Oldal: 586 / 888 ElsőElső ... 86486536576584585586587588596636686 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.851 - 5.860 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #5851
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tudja valaki, hogyan tudom átállítani a HM-t EUR alapúra?
    Szia
    session-ben valutát a currency-nél tudsz állítani
    reports-nál fel kell venni a stat selection-nál a default statok közül azt a valutát amit akarsz
    amit johnny írt ott az árfolyamot tudod beállítani.

  2. #5852
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia
    session-ben valutát a currency-nél tudsz állítani
    reports-nál fel kell venni a stat selection-nál a default statok közül azt a valutát amit akarsz
    amit johnny írt ott az árfolyamot tudod beállítani.
    THX!

    Ha már képben Vagy megragadom az alkalmat, hogy:


    "Azzal tud valaki kezdeni valamit, hogy a HUD csak 1 asztalt lát HU SNG-ben?

    A 2-t nem látja, de a handek bemennek a HM-be. Az megint rejtély számomra, hogy a table finder sem érzékeli..."
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  3. #5853
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    THX!

    Ha már képben Vagy megragadom az alkalmat, hogy:


    "Azzal tud valaki kezdeni valamit, hogy a HUD csak 1 asztalt lát HU SNG-ben?

    A 2-t nem látja, de a handek bemennek a HM-be. Az megint rejtély számomra, hogy a table finder sem érzékeli..."
    Arra azért nem írtam,mert sajna nem tudom a megoldást.

  4. #5854
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    THX!

    Ha már képben Vagy megragadom az alkalmat, hogy:


    "Azzal tud valaki kezdeni valamit, hogy a HUD csak 1 asztalt lát HU SNG-ben?

    A 2-t nem látja, de a handek bemennek a HM-be. Az megint rejtély számomra, hogy a table finder sem érzékeli..."
    heaven-ön ez így van, fogsz ott látni furcsaságokat a hud-dal kapcsolatban
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  5. #5855
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    heaven-ön ez így van, fogsz ott látni furcsaságokat a hud-dal kapcsolatban
    akkor 1 asztal? hát az elég dráma..

    olvastam valami HH konverteres dolgot, majd otthon megpróbálom.

    A legkomolyabb, hogy a muckolt handeket nem látom. Nem mutatja a szoftver. WTF? 2011? omg
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  6. #5856
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás redstaros hh-k

    Sziasztok,

    Végre van holdem managerem, importáltam a cake hálózatos red star hh-kat, de akkora mínuszban vagyok, hogy öröm nézni - egy győztes hh sincs benne. Elég amatőr vagyok még a program kezelésében, tud adni valaki valami tippet, mit ronthattam el? Köszi!

  7. #5857
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor 1 asztal? hát az elég dráma..

    olvastam valami HH konverteres dolgot, majd otthon megpróbálom.

    A legkomolyabb, hogy a muckolt handeket nem látom. Nem mutatja a szoftver. WTF? 2011? omg
    Játssz egyszerre turbót meg normált, akkor lesz HUD mind2 asztalon...

    Mi ez a HH konverteres dolog?

    Egyébként nekem még olyan problémám is van, hogy nem jó rake-el számol a HM a Tourney result részen...

  8. #5858
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet WoodooKilla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Végre van holdem managerem, importáltam a cake hálózatos red star hh-kat, de akkora mínuszban vagyok, hogy öröm nézni - egy győztes hh sincs benne. Elég amatőr vagyok még a program kezelésében, tud adni valaki valami tippet, mit ronthattam el? Köszi!
    az jó h vettél hm-et. viszont nem hiszem h hm-el rontottál el bármit is ha bukó van.
    az asztalon van egy rész ahol az asztal átlag van kiírva és h ki(k) nyerték az előző leosztást. ha ott ráklikkelsz a nevére kidobja milyen lapod volt és hogy zajlott a parti. ennek a listának a bal felső sarkában van egy négyzet, ha kipipálod akkor megjelöli a leosztást.
    ezt utána a hm-ben a handeknél újra megtudod nézni ha rányomsz az only show marked hands-re. ez azért jó mert ha megjelölöd az összes nehéz döntést és azokat amikben nagy kasszát buktál, akkor így könnyebb megtalálni a leosztást és újra átgondolni, elemezni.
    ha sng-zel javaslom letölteni az ICM trainert ami ingyenes program és push-fold szituációk elemzését, gyakorlását teszi lehetővé. aztán innen lehet mélyíteni a hibák keresését.

  9. #5859
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás re

    Az lenne a kérdésem, hogy miért van az. hogy ha több asztalon játszom SNG -t, HUDdal, akkor néha, mintegy random átvált a HUDom az SNG beállításokról default -ra? Cahsnél ugyanez a probléma nincs. Marha idegesíő, hogy meg kell nyitogatni a table managert, és kézzel visszaállítani a "hud profile" -t default -ról az általam beállított SNG -re.

    A másik pedig az, hogy a HM ikonja megváltozott az asztalon a gyáriról olyanra, mint amikor nincs file a parancsikonhoz Win7 -en. Tehát az a sima fehér ikon benne egy Windows ablakkal. Próbáltam megváltoztatni, és visszatenni a rendes HM ikon -t, de ugyanúgy marad. Ettől függetlenül a program rendesen indul.Semmi elérési utat nem változtattam meg.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  10. #5860
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az jó h vettél hm-et. viszont nem hiszem h hm-el rontottál el bármit is ha bukó van.
    az asztalon van egy rész ahol az asztal átlag van kiírva és h ki(k) nyerték az előző leosztást. ha ott ráklikkelsz a nevére kidobja milyen lapod volt és hogy zajlott a parti. ennek a listának a bal felső sarkában van egy négyzet, ha kipipálod akkor megjelöli a leosztást.
    ezt utána a hm-ben a handeknél újra megtudod nézni ha rányomsz az only show marked hands-re. ez azért jó mert ha megjelölöd az összes nehéz döntést és azokat amikben nagy kasszát buktál, akkor így könnyebb megtalálni a leosztást és újra átgondolni, elemezni.
    ha sng-zel javaslom letölteni az ICM trainert ami ingyenes program és push-fold szituációk elemzését, gyakorlását teszi lehetővé. aztán innen lehet mélyíteni a hibák keresését.
    Köszönöm a segítséged, de a fő gondot az jelenti, hogy nincs egy olyan hand sem benne, amiben én nyertem volna, csak mínuszos és nullás hh-kat jelenít meg, de csak a red star esetében, boss-os handek rendben vannak, ezért 3000+ hand alatt 2000+ mínuszt ír ki, ami nagyon messze van a valóságtól - így lényegében meg az összes statom hibás adatokat mutat. Egyszerűen a hm ezen verziója (1.11.0) nem tudja lekezelni ezt?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •