Oldal: 39 / 39 ElsőElső ... 29373839
Eredmény: 381 - 389 (389) összesen
  1. #381
    Fanatikus tag burinho avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Hely
    Redditch
    Hozzászólások
    428

    Alapbeállítás

    valami fajta tudásnak lennie kellett a tarsolyban, mert anélkül nem jutott volna idáig, azért ezt szögezzük le. Az, hogy mocskosul jött neki a lap tény! De most komolyan, ha valakinek mindenre jön az ellen nincs mit csinálni...

    Olyan zsetonelőnye volt, hogy megengedhette magának azt a luxust, hogy T9s-el megadja a kb 15 BB-s all int (asszem 65-70BB mély volt!!)!! főleg úgy, hogy 3-szor betolta srác egymás után!!!

    Jó éjt mindenkinek!!
    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  2. #382
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 07.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Szerintem egész jól játszott, ahhoz képest hogy tulképpen amatőr. Nagyon nem csinált semmi hibát, sőt, nagyon jól, agresszívan játszotta a nagy stackjét, ahogy azt kell! Volt egy két fishy move-ja , pl hu-ban , de ezt el lehet nézni neki, valószínü nem sokat hu-zik. Igaz magából a hu-ból keveset láttam. Egyetlen igazi hibája az A9-es megadás volt Tomi ellen.
    A német gyerektől viszont nem voltam elájulva, eszméletlen weak volt, sokszor megvédte a vakját, k8, k5-el, stb ,de csak azért hogy fit or foldoljon, ami nevetséges. Az a6-os partijáról nem is beszélve, amikor callolta nutfdraw-al a 3betpotban a cbet-jének a megraiselését.. Vagy tolja be, vagy dobja el a francba, de hogy megadni...
    Ja, gratula Tomi, ebbe több nem volt sajnos, megettél mindent amit tudtál! Nagyon idegesítő volt hogy állandóan azt mondták hogy tight , mikor totál laphalott volt, elég kevés térrel a játékra..
    Utoljára módosítva: and217 által: 2011. 05. 13. 02:14

  3. #383
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    a HU siralmas volt, a német srác nagyon weak volt egy csomószor, persze tudom, hogy rohadt frusztráló látni, hogy egy félig képzett játékosnak 1,5m euróért megömlik a lapja. Tomi megint nagyon türelmesen okosan játszott, nagyszerű eséllyel rakta be a chipjét, aztán csapták a 30%-ot, kár.
    De azért nagyon nagy siker ez így is, GRAT még egyszer.

  4. #384
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet and217 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem egész jól játszott, ahhoz képest hogy tulképpen amatőr. Nagyon nem csinált semmi hibát, sőt, nagyon jól, agresszívan játszotta a nagy stackjét, ahogy azt kell! Volt egy két fishy move-ja , pl hu-ban , de ezt el lehet nézni neki, valószínü nem sokat hu-zik. Igaz magából a hu-ból keveset láttam. Egyetlen igazi hibája az A9-es megadás volt Tomi ellen.
    A német gyerektől viszont nem voltam elájulva, eszméletlen weak volt, sokszor megvédte a vakját, k8, k5-el, stb ,de csak azért hogy fit or foldoljon, ami nevetséges. Az a6-os partijáról nem is beszélve, amikor callolta nutfdraw-al a 3betpotban a cbet-jének a megraiselését.. Vagy tolja be, vagy dobja el a francba, de hogy megadni...
    Ja, gratula Tomi, ebbe több nem volt sajnos, megettél mindent amit tudtál! Nagyon idegesítő volt hogy állandóan azt mondták hogy tight , mikor totál laphalott volt, elég kevés térrel a játékra..

    Bar rettento unszimpatikus volt, de igen vegulis. Az az A6 gyalazat volt, nem is ertem...

    Grat Tomi!
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  5. #385
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Dupla öröm számomra! Egy dobogós magyar, és a druszám aranyérmes. (Persze az jobb lett volna, akkor is örülök, ha Tamás nyer, és Iván testvérem második.)

    ...Legurítok két kisfröccsöt ez alkalomból.
    Utoljára módosítva: ivan41 által: 2011. 05. 13. 13:20
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  6. #386
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet and217 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem egész jól játszott, ahhoz képest hogy tulképpen amatőr. Nagyon nem csinált semmi hibát, sőt, nagyon jól, agresszívan játszotta a nagy stackjét, ahogy azt kell! Volt egy két fishy move-ja , pl hu-ban , de ezt el lehet nézni neki, valószínü nem sokat hu-zik. Igaz magából a hu-ból keveset láttam. Egyetlen igazi hibája az A9-es megadás volt Tomi ellen.
    A német gyerektől viszont nem voltam elájulva, eszméletlen weak volt, sokszor megvédte a vakját, k8, k5-el, stb ,de csak azért hogy fit or foldoljon, ami nevetséges. Az a6-os partijáról nem is beszélve, amikor callolta nutfdraw-al a 3betpotban a cbet-jének a megraiselését.. Vagy tolja be, vagy dobja el a francba, de hogy megadni...
    Ja, gratula Tomi, ebbe több nem volt sajnos, megettél mindent amit tudtál! Nagyon idegesítő volt hogy állandóan azt mondták hogy tight , mikor totál laphalott volt, elég kevés térrel a játékra..
    4 handed láttam csak, de
    ??? Ez az ember a tipikus agresszív fish. A Q8-as partira is emlékszel, amikor nála oop A4 és adja D-ből az emelést, amikor előtte egy két partival, szépen 3 betelt valami Ax-el. Persze most csak callolt oop, mert teljesen fogalmatlan, nem tudatos volt az előző 3bet, hanem isteni szikra. A továbbiakban JQ4 flopon adja a CB-t, turn CH,CH, riveren meg a másfél milliós potba belehív valami 325 ezret.
    Az A6-os parti sem volt százas. J9 offal adja a 3betet, majd a CB-t 3beteli egy J magas FD-vel, amire ha visszatolja a másik, kb a 3 millás kasszára kellett volna megadnia 2-t (nem emlékszem pontosan), egy J magas FD-vel. A másik idióta persze dobta a 80%-os handjét. Arra nem gondolt, hogy bármilyen treff 2 fölélappal is ugyanezt játszotta volna. De még a legrosszabb esetet (hogy 10-ese van) véve is volt 50%-a
    Egy ilyen embertől az A9 megadás hiba????? Ez meg végképp az egyértelmű jele, hogy mega fish. Én nem azt láttam az arcán, hogy "ú bazzz, most ha megadom, felduplázhatom, mert legjobb esetben is csak flipet játszok", hanem "úúúúú bázzzzz A9, meg még egyszínű is, áááááááá, bepisááálok". És kb 2 másodperccel a lapok felfordítása előtt jöhetett ez a rész, "úúú tényleg, valamije van, de mije?". Ja, az persze végképp meg sem fordult a fejében, hogy az eredeti emlőnél is lehet valami. Ezt A2s-vel is adta volna...
    Mellesleg 3 handed, ez még egy profitól sem biztos, hogy nagyon nagy hiba. Nem titkolta Tamás, hogy semmi lapja nincs. Nem úgy dobált, mint egy nit, hanem mint akinek tényleg .urvára semmi nem jön.

    Nagy gratula neki, fantasztikus eredmény.

  7. #387
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Igen, elég idegesítőek voltak a kommentátorok. Tight így, tight úgy. Csak éppen elfelejtették, hogy Tomi 685K-s stackjét nyomta rá még 3 emberre 6 handednél A7-tel. Tehát nyilvánvaló volt, hogy amikor kell, meg fogja lépni ezeket a move-okat. Egyszer volt egy K2 gombon, amivel emelni lehetett volna talán, csak kérdés, hogy mit csinálunk egy 3betre. Mutatták, ha jól emlékszem 20% feletti 3 betje volt a ****ikának. Egyébként sem Tominak, sem a német gyereknek nem volt igazán lapja, a csákónak meg ömlött.

    Én azt gondolom, hogy ennyi volt a lapokban a Tominak, nagy siker ez.

  8. #388
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Errők írtam én annó egy blogbejegyzést... legtöbbször be is igazolódik hogy itt igazán hinni kell a sikerben, ha ez megvan, úgyis ő fog nyerni. Nagyon szépen látszódik itt is, emberünk elhitte, és nyert... tényleg no comment, és világosan látszódik hogy sok fogalma a versenypókerről nincsen... kb. a szabályok ismerete elég egy nagyobb scorehoz ha lelkileg rendbe van az ember... ami elég kemény. Nem egy ilyen példa van erre, a sunday millionöktől kezdve a wsopig elég sok helyen...

  9. #389
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Hát ez LOL
    “I'd rather be lucky than good.”

Oldal: 39 / 39 ElsőElső ... 29373839

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •