Oldal: 526 / 975 ElsőElső ... 26426476516524525526527528536576626 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.251 - 5.260 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #5251
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Este felveszlek és a héten valamikor tolhatunk egyet..
    Oké remek.

  2. #5252
    Idegen luckyscorch avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 10.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás cry cry

    Sziasztok!
    Mit lehet tenni, ha villain 100%-ban limpel, raisere mindig callol pozícióból, ha nem hivok flopon, mindig fél potot betel. Láttam tőle h többször végigcheckelte TPTK-t, sort és láttam tőle egy végig checkelt fullt is.. slowplaymaster?
    Nekem mindeközben olyan laphalálom volt, hogy a legjobb lapom egy 2. pár volt amit hogy hogy nem sikerült lejavulni..
    Megőrjítenek a limperek.. mivel kicsi vakszinteken mindent megadott és rendszerint elvert mert esett a nutsa vagy szimplán nem láttam be h kár próbálkozni a kiblöfföléssel, magasabb vakokon már egyszerűen nem mertem visszaemelni blöffből ill. félblöffből.. értelmes lapom meg nem volt.
    50/100-as vakokon a maradék 10BB-mel sikerült KQo reraise-allin tolni amit AA adott :P Drágámnak ezvolt az első játéka ps-en... lehet először ült le pokerezni kitudja..
    Nem szoktam tiltre menni, nem zavar h kikaptam, az zavar h valószínűleg a legostobább fajta játékos képes ripityára verni.. és még az önbizalmam is elvette, meg se fordult a fejemben a rematch.
    Elnézést kérek a nem túl "szakmai jellegű" posztért, valahova le kellett írnom.
    Talán így jobban érzem magam.
    (tanulság: nem tudok mit kezdeni a limperekkel, de hát tolni kell előre )
    GL mindenkinek, jóéjt.

  3. #5253
    Fanatikus tag Ispy avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    336

    Alapbeállítás

    Idézet luckyscorch eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Mit lehet tenni, ha villain 100%-ban limpel, raisere mindig callol pozícióból, ha nem hivok flopon, mindig fél potot betel. Láttam tőle h többször végigcheckelte TPTK-t, sort és láttam tőle egy végig checkelt fullt is.. slowplaymaster?
    Nekem mindeközben olyan laphalálom volt, hogy a legjobb lapom egy 2. pár volt amit hogy hogy nem sikerült lejavulni..
    Megőrjítenek a limperek.. mivel kicsi vakszinteken mindent megadott és rendszerint elvert mert esett a nutsa vagy szimplán nem láttam be h kár próbálkozni a kiblöfföléssel, magasabb vakokon már egyszerűen nem mertem visszaemelni blöffből ill. félblöffből.. értelmes lapom meg nem volt.
    50/100-as vakokon a maradék 10BB-mel sikerült KQo reraise-allin tolni amit AA adott :P Drágámnak ezvolt az első játéka ps-en... lehet először ült le pokerezni kitudja..
    Nem szoktam tiltre menni, nem zavar h kikaptam, az zavar h valószínűleg a legostobább fajta játékos képes ripityára verni.. és még az önbizalmam is elvette, meg se fordult a fejemben a rematch.
    Elnézést kérek a nem túl "szakmai jellegű" posztért, valahova le kellett írnom.
    Talán így jobban érzem magam.
    (tanulság: nem tudok mit kezdeni a limperekkel, de hát tolni kell előre )
    GL mindenkinek, jóéjt.
    Igen ezt én is utálom, ilyenkor szoktam elwpzni magamat és rendszerint már az elején nagy hátrányba kerülök a sok blöff miatt. Én ilyenkor fel szoktam venni az ellenfél stílusát, nem betelek csak erős lappal, nem cbetelek a semmire, de ha lapom van akkor keményen hívok. Szerintem ilyenkor a befeszülés a jó, mert ezek a játékosok egy második párt sem fognak eldobni, csak ha végighívod mind3 utcán. Sokszor azért vesztek potokat, mert cbet flopon, majd 2barel és ha nincsen semmim, akkor elcsekkelem a rivert, villan meg mutat egy 92o-val egy párt, nálam meg egy A magas. Amit még észrevettem, hogy akik 100%-ban adják a cbetet, azok sokszor dobnak egy turn hívásra, ha jön egy scarecard, ha a flopot elcsekkeled. De lehet ezt csak bebeszélem magamnak...

    Én is csak nemrég kezdtem el husángozni, kíváncsi lennék tapasztaltabb játékosok véleményére.

    Ispy

  4. #5254
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Ispy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen ezt én is utálom, ilyenkor szoktam elwpzni magamat és rendszerint már az elején nagy hátrányba kerülök a sok blöff miatt. Én ilyenkor fel szoktam venni az ellenfél stílusát, nem betelek csak erős lappal, nem cbetelek a semmire, de ha lapom van akkor keményen hívok. Szerintem ilyenkor a befeszülés a jó, mert ezek a játékosok egy második párt sem fognak eldobni, csak ha végighívod mind3 utcán. Sokszor azért vesztek potokat, mert cbet flopon, majd 2barel és ha nincsen semmim, akkor elcsekkelem a rivert, villan meg mutat egy 92o-val egy párt, nálam meg egy A magas. Amit még észrevettem, hogy akik 100%-ban adják a cbetet, azok sokszor dobnak egy turn hívásra, ha jön egy scarecard, ha a flopot elcsekkeled. De lehet ezt csak bebeszélem magamnak...

    Én is csak nemrég kezdtem el husángozni, kíváncsi lennék tapasztaltabb játékosok véleményére.

    Ispy
    PS-en tolod?
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  5. #5255
    Fanatikus tag Ispy avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    336

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PS-en tolod?
    Igen (Ispy79).

  6. #5256
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Ispy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen (Ispy79).
    Asszony 6.25 turbókat tol néha és most vasárnap látott egy Ispy nicket a lobbyban. Épp be akart űlni, csak látta, hogy hungary... és beugrottál neki innen, hogy tuti Te Vagy ott...

    Így visszaolvasva nem lett épp összeszedett a mondandóm, de sebaj.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  7. #5257
    Fanatikus tag Ispy avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    336

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Asszony 6.25 turbókat tol néha és most vasárnap látott egy Ispy nicket a lobbyban. Épp be akart űlni, csak látta, hogy hungary... és beugrottál neki innen, hogy tuti Te Vagy ott...

    Így visszaolvasva nem lett épp összeszedett a mondandóm, de sebaj.
    Igen, ezen a limiten garázdálkodom

    És végül is miért nem ült be? Mondjuk, ha hungaryt látok, inkább én se ülök be...nincsenek jó tapasztalataim a chat használatáról (ezért is kapcsoltam ki).

    Ispy

  8. #5258
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Ispy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ezen a limiten garázdálkodom

    És végül is miért nem ült be? Mondjuk, ha hungaryt látok, inkább én se ülök be...nincsenek jó tapasztalataim a chat használatáról (ezért is kapcsoltam ki).

    Ispy
    Magyarokhoz nem szoktunk beűlni. Max véletlen.

    A chat egyébként tényleg dráma, de engem nem zavar a trash talk. Jókat nevetek rajta.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  9. #5259
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Ha valakinek lesz valami mintája a PS új struktúrájáról (minimum 200 game) az ossza meg velünk hogy mennyire jön ki az átlag idő/game. (Turbo).

    Thx.
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  10. #5260
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Jonas 77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valakinek lesz valami mintája a PS új struktúrájáról (minimum 200 game) az ossza meg velünk hogy mennyire jön ki az átlag idő/game. (Turbo).

    Thx.
    Nekem bejön az új struktúra. Egész játszható, bár még csak 50-60 game ment le. Remélem hétvégére beszámolhatok.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •