Eredmény: 1 - 8 (8) összesen

Téma: PS kifizetés

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 04. 25.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás PS kifizetés

    Sziasztok,

    szeretném első leutalásomat végrehajtani a pokerstarsról, az a gond hogy egy barátom mostanában utalt le,de úgy néz ki a dollárt előbb átváltották euróra aztán forintra,és igy sokat veszített az ügyleten. Kb 160 ft-ra jött ki egy dollár,ami elég gáz.

    Mielőtt elindítanám az utalást gondoltam megkérdezem itt, hogy én vagyok e gyakorlatlan ebben,vagy mi van.
    Az ongameről simán leutalom az összeget, ami minimális levonással érkezik a számlámra, a PSnél ez lenne az első utalás.

    Kösz a segítséget

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Sajnos egy ideje csak euroban lehet megadni az összeget VISA kártya esetén, gondolom akkor itt is arról van szó. Sztem nem tudsz mit tenni, ez van, én is így szoktam starsról kivenni. Emlékszem, valamelyik fórumtag írt is nekik, hogy wtf, és megmondták, hogy ez van, ezt kell szeretni. Mondjuk a 160 az érdekes, mert nekem azért nem volt ilyen rossz, sőt. Igazából nem tudom, hogy tényleg usd-eur-ft konvertálás történt-e, vagy csak euroban kellett megadnom. Biztos 160 volt? VISA?
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2011. 05. 20. 02:53

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos egy ideje csak euroban lehet megadni az összeget VISA kártya esetén, gondolom akkor itt is arról van szó. Sztem nem tudsz mit tenni, ez van, én is így szoktam starsról kivenni. Emlékszem, valamelyik fórumtag írt is nekik, hogy wtf, és megmondták, hogy ez van, ezt kell szeretni. Mondjuk a 160 az érdekes, mert nekem azért nem volt ilyen rossz, sőt. Igazából nem tudom, hogy tényleg usd-eur-ft konvertálás történt-e, vagy csak euroban kellett megadnom. Biztos 160 volt? VISA?
    Moneybookers?

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 04. 25.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos egy ideje csak euroban lehet megadni az összeget VISA kártya esetén, gondolom akkor itt is arról van szó. Sztem nem tudsz mit tenni, ez van, én is így szoktam starsról kivenni. Emlékszem, valamelyik fórumtag írt is nekik, hogy wtf, és megmondták, hogy ez van, ezt kell szeretni. Mondjuk a 160 az érdekes, mert nekem azért nem volt ilyen rossz, sőt. Igazából nem tudom, hogy tényleg usd-eur-ft konvertálás történt-e, vagy csak euroban kellett megadnom. Biztos 160 volt? VISA?
    Kb. 160ra jött ki a dollár mikor az átlag árfolyam 180 körül mozgott.A veszteség köszönhető volt akkor a két átváltásnak,gondolom én.Szóval nincs mit tenni,majd leutalok egy százast és meglátom mennyi jön át. Kösz a hozzászólást.

  5. #5
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás

    Ők középárfolyamon (reuters) átváltják eurora, a többit a bankod intézi. Esetleg nyiss egy euro alszámlát, ha nem akarod, hogy egyből konvertálják... (és még valszeg átutalásért is megterhel a bankod btw, ezt meg kell kérdezni)

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Közvetlen banki átutalásal szedem le a lovét,és nincs okom panaszkodni.

  7. #7
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet valencia1101 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Közvetlen banki átutalásal szedem le a lovét,és nincs okom panaszkodni.
    már van ilyen is??

  8. #8
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet ZoliHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    már van ilyen is??
    sztem évek óta
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •