Oldal: 4 / 13 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (129) összesen
  1. #31
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    100%, hogy a pénznek lőttek

  2. #32
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 04. 29.
    Hozzászólások
    29

    Boldogtalan

    Nézzük a lehetőségeket:

    -Befizetést nem hajtottam végre
    -Én transferelt pénzt fogadhatok
    -Az adatokat saját kezüleg utólag én is át tudtam volna írni, egyedül az e-mail volt hitelesítve
    -Megkértem őket mailban hogyha elküldöm a dokumentumokat akkor ők át írják e nekem hitelesre az adatokat, elnézést kértem, sajnálom a történteket de új felhasználó vagyok, sőt még töltök is fel pénzt hogy lássák a hitelességet
    -Talán ha új felhasználó vagyok és még nem volt feltöltve pénz így csak nem lesz gond
    -Esetleg ha megkérem őket hogy töröljék a felhasználót, én beregisztrálok egy újat a saját adataimmal és oda tegyék át a pénzt?

  3. #33
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet captainJJack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nézzük a lehetőségeket:

    -Befizetést nem hajtottam végre
    -Én transferelt pénzt fogadhatok
    -Az adatokat saját kezüleg utólag én is át tudtam volna írni, egyedül az e-mail volt hitelesítve
    -Megkértem őket mailban hogyha elküldöm a dokumentumokat akkor ők át írják e nekem hitelesre az adatokat, elnézést kértem, sajnálom a történteket de új felhasználó vagyok, sőt még töltök is fel pénzt hogy lássák a hitelességet
    -Talán ha új felhasználó vagyok és még nem volt feltöltve pénz így csak nem lesz gond
    -Esetleg ha megkérem őket hogy töröljék a felhasználót, én beregisztrálok egy újat a saját adataimmal és oda tegyék át a pénzt?
    Teljesen esélytelen. Ennyi erővel mindenki új neveket regisztrálna egyfolytában. A pénznek lőttek, máskor legyél előregondolkodóbb

  4. #34
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 04. 29.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Megkeresett a magyar ügyfélszolgálat:


    Kedves Csaba(ezt a nevet írtam be az e-mail hitelesítés után)!

    Ahogy kértük küldje el azokat a dokumentumokat, amelyket az elöző levélben kértünk.

    A lakcímigazolónak a következőket fogadjuk el:

    - Banki illetve kártya egyenleg, háztartási számla, telefon számla, autóbiztosítási papír.

    Sajnos lakcímigazolót nem tudunk elfogadni habár tudjuk, hogy hivatalos, de sajnos csak olyan dokumentumot tudunk elfogadni, az alábbiak alapján, ami 60 napon belül van dátumozva.

    Köszönjük együttműködését, és ha bármi másban segítségére lehetünk, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

    Üdvözlettel,


    Gábor
    Full Tilt Poker Ügyfélszolgálat

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder bacardi2268 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 03.
    Hozzászólások
    827

    Alapbeállítás

    Idézet captainJJack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megkeresett a magyar ügyfélszolgálat:


    Kedves Csaba(ezt a nevet írtam be az e-mail hitelesítés után)!

    Ahogy kértük küldje el azokat a dokumentumokat, amelyket az elöző levélben kértünk.

    A lakcímigazolónak a következőket fogadjuk el:

    - Banki illetve kártya egyenleg, háztartási számla, telefon számla, autóbiztosítási papír.

    Sajnos lakcímigazolót nem tudunk elfogadni habár tudjuk, hogy hivatalos, de sajnos csak olyan dokumentumot tudunk elfogadni, az alábbiak alapján, ami 60 napon belül van dátumozva.

    Köszönjük együttműködését, és ha bármi másban segítségére lehetünk, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

    Üdvözlettel,


    Gábor
    Full Tilt Poker Ügyfélszolgálat
    LOL, szerencséd

  6. #36
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 04. 29.
    Hozzászólások
    29

    Boldogtalan

    Ebből nem lesz az hogy majd elkérik tőlem és látják hogy tényleg nem valós aztán közlik hogy veszett a pénz????

    Viszont válaszban a magyar supportnak is megírtam a kérdéseket ahol bevallottam mi történt meg hogy tudnak e benne segíteni hátha???!

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ebben mi a szerencse?
    Ha nem tud küldeni egy olyan adatokkal rendelkező igazolványt, akkor zárolják.

  8. #38
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben mi a szerencse?
    Ha nem tud küldeni egy olyan adatokkal rendelkező igazolványt, akkor zárolják.
    Azért hatalmas mák, mert számla beszkennel, photoshopban 10 perc megügyköl (tényleg kell legalább 10 perc, hogy hiteles maradjon) és elküld.

  9. #39
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet tabaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt honnan veszed? A "játékosok közötti minimális átutalási követelmények"-ben rögzítve van, hogy csak az utalhat aki már fizetett be a terembe. Aki nem netellerről fizetett be hanem mastercardról mint én annak meg még +90 napot várni kell hogy egyáltalán player transfert végrehajtson. Elhanyagolható összeget kb <100$ lehet hagynak utalni akkor is ha a 90 nap nem telt le, de szerintem akkor is kell rendelkezni sikeres befizetési előzményekkel.
    Én barátnőmnek, és sógoromnak is tudtam úgy utalni, hogy soha nem fizettek be. Mai napig úgy játszanak.
    (lehet ez valami új változtatás, hogy már nem lehet)

  10. #40
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én barátnőmnek, és sógoromnak is tudtam úgy utalni, hogy soha nem fizettek be. Mai napig úgy játszanak.
    (lehet ez valami új változtatás, hogy már nem lehet)
    Olyan embernek utalhatsz aki még nem fizetett be, de ő nem tud.

Oldal: 4 / 13 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •