Oldal: 297 / 326 ElsőElső ... 197247287295296297298299307 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.961 - 2.970 (3252) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Cake Poker

  1. #2961
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Mi a téves? Az enyémre írtad? Kicsit bővebben kérlek. Fenntartom továbbra is, hogy ratyi, és csesznek kifizetni eddig.

  2. #2962
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bárkinek, aki be akarna fizetni ide: NE TEGYE!

    Meguntam a várakozást, hogy kifizessenek, most írtam nekik egy mailt, mivel már több mint 2 hete várok arra, hogy MB-re megérkezzen a pénzem. Rég láttam ilyen ratyi termet. Ha valakinek van MB-es tapasztalata, írjon. Vicc...
    Hello Tir-X!

    Megkaptad már a pénzed? Ha igen akkor hány nap után?

    Ma én is kiutaltam mindent innen. Tényleg csak pár dollárt hagytam bent, ha esetleg később összeszedi magát a cég, akkor ez a rakebackes számla még jól jöhet.

  3. #2963
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 22.
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a téves? Az enyémre írtad? Kicsit bővebben kérlek. Fenntartom továbbra is, hogy ratyi, és csesznek kifizetni eddig.
    nem jó helyre postoltam

  4. #2964
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet zeal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello Tir-X!

    Megkaptad már a pénzed? Ha igen akkor hány nap után?

    Ma én is kiutaltam mindent innen. Tényleg csak pár dollárt hagytam bent, ha esetleg később összeszedi magát a cég, akkor ez a rakebackes számla még jól jöhet.
    Nem, sajnos még mindig nem. 4 nap múlva jár le az egy hónap, kezdem feladni. Nyaljanak be tövig... Visszaírtak, hogy majd megkapod, nyugi, nem tudni mikor, de meglesz, igyekszünk stb stb... Kamugépek...

  5. #2965
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 27.
    Hely
    zalaegerszeg
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, sajnos még mindig nem. 4 nap múlva jár le az egy hónap, kezdem feladni. Nyaljanak be tövig... Visszaírtak, hogy majd megkapod, nyugi, nem tudni mikor, de meglesz, igyekszünk stb stb... Kamugépek...
    értem ha morci vagy, de a penzedert aggodni felesleges
    voltak masoknal is nagy kesesek de eddig mindenkit kifizettek, jelentös összegeket is.. lsd 2+2

  6. #2966
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet MikkaMakka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    értem ha morci vagy, de a penzedert aggodni felesleges
    voltak masoknal is nagy kesesek de eddig mindenkit kifizettek, jelentös összegeket is.. lsd 2+2
    Persze, azért nem rágom tövig a körmöm a kezemen, meg ilyesmi, csak röhejesnek tartom, hogy ezt csinálják a játékosokkal. Egyszer majd csak megjön :P

  7. #2967
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Na, csupán 1 hónap kellett hozzá, és meg is jött MB-re a pénzem, wow. Érdekes módon miután tegnap megint írtam nekik, és most már nem olyan kedvesen, és megmondtam, hogy hanyagolják a "wotking on it" dumát, ma sikerült elintézniük, és megérkezett a pénz. Úgyhoyg végre végeztem ezzel a fos cake pokerrel :P

  8. #2968
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás holdem manager

    Ide is bedobom, hátha innen jön a segítség; szóval red staros hh-kat importáltam a holdem managerbe, de csak a mínuszos/nullás hh-kat látom, egy nyert parti sincs meg.. Én vagyok béna, vagy én vagyok béna? Ugyanekkor importált boss-os hh-k rendben vannak. Help me..

    1.11.0-s hm-em van
    Utoljára módosítva: WoodooKilla által: 2011. 05. 20. 23:35 Oka: Plusz információ a könnyebb válaszadáshoz

  9. #2969
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, csupán 1 hónap kellett hozzá, és meg is jött MB-re a pénzem, wow. Érdekes módon miután tegnap megint írtam nekik, és most már nem olyan kedvesen, és megmondtam, hogy hanyagolják a "wotking on it" dumát, ma sikerült elintézniük, és megérkezett a pénz. Úgyhoyg végre végeztem ezzel a fos cake pokerrel :P

    Mit írtál ami így működött?
    Én már több mint 1 hónapja várok és még mindig semmi....
    MB lenne. 2p2n is sokat várnak oké, de ennyi már legyen elég basszus.

  10. #2970
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet pilotkex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit írtál ami így működött?
    Én már több mint 1 hónapja várok és még mindig semmi....
    MB lenne. 2p2n is sokat várnak oké, de ennyi már legyen elég basszus.
    Nekem volt bent még pénzem a gold cardok eladásából. Igaz, csak 800 dolcsi körül. Először megpróbáltam kivenni, de visszatették a számlámra a pending státusz lejárta után, azzal az indokkal, hogy először játszanom kellene vele. Egy ideig nem foglalkoztam vele, de indítottam egy újabb kiutalást és írtam mellé egy levelet, hogy nincs semmiféle előírásuk arra, hogy játszani kéne a gold cardokért kapott pénzből és csak aztán lehet kivenni.

    1 hétig volt pending, aztán megérkezett a teljes összeg.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •