki kiszedi a pénzt és nem lesz játék akkor éhen halnak. Ezért mondták azt hogy mindenkinek teljesen biztonságban van a pénze nem kell szarni. Én ezeknek a siteoknak nyújtanám be a számlát mert pontosan tudták hogy nincs lóvé. Lásd akadémia is most vallja be ,hogy ő sem kapta meg a jutalékot.

  4. #494
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezeknek a siteoknak nyújtanám be a számlát mert pontosan tudták hogy nincs lóvé. Lásd akadémia is most vallja be ,hogy ő sem kapta meg a jutalékot.
    Kedves redoubtable,

    arra kérünk, hogy olvasd el legalább a néhány legutolsó hozzászólást, mielőtt ilyen vádakat írsz. A 487-es Admin hozzászólásban:

    "Mi nem tudtunk arról, hogy nem kerülnek kiutalásra pénzek, hiszen mi több hónapja nem utaltunk már ki."

  5. #495
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen az



    +++1

    Ezeknek az affililate siteoknak nem érdeke az hogy tájékoztatva legyen az ember ,mert ha mindenki kiszedi a pénzt és nem lesz játék akkor éhen halnak. Ezért mondták azt hogy mindenkinek teljesen biztonságban van a pénze nem kell szarni. Én ezeknek a siteoknak nyújtanám be a számlát mert pontosan tudták hogy nincs lóvé. Lásd akadémia is most vallja be ,hogy ő sem kapta meg a jutalékot.
    Tévedsz, de nagyon. Egy affiliatenek az az érdeke, hogy a játékosok elégedettek legyenek.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  6. #496
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Szerintem innentől kezdve ha az Akadémia a legkissebb jelét is látja annak, hogy egy terem bedől, vagy bedőlhet illene erről tájékoztatni minket, sokan vagyunk akik tönkremennek azonnal ha nem férnek hozzá a pénzükhöz... Nagy euróai termekben kell játszani, Party - Bwin közös vállalkozás elég stabilnak néz ki.. részvétem mindenkinek aki itt tolta, el sem tudom képzelni mit érezhettek :S

  7. #497
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hely
    Gönyű
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Valószínű nevetséges az összeg,de én kb max 4-5 napja kaptam meg 160$

  8. #498
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    igazából jogos mert nem követtem az eseményeket. Szerintem a PS stabilnak tűnik. Tolja ott mindenki.

  9. #499
    Fanatikus tag rogyion avatara
    Csatlakozott
    2007. 07. 18.
    Hely
    Bp.
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Ezeknek az affililate siteoknak nem érdeke az hogy tájékoztatva legyen az ember ,mert ha mindenki kiszedi a pénzt és nem lesz játék akkor éhen halnak. Ezért mondták azt hogy mindenkinek teljesen biztonságban van a pénze nem kell szarni.

    Gondolkozz már logikusan!!
    "Nagy téten óvatosnak,kis téten nagyon agresszívnek kell lenni!"

  10. #500
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 31.
    Hely
    2 sör között
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tévedsz, de nagyon. Egy affiliatenek az az érdeke, hogy a játékosok elégedettek legyenek.
    Ezt inkább cáfolni tudnám saját tapasztalat alapján.
    Top pair: there's no bigger card on the board that can make a pair!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •