Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By mese

Téma: Érdekes póker partik - 2011. 05. 18

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2011. 05. 18

    Lapok:
    Játék:NLHE Cash Game Poker
    Játékosok:4 fő
    Pozició:Big Blind
    Kis vak:$0.5
    Nagy vak:$1
    Online pókerezel egy ötfős asztalon a Betsson termében, de már csak négyen ültök az asztalnál. Az adott partiban az UTG és a Dealer dobnak, a kisvakban ülő 31/25-öt játszó regulár (cbet=74%) $3-ig emel, amit te csak megadsz. A flopra AA8 lapok érkeznek, ellenfeled $4.5-ig emel, amit csak megadsz. A turnre T érkezik, ellenfeled most $10-ig emel, a hívást megadod. A river 2 ellenfeled $18-ig emel. A partit $150-ral kezdtétek mindketten, mit teszel?

    Tovább a partihoz

  2. #2
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Riszpekt amiért igyekeztek egyre több statot kitenni, jó látni, hogy figyeltek a visszajelzésekre Itt mondjuk azért még elfért volna a Turn Cbet, Bet river is,esetleg egy WTSD...én rr-re nyomtam, előtte végiggondoltam, hogy megadhat-e rosszabbal...Szerintem néha igen (eléggé history-függő). Nagyon polarizált a rangeünk, itt sosem lesz nálunk AK, AQ, de még AJ sem biztos, talán AT sem, a 3betelési szokásainktól függ.
    Kontextusból kiragadva szerintem csak az állapítható meg, hogy a dobás tuti rossz, a többi pedig image, note, meg historytól függ...az azért elég erős túlzás, hogy itt nem adhat meg rosszabbal imho. Tehet minket busted drawra, double floatra, nyolcasra, amit esetleg blöffbe fordítunk.

    Amennyiben hajlamos thin vbetelni, herocallozni úgy szerintem inkább reraise. Viszont ha szimpla 2párral itt inkább c/c-t játszana, vagy dobná a közepes handjeit, akkor call

  3. #3
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    pre vagy dobnám vagy 3betelném
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  4. #4
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pre vagy dobnám vagy 3betelném
    szerintem ezt meg lehet játszani egy sima call-al is IP ellene.
    MrCharger426 likes this.

  5. #5
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    .én rr-re nyomtam, előtte végiggondoltam, hogy megadhat-e rosszabbal...

    Amennyiben hajlamos thin vbetelni, herocallozni úgy szerintem inkább reraise. Viszont ha szimpla 2párral itt inkább c/c-t játszana, vagy dobná a közepes handjeit, akkor call
    mondj itt egy olyan lapot amivel thin valuebetel, de egy raisere nem dob! illetve milyen 2 párja lehet itt? bármi ami A drillnél rosszabb foldol, bármi ami jobb ránktolja, illetve ha nála is A van, akkor legjobb esetben is split, ha 8-as alatti a kickere.

    egyszóval én nem látom értelmét a reraise-nek...

  6. #6
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pre vagy dobnám vagy 3betelném
    +1

    Túl laza a call még ip is. Talán akkor lehet jó, ha sokszor feladja postflop.

    River raise értelmetlen, szinte soha nem adja meg gyengébbel, viszont elég sokszor lesz nála jobb lap.

    Agresszió stat kellene, van aki ellen fold ez.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  7. #7
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pre vagy dobnám vagy 3betelném
    én is, suiteddel callolnám esetleg

    riveren nem raiselnék, just call

  8. #8
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    mese: szimplán lehíróz akármi párral, de ha jó reg akkor nem túl valószínű. Ezért írtam, ha magas a hírókóll%-a, meg a thinvbet% akkor raiselném (szóval hajlamos rosszabbat is vbetelni, és kellően paranoid).
    Lehet túl sokat bumhuntoltam, aztán arra áll már az agyam, hogy egy agrófiss itt bet-bet-bet-et játszana Tx, JJ+-al, és riveren nem tudná elengedni....szóval valszeg igazatok van a river just callal kapcsolatban.
    Pre nekem a fold túl tight lenne...egy 31/25 (nem pozis stat) itt 60-80%-át is képes megemelni a rangének (lehet 100%-ot is akár extrém esetben)...a 3bet szóba jöhet amúgy

  9. #9
    Tag weeee7 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    sztem easy fold pre, így meg call river

  10. #10
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Pre semmiféleképpen nem dobnám, inkább call ip mint 3bet talán, history függô, mikor melyik. River leginkább call szerintem, jó hogy vannak statok, de szerintem itt inkább aszerint döntenék, hogy mennyire aprítottuk egymást mostanában, floatoltuk-e sűrűn, látott-e gyenge showdownt tôlünk ilyen szituációkban, ilyesmi...
    “I'd rather be lucky than good.”

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •