Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag herrbert74 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 09.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás Nagy mínusz kis potokban

    Próbálok rálelni a nagyobb hibáimra, és a következő dolgot találtam a PT-ben: ha leszűröm a kis potokra (Misc/Results/Win or lost less than 10BBs), akkor ott hatalmas veszteséget mutatok: -10 TPBB/100.
    Ez normális, ha valaki egy TAG vagy éppen nit játékot játszik? Ahogy néztem, vannak páran így ezzel, de nem nagy a minta még.
    Az egyéb statok, hátha érdekes:
    Pokerstars NL25 FR
    VPIP/PFR/AF/AFq: 13/9.5/2.61/46.71
    WTSD/WWSF: 22.92/53.05
    AtSt/Fold SB/BB to St: 25.08/91.85/75.07
    CB F/T/R: 85/34/36
    Fold to CB F/T: 57/47
    Fold F/T/R: 29/21/21
    Hands/BB/100: 57k/-0.78 (volt egy -$300-as session, 6BI Expected Allin-EV alatt)

    A kis potokban az AF 4.5! Lehet, hogy túl sok a CBet, aztán a turn-ön túl sokat dobok? Magyarul túl sokat emelek és contibetelek a postflop tudásomhoz képest?

  2. #2
    Fanatikus tag herrbert74 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 09.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Csodálom, hogy erre nem volt vélemény. A 2+2-n találtam egy cikket a COTW-k között, ami a non-showdown eredményekről szól (a piros vonal). Az kb. ugyanez, csak pepitában. Mindenkinek ajánlom.
    Dolgozom a Flop és Turn CBet közelítésén. Ez is egy újabb adalék, miért nem egyszerű átállni fix limitről no-limitre. FL-en AK-val simán cbeteltem a turnt A magassal, és sokszor nyertem is.
    A másik ilyen, ami most jutott eszembe, hogy minden floppolt jó lapot gyorsan játszok meg. FL-en kifizették, itt meg nem. Minden jó lapot all-in akarok vinni, de ki fog itt all-in menni, mikor fogom az asztal nagy részét?

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Hali, én nem éreztem kompetensnek magam FR-ben, de az alábbi látszott:
    Nagyon nit vagy PF, és nagyon magas a CBet-ed. Ezért pozícióból viszonylag könnyű játszani ellened. Ugyanis a 9 százalékos range az Broadway lapok és 88+. Óriási biztonsággal számíthat az ellen a cbetedre (flopptól szinte függetlenül). Ha olyan a flopp ami nagyon eltalálhatott feladja. Ha nem, akkor vár még egy lapot, itt már csak akkor cbetelsz ha van valamid. Ha tehát nem emelsz, kicsavarja a kezedből.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    +1 illese

    Én is SH-t játszom, így lehet nem minden 100%ig jó amit írok, de Fcbeted magas T alacsony. Tehát blöffölsz a Fon és feladod Tön. Ha vki észreveszi Tön bármivel lefloatol.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    ha olyan limiten/asztalokon játszol, ahol sok a gyenge játékos (pl microlimit, vagy nagyon alaposan tableselectelsz) akkor a sok multiway pot (any poz) meg ha EP limperek vannak és mások izolálják őket (kevésbé tudsz vakokról játszani ilyenkor) kb lehetetlen plusszos nonsd vonalat csinálnod.

    kis téteken általában azoknak van plusszos nonsd-jük, akik nem ismerik fel a handük erősségét és az ellenfél range-ét, így sok incorrect valueraise-t csinálnak.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •