Oldal: 11 / 13 ElsőElső ... 910111213 UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (128) összesen
  1. #101
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet Magyarfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is erre gondoltam. Nem lehet olyan taktikával felállni ellenük, ami eredményes lenne. Ha valaki nyílt játékot vállal fel, az beleszalad a késbe- ami ugye nem eredményez valami fordulatos mérkőzést egy semleges szurkoló számára. De, a 10 védős taktika - 100 meccsből egyszer bejön. (Lásd tavaly Inter)
    Igazából nem ők tehetnek róla, túl jók
    Arra meg nem rendezkedhetnek be a csapatok, hogy egy külön védősort vesznek a barca játékosok ellen.
    Ellenük alacsony súlypontú védők kellenének. Az se baj, ha fejelni se tudnak
    Csak egy ilyen védősorral meg el se jutnának a barca elleni meccsig.

    Anno középsuliban volt egy alacsony focista osztálytársam. Kva idegesítő volt, hogy képes teljesen ütemtelenül rúgni, cselezni. Nem lehet lekövetni.
    Nem isteníteném Messiéket. Egyszerűen előnyben vannak a testi adottságaik miatt. Látszik, hogy tavaly Ibrahimovics a magas testalkatával megölte a saját játékukat.

    Csodálom, hogy még nem másolják a taktikájukat. A támadó félpályára csak 160 alatti emberek kellenek, és a földön tartani a labdát

    Lassan a F1 is nézhetetlen a redbull fölénye miatt.
    Utoljára módosítva: knops által: 2011. 05. 29. 11:31

  2. #102
    Tag RMVernyul avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 12.
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    RMVernyul, sürgősen válts szakmát szerintem, mert ha ezt nem látod hogy jelenleg a Barca a legjobb csapat (mondja neked egy ős Valencia drukker), akkor nem fogsz megélni a "hozzáértésedből"
    1. Nem a focira írtam, hanem a média működésére.
    2. Soha nem vitattam, hogy a barca most a legeredményesebb.
    3. Peace.
    "Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." /Petőfi Sándor/

    Some people get confused if a sentence does not end as they potato...

  3. #103
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    1 Messi volt közte csak Hala Madrid!

  4. #104
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 30.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet RMVernyul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mondjuk nem kéne, annyi erővel a te agyadat is kimosta a sportsajtó, ami azért nem kevésszer ferdített... Hidd el, én tudom, ez a munkám
    Azon mit lehet elferdíteni, amikor meccsek után hozza a kis papírkáját és lobogtatja, hogy a bíró miket hibázott? Nekem ugyan nem hivatalosan, de ugyancsak a munkám/hobbim. A sportsajtó alatt gondolom a külföldi médiát érted - mivel a magyar olvasásra méltatlan - ott viszont nem tudom, hogy mivel is tudták volna kimosni az agyam, ha már Neked hivatalosan is ez a munkád elmesélhetnéd.

    Mourinhonak pedig ajánlom SAF mérkőzés utáni nyilatkozatát, lehet ezt így is. (főleg annak tükrében nem értem az állandó bírózását, hogy anno a Portoval hogyan nyert BL-t, plusz az otthoni balhéja is ott van...)

    Idézet knops eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem isteníteném Messiéket. Egyszerűen előnyben vannak a testi adottságaik miatt.
    Azért ha ez ilyen egyszerű lenne, a kölyökcsapatok elvernének mindenkit. De abban igazad van, hogy a testalkat nem hátrány. Nézhetjük azonban úgy is, hogy a Barça megtalálta a játékosállományához illő stílust. A döntő szerep mégsem a testalkatban van. Nézd meg Pique-t vagy Sergiot kiválóan tartják a labdát és ugyancsak kiválóan vesznek részt az összjátékban.

    Ajánlom figyelmedbe a tegnapi meccs első félidejének közepét. A MU megpróbálta egyérintőben kihozni a labdát 7-8 passz után már a Barçánál volt, de már a 3-4 passz után látszódott, hogy dadog az a labda. És ez a kulcs, ez ellen nincs senkinek ellenszere a Barçával szemben. A Barça sikere a La Masía-nak köszönhető, az a képzés ami ott folyik az teszi ilyenné ezt a csapatot. Ezért tűnik úgy, mintha meccsek közben csak könnyedén elcicáznának az ellenféllel Xaviék. De hogy mennyire nem könnyű azt jól mutatja, hogy egyetlen más csapat sem képest ezt kivitelezni. A hihetetlen gyors, rövid passzos játék, Xavi gyilkos indításai. Ezt nem lehet megtanulni néhány hónap alatt, ezek a srácok ebbe születtek bele, ez az életük, ezért ilyen sikeresek.
    Utoljára módosítva: Alkaidani által: 2011. 05. 29. 13:55

  5. #105
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Grat a Barcának, megérdemelték.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  6. #106
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 29.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    Idézet Magyarfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem nem hoz lázba, hogy 90 percből 70-et a barca passzolgat félpályánál.
    ott a pont!

    annyit passzolnak, hogy mar unalmas!

    en pl. Messin kivul az osszes barcast utalom, nelkule ok se lennenek ennyire jok!

  7. #107
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet wamcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de a barcelona játssza a legszebb focit, nem értem ezzel ki nem tud egyetérteni, de próbálom felfogni
    Nem tudom, de nekem a Ronaldinho - Eto'o féle Barca játéka sokkal jobban tetszett, persze a mostani sem csúnya Mindenképpen nagyon hatásos, és sok szép gólt rúgnak.

    Mondjuk ez kb. olyan, mint anno Schumacher a Forma-1-ben. A világ legjobb pilótája volt a legjobb autóban, mégis halál unalmasak voltak a futamok, mert lekörözte még a 3. helyezettet is néha

    Szóval annak ellenére, hogy szép és nagyon jól felépített a Barca játéka, annak ellenére a meccseik nem túl izgalmasak, egy kívülálló számára (van ilyen ember? ) nem igazán érdekfeszítő nyomon követni a spanyol bajnokságot, ahol 25 pontot vernek a 3. helyezett csapatra, és vagy domináló játékkal 80%-os labdabirtoklással verik 6-1-re az ellenfelet, vagy formán kívül játszva 0-1, 1-1, 1-0-át játszanak.

    Szóval persze megértem, hogy Barca drukkerként ezzel nincs semmi baj, de nem-Barca drukkerek számára azért egy pár meccs után ez szerintem kicsit unalmas tud lenni. De mondom ne érts félre, a játék szép, valószínűleg ha együtt marad a csapat (és miért ne maradna), akkor még 3-4 BL-t könnyen nyerhetnek a következő 5 évben.

  8. #108
    Fáradhatatlan grinder wamcsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 14.
    Hely
    Itt-ott-amott
    Hozzászólások
    762

    Alapbeállítás

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    en pl. Messin kivul az osszes barcast utalom, nelkule ok se lennenek ennyire jok!
    ezzel sem értek egyet, de mind1.

    ennyi erővel C.Ronaldo nélkül hol lenne a Real? és így tovább... Ott van, tehát nincs miről beszélni.

    amúgy meg Xavi legalább olyan jó-hasznos, mint Messi, szerintem.
    -Schoenberg nem a David Benyamine-nal járt/volt a felesége?
    -Volt, de már annyira nem az, hogy már Erik Lindgren felesége.

  9. #109
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 30.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    en pl. Messin kivul az osszes barcast utalom, nelkule ok se lennenek ennyire jok!
    Érdekes, hogy a Barçások Messi nélkül megnyerték a VB-t, a dél-amerikaiak pedig nem sokra mentek Messivel, meg a drogossal.

  10. #110
    Tag RMVernyul avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 12.
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Idézet Alkaidani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem ugyan nem hivatalosan, de ugyancsak a munkám/hobbim. A sportsajtó alatt gondolom a külföldi médiát érted - mivel a magyar olvasásra méltatlan - ott viszont nem tudom, hogy mivel is tudták volna kimosni az agyam, ha már Neked hivatalosan is ez a munkád elmesélhetnéd.
    Ha ez a hobbid/nem hivatalos munkád, akkor tudnod kell, miről beszélek. Ugyanúgy ferdít az AS,Marca, mint az El Mundo, sport.es, és mint minden médium. Nincs olyan, hogy objektív hír, mert az objektivitás elvész többek közt a megfogalmazás miatt is. Azért hoztam ezeket példának, mert spanyol dolgokról beszélünk és ők azért rendesen kormolnak, ami nem baj, csak meg kell érteni, hogy mi miért van.
    "Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." /Petőfi Sándor/

    Some people get confused if a sentence does not end as they potato...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •