Oldal: 436 / 692 ElsőElső ... 336386426434435436437438446486536 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.351 - 4.360 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #4351
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amit a jegyek összege felett nyersz az jóváíródik a számládon azonnal. be tudsz ülni nl 10-re is és tudsz reloadolni is. az ftp elérése után a jegyből megmaradó összeg is jóváírásra kerül $-ban
    ha jól vettem észre, kb esély sincs hogy elérd az ftp pontokat.
    A 20$ ajándék jeggyel beültem NL10re, kb 10 ftp pontot kaptam 1 óra alatt, majd lemákolták a TPTKmat, majd a top settemet, és ment a levesbe 200bb, akkor álltam 14ftpn az 500hoz.
    Tehát vagy nyersz vele a játékod/szerencséd miatt, és akkor kilépsz, jóváírják a pénzt, és visszalépsz az eredeti összeggel, vagy simán elbukod, az ftp pontokat nem lehet elérni vele.
    Semmi másra nem jó, minthogy kipróbáltassák a rushpokit, hátha megtetszik. Legalábbis én így tapasztaltam.

  2. #4352
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Ha nyersz vele jó, ha elbukod akkor nem a pénzedet bukod, hanem csak a pontokat. Annyi, hogy az eredeti 20$, 100$ x$-t amekkora a ticket csak bizonyos pontok után írják jóvá. CG freeroll gyakorlatilag. Egyetlen probléma van vele, hogy nem lehet reloadolni, ha tickettel ülsz be.
    Utoljára módosítva: medgypeti által: 2011. 05. 20. 16:30
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  3. #4353
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Van valaki itt aki adott már el nagyobb mennyiségű pontot 2+2-n? Itt is hirdettem, de nem kelt el.Még mindig van 140k.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  4. #4354
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha jól vettem észre, kb esély sincs hogy elérd az ftp pontokat.
    A 20$ ajándék jeggyel beültem NL10re, kb 10 ftp pontot kaptam 1 óra alatt, majd lemákolták a TPTKmat, majd a top settemet, és ment a levesbe 200bb, akkor álltam 14ftpn az 500hoz.
    Tehát vagy nyersz vele a játékod/szerencséd miatt, és akkor kilépsz, jóváírják a pénzt, és visszalépsz az eredeti összeggel, vagy simán elbukod, az ftp pontokat nem lehet elérni vele.
    Semmi másra nem jó, minthogy kipróbáltassák a rushpokit, hátha megtetszik. Legalábbis én így tapasztaltam.
    Hmmm van benne igazság DE igazából úgy kell felgogni hogy kaptál x darab 20 dolcsis ticketet ergo freerollozol és ha nyersz vagy eléred a pontokat akkor a saját bankrollod kockáztatása nélkül jutottál pénzhez. Én is NL10en nyomom napi 2,5 órát 3 asztalon. Ennyi kell az iron man szinthez és ma 80 pont jött ki az 500ból tehát simán kijátszható persze ha nem mákolnak szarrá Azért sok sikert

  5. #4355
    Fáradhatatlan grinder QQ-Gigolo-7 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Bodrogolaszi
    Hozzászólások
    894

    Alapbeállítás

    Nektek is szarakszik az FTP?
    csakmert nekem folyamatosan csatlakozási problémái vannak

  6. #4356
    Lelkes újonc miténtudom avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 21.
    Hely
    Komárom
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Idézet shtluck1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmmm van benne igazság DE igazából úgy kell felgogni hogy kaptál x darab 20 dolcsis ticketet ergo freerollozol és ha nyersz vagy eléred a pontokat akkor a saját bankrollod kockáztatása nélkül jutottál pénzhez. Én is NL10en nyomom napi 2,5 órát 3 asztalon. Ennyi kell az iron man szinthez és ma 80 pont jött ki az 500ból tehát simán kijátszható persze ha nem mákolnak szarrá Azért sok sikert
    én is kaptam egy 20$os rush ticketet:
    a legegyszerűbb taktika a hit&run, nyersz x$-t és kilépsz, majd a tickettel vissza. 58$-t sikerült nyernem vele aztán levágtak, mint a botot 91-9es partiban
    de az 58$ az 58$
    amúgy olyan 130-140 pontot gyűjthettem vele kb, igaz nl25re ültem be
    "Komoly versenyjátékos vagyok, hiszen a ROIm végtelen"

  7. #4357
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás mb ftp-n?

    gondoltam, ftp-n próbálkozok kicsit némi kihagyás után, de most nem teljesen tiszta, hogy mb-vel mi is van, meg a többi kifizetéssel

    valaki fel tudna világosítani?

    thx

  8. #4358
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet AdrianGoldstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gondoltam, ftp-n próbálkozok kicsit némi kihagyás után, de most nem teljesen tiszta, hogy mb-vel mi is van, meg a többi kifizetéssel

    valaki fel tudna világosítani?

    thx
    MB re jelenleg nincs kifizetés,a többi működik max. pár napos csúszással a régebbihez képest.

  9. #4359
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MB re jelenleg nincs kifizetés,a többi működik max. pár napos csúszással a régebbihez képest.

    thx a gyors válaszért

    azt lehet tudni, hogy mb-re miért nincs kifizetés? illetve hivatalosan nincs, vagy csak nem jön meg rá a pénz?

  10. #4360
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •