Oldal: 595 / 888 ElsőElső ... 95495545585593594595596597605645695 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.941 - 5.950 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #5941
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    ott jelenleg én sem. viszont ott volt most valami változás. valamelyik topikban olvastam és asszem máshová ment vagy mi a bánat van vele. Bwin topikba tedd be a kérdést mert mint ha ott láttam vna ezt a témát.

  2. #5942
    Tag Lajos87 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 21.
    Hely
    Seholse
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ott jelenleg én sem. viszont ott volt most valami változás. valamelyik topikban olvastam és asszem máshová ment vagy mi a bánat van vele. Bwin topikba tedd be a kérdést mert mint ha ott láttam vna ezt a témát.
    rendben

  3. #5943
    Fanatikus tag Faréj avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    12 Da Tru
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nem tudjátok mi lehet a bibi, cash handeket menti, látom, de az sng-ket nem!

    thx
    "Nekem ha nagy néha van lapom akárki ül ellenem kiszedem még a szemét is ha bejön velem. Lehet akármilyen nagy spiller, a 37 lapjait megeheti, ha van AQ nálam, azt jön a floppom..."

  4. #5944
    Tag Lajos87 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 21.
    Hely
    Seholse
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    +1 kérés még annyi segítség kellene hogy van valami összefoglaló holdem managerhez hogy melyik adat mit jelent, és hogy melyik adatok számitanak fishnek stb....pl: VPIP: 61? egy összefoglalót tudna küldeni valaki?

  5. #5945
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    a meg vásárolt és hónapok óta gond nélkül használt pro verzió hirtelen kitalálta, hogy ő egy trial verzió

    ezzel mit lehet kezdeni?

  6. #5946
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet teto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a meg vásárolt és hónapok óta gond nélkül használt pro verzió hirtelen kitalálta, hogy ő egy trial verzió

    ezzel mit lehet kezdeni?
    add meg neki újra a licens kódodat.
    Help/ registration/ clear hm or om license code és utána ugyan itt kell lennie olyannak ahol kéri h add meg. ott meg újra megadod.
    mielőtt kitörlöd nézd meg biztosan megvan e kód felírva. volt már aki törölte aztán kód meg sehol

  7. #5947
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet Lajos87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1 kérés még annyi segítség kellene hogy van valami összefoglaló holdem managerhez hogy melyik adat mit jelent, és hogy melyik adatok számitanak fishnek stb....pl: VPIP: 61? egy összefoglalót tudna küldeni valaki?
    Holdem Manager - A lyukak betmkdse – Az alapok

    Pker stratgia / Holdem Manager / Holdem Manager statisztikk s azok elemzse | Online poker, Rakeback, Pker bnusz
    egy kis olvasnivaló elalvás előtt

  8. #5948
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 11. 19.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    add meg neki újra a licens kódodat.
    Help/ registration/ clear hm or om license code és utána ugyan itt kell lennie olyannak ahol kéri h add meg. ott meg újra megadod.
    mielőtt kitörlöd nézd meg biztosan megvan e kód felírva. volt már aki törölte aztán kód meg sehol
    Nekem is ugyanez a problémám, egyik pillanatról a másikra csinálta/csinálja ezt. Az a baj, hogy meg sem nyitja a programot, így megadni se tudom újra a kódot.

  9. #5949
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet jani890311 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is ugyanez a problémám, egyik pillanatról a másikra csinálta/csinálja ezt. Az a baj, hogy meg sem nyitja a programot, így megadni se tudom újra a kódot.
    ha jól vagyok informálva akkor letörölheted a hh elvesztése nélkül. szóval újratelepítés sem segít?

  10. #5950
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet jani890311 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is ugyanez a problémám, egyik pillanatról a másikra csinálta/csinálja ezt. Az a baj, hogy meg sem nyitja a programot, így megadni se tudom újra a kódot.
    Én 2 hétig leveleztem a supporttal, mire megoldódott a probléma. Nekem sem indult el a progi, de utána ők resetelték a régi kódot és adtak újat.
    Próbálj meg írni nekik.
    GL!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •