Oldal: 22 / 26 ElsőElső ... 122021222324 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (256) összesen
  1. #211
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Idézet jatekos22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha 7%-ban emel vissza, akkor kb ilyen range-dzsel teszi: 88+,ATs+,KTs+,AQo+.

    De gondolom egy 88/99-cel nem fog raise/foldolni. Akkor a megadó range nem inkább 88+, AK, AQ?
    Ez azért nem igaz, mert nem a range-e legjobb 7%-ával 3 betel, hanem x%-ban 3betel T8o-val, K9s-sel stb is, mert ugyis tudja, hogy vagy rá lesz tolva, vagy dobnak neki

  2. #212
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 07.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    184

    Alapbeállítás

    Nem bánnám Birsológia órán adnának ilyen oktatást is..hátha többre vinném a pókert... (ami nagy álmom)

  3. #213
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bammeg én pedig azt hittem, hogy birs hámusz csak random klikkelget...ha így számolgat meg minden akkor az csalás online pwnker iz totally rigged

    atishnak: milyen alkohol a kedvenced? És miért? (elég alap kérdés wtf, hogy senki nem dobta még fel...)
    a gyümölcsösebb vörösborokat szeretem, bár mostanában elég keveset kóstoltam.
    de amúgy a (búza)sörtől sem irtózom annyira.
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

  4. #214
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 16.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    180 sng-kat felejtsétek el, nincs bennük semmi value.

    atish,
    hány 6 éves?
    Miért döntöttél úgy h inkább backelve játszol?

  5. #215
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet Cernunnos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    180 sng-kat felejtsétek el, nincs bennük semmi value.
    Ezt azért egy páran meg bírnák cáfolni

  6. #216
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért vagy mazochista?
    ez egy betegség?
    autóra költeni szerintem elég nagy marhaság annak, aki annyit megy vele mint mi.
    +melyik autóhoz a legolcsóbbak az alkatrészek, illetve melyik jár legritkábban az autószerelő műhelyekben?
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

  7. #217
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás

    Idézet Cernunnos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    180 sng-kat felejtsétek el, nincs bennük semmi value.

    atish,
    hány 6 éves?
    Miért döntöttél úgy h inkább backelve játszol?
    nem annyira az motivált, hogy más pénzét szórjam a fishek közé, hanem sokkal inkább az, hogy megtanuljam ezt a játékot rendesen.
    mi hány 6 éves? atish?
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

  8. #218
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    CO-rol emelsz AJs-sel antes időszakban, SB 3betel 36BBeff, statjai 21/16 7-es 3bet, mennyi a push chipEV-je? Mi a legrosszabb lap, ami 0EV-s a push?
    OFF

    Az Akadémiának hemzsegnie kellene az ilyen kérdésektől!

    A CG topikokban még csak-csak vannak hand elemzések,de ott is nagyrészt ilyen válaszok jönnek hogy:"fold","flop b/c,turn c/f".
    Néha nagyjából megindokolva,de semmi számolgatás.
    Persze ezt akár rajtam is számon lehet kérni,de FL hand-ekhez szívesen hozzászólok,a többit inkább csendben olvasgatom
    A közvetítéseket és azok kommentjeit nézve mindig ámultam hogy "te jó ég,ezeknek mennyire egyértelmű hogy mit kell csinálni,én vakon klikkelgetnék",úgy voltam vele hogy biztos ilyen számolásokat csinálnak még álmukban is,mint amilyet Birs levezetett.
    Erre kiderül hogy még az olyan jó játékosok mint Atish (mert ezt nem kérdőjelezem meg,félreértés ne essék..) sem ássák bele magukat a témába nagyon.

    Ennek kicsit örülök is,mert ezek szerint nem kell matek professzornak lenni ahhoz hogy az ember sikeres MTT-s legyen,és azért ezt szeretném egyszer elérni
    Tényleg furcsa volt egy ilyen kérdést látni a sok bulvár között,pedig nem kellene hogy az legyen.
    Sok olyan arc van akik max fél éve jelentek meg,lassan ezer hsz-uk van,de fogalmam sincs hogy mennyire értenek a pókerhez (azért sejtem),mert még nem szóltak hozzá semmilyen elemzős topikhoz.
    Persze jó a bulvárt is olvasni néha,meg jó gyorsan értesülni a legújabb promóciókról,vagy ha valaki épp SM FT-n van,nem akarok ítélkezni mert mire fel,de kicsit mégis...
    Azt hiszem hogy ez az oka annak hogy Balage mindig arra a következtetésre jut a pókeres megélhetéssel kapcsolatban,amire
    És ezért lesz mindig pénz a pókerben,mert még a jó játékosok nagy része sem elég szorgalmas ahhoz hogy egy bizonyos szintnél feljebb jusson.

    ON

    Gondolom csak nagyjából lehet kiszámolni a dolgot,mert a 7% 3bet nem azt jelenti hogy "antés időszakban,ekkora stack-eknél,ilyen játékos ellen CO-ra SB-ról 7%-al 3be-tel"
    Vagy ennyire már nem kell belemenni,lehet a legjobb 7% ellen számolni?

  9. #219
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Idézet zulusierra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagy ennyire már nem kell belemenni,lehet a legjobb 7% ellen számolni?
    Ha csak tizedannyi időt töltenél olvasással mint írással már ezt nem kellett volna megkérdezned.

    Másrészt engem is zavar, hogy postolt handjeimre a válaszok 90%-a két szó, ha pedig megpróbálom elmondani a gondolataimat hogy mit miért csináltam, hátha kiderül hogy hol a hibám le vagyok ugatva hogy ne okoskodjak, meg lett mondva hogy fold és kész.
    “I'd rather be lucky than good.”

  10. #220
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet zulusierra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OFF

    Az Akadémiának hemzsegnie kellene az ilyen kérdésektől!
    Látom nem csak én gondolkodom így!
    Mikor megláttam ezt a topicot, hogy egy profi válaszol megörültem! Aztán mikor láttam milyen kérdéseket tesznek fel a lelkesedésem visszaesett. Szóvá is tettem, de gyorsan felvilágosítottak, hogy ez egy kiváló topic maradjak csöndbe.
    Azt megértem, hogy ennek az a célja, hogy minden kérdésre válaszol.

    Olyan topic lesz majd, ahol csak olyan kaliberű kérdéseket lehet feltenni, amilyet birs320 írt? Ott lehet hogy csak 10 kérdés lenne, de abból lehetne tanulni is.
    Annak nagyon örülnék!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •