Oldal: 289 / 709 ElsőElső ... 189239279287288289290291299339389 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.881 - 2.890 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #2881
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    Idézet sngland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az account már verifikálva van? küldenek egy levelet postán egy kóddal, azt is be kell majd ütni... a levél amúgy azt írja hogy mivel sms-en (?) keresztül töltöttél fel pénzt ezt csak a moneybookers partnereinél költheted el.
    email-en már megerősítettem, de mást nem csináltam..SMS-el töltöttem fel pénzt?
    ilyet meg biztos nem csináltam...emlékeznék rá
    Akkor most nem tudok mit csinálni csak várni?

  2. #2882
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás Véleménykérés

    Sziasztok!

    A véleményeteket szeretném megtudni egy témával kapcsolatban.
    Egy ideje már pokerezgetek, de igazából komolyabban néhány hónapja foglalkozok vele. Eddig csak hobbi szinten játszottam.
    Ugyan még nem nyertem annyit, hogy ki tudjak venni akármennyit is, de ki tudja talán egyszer eljutok erre a pontra is és
    ezért egy ideje foglalkoztat a gondolat,
    hogy az internetes pénzügyek kezeléséhez valamilyen céghez regisztráljak. (Meg aztán ez jó lehet másra is.)
    Gondolok itt pl a Neteller vagy Moneybookers vagy más egyéb oldalakra.

    A kérdésem az lenne, hogy Ti melyik kifizetési módot
    ajánlanátok, szerintetek melyik a jobb, vagy Ti melyiket preferáljátok jobban és miért.

    Visszaolvastam jó néhány bejegyzést mind a Neteller-es, mind pedig a Moneybookers-es fórumról, de úgy látom,
    mindkettőnél van jó és rossz vélemény is. Látom pl, hogy az azonosítás egyik esetében sem zőkkenőmentes sokszor.
    Végignéztem mindkettő oldalát is, ezek alapján látom pl, hogy a netellernél a költségek lényegesen nagyobbak.
    Első ránézésre talán a Moneybookers szimpatikusabb, de gondoltam megkérdezlek Titeket is mielőtt döntenék.

    Ti már bizonyosan többször kerültetek kapcsolatba mindkét fent említett céggel, vagy akár ha tudtok egy jobb harmadik lehetőséget,
    akkor azzal.
    Így több tapasztalatotok van, hogy melyiknél milyen problémák léphetnek fel, melyik a rugalmasabb stb.
    Tehát, ha van rá mód legyetek szívesek nekem valami infót adni, hogy szerintetek manapság milyen internetes
    pénzügyekkel foglalkozó céget érdemes választani és miért. Illetve, hogy Ti melyik kifizetési módot preferáljátok.

    Illetve ha már meg van, hogy melyik, akkor néztem az átváltási költségeket és ezért arra gondoltam hogy HUF számlát
    nyitnék ezen oldalak valamelyikén, így ha pl kártyával veszek fel automatából, akkor ha jól gondolom nem lesz átváltási
    költség. Ilyen esetben csak a terembe utaláskor illetve az onnan kiutaláskor lenne ilyen költség. Jól látom én ezt?
    Jól tenném ha HUF számlát nyissak vagy jobb a $-os, mert eddig ilyen számlám van a teremben?


    Válaszotokat előre is köszönöm

  3. #2883
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 08.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet potyimotyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A véleményeteket szeretném megtudni egy témával kapcsolatban.
    Egy ideje már pokerezgetek, de igazából komolyabban néhány hónapja foglalkozok vele. Eddig csak hobbi szinten játszottam.
    Ugyan még nem nyertem annyit, hogy ki tudjak venni akármennyit is, de ki tudja talán egyszer eljutok erre a pontra is és
    ezért egy ideje foglalkoztat a gondolat,
    hogy az internetes pénzügyek kezeléséhez valamilyen céghez regisztráljak. (Meg aztán ez jó lehet másra is.)
    Gondolok itt pl a Neteller vagy Moneybookers vagy más egyéb oldalakra.

    A kérdésem az lenne, hogy Ti melyik kifizetési módot
    ajánlanátok, szerintetek melyik a jobb, vagy Ti melyiket preferáljátok jobban és miért.

    Visszaolvastam jó néhány bejegyzést mind a Neteller-es, mind pedig a Moneybookers-es fórumról, de úgy látom,
    mindkettőnél van jó és rossz vélemény is. Látom pl, hogy az azonosítás egyik esetében sem zőkkenőmentes sokszor.
    Végignéztem mindkettő oldalát is, ezek alapján látom pl, hogy a netellernél a költségek lényegesen nagyobbak.
    Első ránézésre talán a Moneybookers szimpatikusabb, de gondoltam megkérdezlek Titeket is mielőtt döntenék.

    Ti már bizonyosan többször kerültetek kapcsolatba mindkét fent említett céggel, vagy akár ha tudtok egy jobb harmadik lehetőséget,
    akkor azzal.
    Így több tapasztalatotok van, hogy melyiknél milyen problémák léphetnek fel, melyik a rugalmasabb stb.
    Tehát, ha van rá mód legyetek szívesek nekem valami infót adni, hogy szerintetek manapság milyen internetes
    pénzügyekkel foglalkozó céget érdemes választani és miért. Illetve, hogy Ti melyik kifizetési módot preferáljátok.

    Illetve ha már meg van, hogy melyik, akkor néztem az átváltási költségeket és ezért arra gondoltam hogy HUF számlát
    nyitnék ezen oldalak valamelyikén, így ha pl kártyával veszek fel automatából, akkor ha jól gondolom nem lesz átváltási
    költség. Ilyen esetben csak a terembe utaláskor illetve az onnan kiutaláskor lenne ilyen költség. Jól látom én ezt?
    Jól tenném ha HUF számlát nyissak vagy jobb a $-os, mert eddig ilyen számlám van a teremben?


    Válaszotokat előre is köszönöm


    Moneybookreshez van magyar leírás regisztrációhoz, lakcím hitelesítéséhez stb. Itt: Moneybookers - magyar nyelvû leÃ*rás és útmutató - internetesfizetes.com - internetes pénzküldés - Moneybookers számla
    Pénznem kiválasztásánál több helyen is azt olvastam hogy abban érdemes nyitni számlát amiben játszol a pokeroldalon(USD/EUR), mert ha áttolod másik pokeroldalra nincs átváltási költség. Kivételnél meg igy is úgy is egyszeri átváltás lesz ha itthon veszed ki a pénzt.

  4. #2884
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 08.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Moneybookers-es számlára pókeroldalról kiutalni pénzt mennyit érdemes. Amennyit pár napon belül le is tudok venni? Vagy egybe inkább többet?
    Biztonság szempontjából melyik a jobb megoldás?

    Válaszokat előre is köszönöm!

  5. #2885
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet T100 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Moneybookers-es számlára pókeroldalról kiutalni pénzt mennyit érdemes. Amennyit pár napon belül le is tudok venni? Vagy egybe inkább többet?
    Biztonság szempontjából melyik a jobb megoldás?

    Válaszokat előre is köszönöm!
    security token és akkor MB-n a cash

  6. #2886
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Köszönöm

  7. #2887
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, ha szeretnek ismerősnek pénzt utalni, és meg nem volt soha MB fiókja, akkor ha nyit egy új számlát, tudok neki az én régóta használt MB fiokomrol pénzt utalni? Itt az a lényeg, hogy a celszamlan előtte semmilyen pénzforgalom nem volt. Semmifele befizetes sem bankkartyarol sem sehonnan. Csak hogy igy engedi e azonnal az Utalast? Miután megkapta a pénzt, online befizetést csinálna pokerterembe. Ennek van valami akadálya? 500$ összegről lenne szó, és nem szeretnem, ha bármi gond lenne.

    Köszi!
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #2888
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 12.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, ha szeretnek ismerősnek pénzt utalni, és meg nem volt soha MB fiókja, akkor ha nyit egy új számlát, tudok neki az én régóta használt MB fiokomrol pénzt utalni? Itt az a lényeg, hogy a celszamlan előtte semmilyen pénzforgalom nem volt. Semmifele befizetes sem bankkartyarol sem sehonnan. Csak hogy igy engedi e azonnal az Utalast? Miután megkapta a pénzt, online befizetést csinálna pokerterembe. Ennek van valami akadálya? 500$ összegről lenne szó, és nem szeretnem, ha bármi gond lenne.

    Köszi!
    500$-t nem tudom, de én többször küldtem már ismerősöknek pár száz $-t kezdésnek és nem volt gond. Max igazolnia kell magát.

  9. #2889
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 25.
    Hely
    Ria Ria Hungária
    Hozzászólások
    148

    Alapbeállítás

    (Idézet törölve... - Szerkesztő)

    !!!!!! Ezt Senki Ne Nyissa Meg


    Csak Három Trójait Kaptam Meg Ebből A Linkből! ! ! ! ! ! ! !

  10. #2890
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Alapból nem adunk meg moneybookersnek szánt adatokat olyan linken ami nem is az övék.
    “I'd rather be lucky than good.”

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •