Oldal: 535 / 975 ElsőElső ... 35435485525533534535536537545585635 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.341 - 5.350 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #5341
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Megjöttek a részegek a buliból egy kis pokira
    két egymás követő játékom pontosan harmadik leosztása:

    weaktight | Hand | AKo - $1/$2 No Limit Holdem

    weaktight | Hand | TT - $1/$2 No Limit Holdem
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  2. #5342
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Nem az enyém, ez a nap, (pampampamdamdadam...)

    Én meg még a másodiknak is hogy örültem, dörzsöltem a tenyerem...
    weaktight | Hand | AA - No Limit Holdem Tournament
    weaktight | Hand | AA - No Limit Holdem Tournament

    Remélem csak én szopok ma mint a torkosborz...
    Apropó, még senki nem küldött semmilyen cikket fordítani. Ennyire nem érdekel senkit vagy mindenki csak videózik orrba-szájba?
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  3. #5343
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Idézet Jonas 77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Apropó, még senki nem küldött semmilyen cikket fordítani. Ennyire nem érdekel senkit vagy mindenki csak videózik orrba-szájba?
    én a magam nevében tudok nyilatkozni, hogy dehogynem érdekelne és látva az eddigi munkáid visszajelzését nem egyedüli olvasó lennék. Csak szerintem akiket érdekelne, azok nem tudnak angolul és így ajánlani sem tudnak konkrét cikkeket.
    Akik meg eredetiben olvastak valami jó anyagot azok meg el akarják titkolni a tudást

  4. #5344
    Idegen luckyscorch avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 10.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Idézet Jonas 77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem az enyém, ez a nap, (pampampamdamdadam...)

    Én meg még a másodiknak is hogy örültem, dörzsöltem a tenyerem...
    weaktight | Hand | AA - No Limit Holdem Tournament
    weaktight | Hand | AA - No Limit Holdem Tournament

    Remélem csak én szopok ma mint a torkosborz...
    Apropó, még senki nem küldött semmilyen cikket fordítani. Ennyire nem érdekel senkit vagy mindenki csak videózik orrba-szájba?
    Sose érezd magad egyedül!

    - submitted 05-14-2011 - 16:20 pm - Poker Hand Replays

  5. #5345
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Heh, gyengéim most azok, akik óriási overbetekkel operálnak 70-100 bb-nél, de találomra, amikor épp eszükbe jut. Lehet blöff, lehet monster, lehet top pár gyenge kicker, lehet második pár, és akkor most döntsd el egy overpárral, hogy megadod-e. Persze meg szoktam adni, főleg ha másodjára-harmadjára csinálja a Drága. Ilyenkor érnek meglepetések. Jé, két párt flopolt. Jé, set.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  6. #5346
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Meg az amikor flopon normál cbetet nyom, adom top párral mondjuk, és turnon meg rak rá hirtelen 40BB-t. A 10 BB-s potra. Még mindig top pár top kickerem van, és nem tudom, hogy ezt most mi? Amikor egyszer megadtam, flopon már két párja volt, és jól megszivatott.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  7. #5347
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Egyébként nagyon jó ez a hu sng alacsony szinten, ahol szinte minden ellenfélt gyengébbnek érez az ember. Köszi mrj.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  8. #5348
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Részvét, és baráti ölelés.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  9. #5349
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Srácok, amikor limpelőt támadunk BB-ről shortan, az ugye nem miniraise?
    Nem tudom elképzelni, hogy foldol, ha miniraiselek rá. Minimum 3 bb-s emelés kell sztem, de talán még az is kevés, de mivel shortak vagyunk, talán ennyi a max.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  10. #5350
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Attól függ mennyire short. Szerintem ha már annyira hogy így számítson 1 nagyvak akkor jobb a push.
    Egyébként én 4x alatt nem támadok limpet, csak ha valami speckó read van szituáció van.
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •