Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (42) összesen
  1. #31
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én miért játszom jogtalanul? milyen ponton nem felelek meg a PS szabályzatának?
    Mivel a magyar állam szabályai nem teszik lehetővé az on line pokert így a PS szabályzata máris nem érvényes rád. Jogtalanul játszol ott. pont.

    A lét lenyelték. Teljesen egyértelmű. Az még hagyján hogy leveszik zeurrrról de az a minimum hogy az a FTn résztvevőket ,vagy még inkább a teljes mezőnyt illette volna. Ha ezt az 500K-t ilyen aljas módon vágták zsebre, akkor kitudja miket meg nem tesznek szépen csendben, amire nem lehet rá se kérdezni és nem is lehet belelátni.

  2. #32
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 15.
    Hozzászólások
    127

    Alapbeállítás

    Idézet tabaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt most nem értem, az a pénz a versenyen a játékosok buyinként fizették be, a nyereményalapba, ezt nem kellene szétosztani az összes fizető helyen végző játékos között?

    Ez csak számomra nonszensz?
    valahogy így igen, csak akkor meg jönne hogy ki miért csak ennyit kapott, az ft-n deal vagy helyezés után osszák szét, stb..de ez a karitatív dolog nekem is sántít kicsit..

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel a magyar állam szabályai nem teszik lehetővé az on line pokert így a PS szabályzata máris nem érvényes rád. Jogtalanul játszol ott. pont.

    A lét lenyelték. Teljesen egyértelmű. Az még hagyján hogy leveszik zeurrrról de az a minimum hogy az a FTn résztvevőket ,vagy még inkább a teljes mezőnyt illette volna. Ha ezt az 500K-t ilyen aljas módon vágták zsebre, akkor kitudja miket meg nem tesznek szépen csendben, amire nem lehet rá se kérdezni és nem is lehet belelátni.
    Miért? Nincs tiltva, kvázi engedélyezve van az online poker jelen pillanatban Mo.-n. Én nem tudok olyan jogszabályról, ami konkrétan tiltaná az online pokert, sőt még az adózás sincs tisztázva...

  4. #34
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Idézet Ndaniel_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valahogy így igen, csak akkor meg jönne hogy ki miért csak ennyit kapott, az ft-n deal vagy helyezés után osszák szét, stb..de ez a karitatív dolog nekem is sántít kicsit..
    Nem lenne semmi vita, a Ps-nek megvannak a verseny helyezettjei, és hogy az eredeti nyereményalap hány %-át kapták meg nyereményként maikor x helyen végeztek a versenyen. Ezen % alapján ezt a pénzt is szétoszthatták volna.

    Ja amúgy még ha a japóknak ajánlták volna fel, vagy az afrikaiaknak, de így Ez nagyon lol.

  5. #35
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 15.
    Hozzászólások
    127

    Alapbeállítás

    Idézet tabaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lenne semmi vita, a Ps-nek megvannak a verseny helyezettjei, és hogy az eredeti nyereményalap hány %-át kapták meg nyereményként maikor x helyen végeztek a versenyen. Ezen % alapján ezt a pénzt is szétoszthatták volna.

    Ja amúgy még ha a japóknak ajánlták volna fel, vagy az afrikaiaknak, de így Ez nagyon lol.
    nah japánnak adhatnák ezt én is támogatom, de képekkel alátámasztva és lássam ám az új házakat

  6. #36
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 08. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Levele!

    PS for ever!

  7. #37
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Gyorsan elutalták az ügyvédeiknek előlegként, úgyis szükségük lesz rájuk

  8. #38
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Beszélő

    én csak annyit fűzök hozzá, h "I want 650K"
    Sziasztok, zeurrrr voltam!

  9. #39
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 12.
    Hozzászólások
    2

    Király

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel a magyar állam szabályai nem teszik lehetővé az on line pokert így a PS szabályzata máris nem érvényes rád. Jogtalanul játszol ott. pont.

    A lét lenyelték. Teljesen egyértelmű. Az még hagyján hogy leveszik zeurrrról de az a minimum hogy az a FTn résztvevőket ,vagy még inkább a teljes mezőnyt illette volna. Ha ezt az 500K-t ilyen aljas módon vágták zsebre, akkor kitudja miket meg nem tesznek szépen csendben, amire nem lehet rá se kérdezni és nem is lehet belelátni.
    Ismerőseim erre csak annyit mondanak: Occam borotvája Már az FBI-os "balhé" után is ezt mondták, és ez csak egy újabb eset...
    szerk.: és "elnézést", hogy éppen ebben a témában írtam az első hozzászólásom, csak hát ez már kezd nagyon érdekessss lenni...

  10. #40
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    "Miért nem osztják szét a nevezők között?" Aha, és milyen arányban? Ugyanannyit kapjon a győztes mint aki kiesett elsőként? Vagy csak aki ITM ért az kapjon? És ha ez a srác ejtett ki valakit, ő nem kap? Nagyon sok kérdés, és egyik sem lenne igazságos

    "Miért nem hirdetnek egy 500K-s freerollt?" Ja, és az amcsikkal mi lesz? Nem játszhatnának rajta, ami szintén nagyon igazságtalan lenne, de ha nem ez lenne a helyzet Amerikában, akkor valszeg ez lenne a legtisztább választás.

    Én nem igazán tudom sajnálni zeurrrrt. Nem az van, hogy sokat, több évig dolgozott 500ezer dollálért, amivel már 1-1,5 éve rendelkezik, és így vették el tőle. Bemákolt egy versenyt, és rögtön zárolva lett kb a számlája. Ha már nem kisfiú, hanem érett, felnőtt (és nem csak arra van esze, hogy random klikkelgessen az onlájnpókerben), akkor számíthatott egy ilyen lehetséges kimenetelre is.

    Az meg kész röhej, hogy adjuk neki vissza a pénzt...a PS szabályzatában benne van, hogy ilyen esetekben nem jogosult a nyereményére, ha visszaadnák neki a $$$-t, akkor a saját szabályzatukkal állnának ellentmondásban, ami masszív wtf lenne, és épeszű ember nem akarna utána náluk játszani, hiszen a saját kedvükre hajlítgathatják a szabályaikat (ok, ez kényes téma, ofc kb azt csinálnak amit akarnak (kis túlzással), a kisbetűs részek, meg egyebek miatt, de a jogszabályaikat nem léphetik át ők sem...sok mindent megkerülhetnek, de nem gázolhatnak át a "törvényeiken").

    Azért ilyen szerencsejátékos szervezetnek adják imho, mert ez jó marketing a PS-nek...és csak ez számít (ami végső soron érthető is, hiszen egy céget üzemeltetnek). Egyetértek Zsipalival...mehetett volna egy rakat jobb helyre az a pénz...viszont ha kikerül a közéletbe ez a zeurrrros botrány, akkor csökkentheti a pókerre gyakorolt negatív hatását a PS adománya...

    Viszont tényleg - nem is annyira kicsit - gyanús, hogy ilyen csöndben intézték a dolgot...ha érintett lennék (pl FT-s a versenyen, vagy valami ilyesmi), tuti kérném a részletes tájékoztatást a szervezetről, és az átutalás menetéről, stb (na nem mintha nem tudnák megoldani így is "okosba", de legalább picit megnehezítem a dolgukat )

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •