Oldal: 5 / 13 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (129) összesen
  1. #41
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Na már nem azért, de hogyan jutott eszedbe random adatokat megadni? Ez nem BKV ellenőr, akinek találomra adunk meg nevet meg lakcímet...sajnálom, hogy így jártál, de remélem tanulsz az esetből, és mások is!
    Netes pókertermekben, Moneybookersnek, Nettellernek, stb MINDIG VALÓS ADATOKAT ADUNK MEG.

    Remélem valahogy hozzá tudsz jutni a pénzhz, de kevesebb az esély rá, mint egy A7o vs AA

  2. #42
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet tabaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan embernek utalhatsz aki még nem fizetett be, de ő nem tud.
    Én is ezt mondom

  3. #43
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Idézet captainJJack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebből nem lesz az hogy majd elkérik tőlem és látják hogy tényleg nem valós aztán közlik hogy veszett a pénz????

    Viszont válaszban a magyar supportnak is megírtam a kérdéseket ahol bevallottam mi történt meg hogy tudnak e benne segíteni hátha???!

    Ennek már lőttek ha meg fotoboltolod a számlát akkor is hova kéred ki? Ahhoz hogy kikérd előbb be kell fizetni, de befizetésnél úgyis látni fogják, hogy a regelt név nem ugyanaz mint a befizető neve . Ezt szerintem kifizetésnél is ugyanúgy megnézik (ha valamilyen módon sikerülne befizetned.)

  4. #44
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is ezt mondom
    Azt írtad hogy attól még át tudja player transferelni valakinek a pénzt hogy nem fizetett be. De valójában nem, az általam leírt okok miatt.

  5. #45
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 04. 29.
    Hozzászólások
    29

    Boldogtalan

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért hatalmas mák, mert számla beszkennel, photoshopban 10 perc megügyköl (tényleg kell legalább 10 perc, hogy hiteles maradjon) és elküld.
    Igen, de így hogy bevallottam hogy nem valósakat adtam meg????? Sőt még meg is kértem a magyart is hogy ha elküldöm át tudják e írni vagyis végleg hitelesíteni??? Mert tényleg amég nem fizetek be újat regelek addig az van hogy a személyes adatoknál akár minden percben beírhatsz egy másik nevet mert nem rőgzíti végleg! Sőt nem is kötelező kitölteni mindaddig!!!

  6. #46
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet tabaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt írtad hogy attól még át tudja player transferelni valakinek a pénzt hogy nem fizetett be. De valójában nem, az általam leírt okok miatt.
    "amúgy azt sem értem hogy lehet átutalást fogadni FTP-n ha nem fizettél be? úgy tudtam hogy akkor nem lehet"

    Én erre írtam. Értő olvasás egyes

  7. #47
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "amúgy azt sem értem hogy lehet átutalást fogadni FTP-n ha nem fizettél be? úgy tudtam hogy akkor nem lehet"

    Én erre írtam. Értő olvasás egyes
    kösz Még szerencse, hogy nem magyar szakra járok
    Nem olvastam el mire írtad, igazad van!

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet captainJJack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, de így hogy bevallottam hogy nem valósakat adtam meg????? Sőt még meg is kértem a magyart is hogy ha elküldöm át tudják e írni vagyis végleg hitelesíteni??? Mert tényleg amég nem fizetek be újat regelek addig az van hogy a személyes adatoknál akár minden percben beírhatsz egy másik nevet mert nem rőgzíti végleg! Sőt nem is kötelező kitölteni mindaddig!!!
    Ha már beírsz egy fórumra segítséget kérni, miért nem tudsz várni egy kicsit, mire válaszokat kapsz?
    Most, mire meg tudnád oldani a problémádat photoshoppal, stb. már lebuktattad magad a magyar support előtt.

    Ahogy a hozzászólásaidból kiveszem, már elárultad, hogy nem az az igazi neved, amivel regeltél, innentől kezdve kár vesződni hamisítgatással. Küldd el a valódi papírjaidat és reménykedj a csodában!

  9. #49
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 04. 29.
    Hozzászólások
    29

    Boldogtalan

    Idézet Mezo_gsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már beírsz egy fórumra segítséget kérni, miért nem tudsz várni egy kicsit, mire válaszokat kapsz?
    Most, mire meg tudnád oldani a problémádat photoshoppal, stb. már lebuktattad magad a magyar support előtt.

    Ahogy a hozzászólásaidból kiveszem, már elárultad, hogy nem az az igazi neved, amivel regeltél, innentől kezdve kár vesződni hamisítgatással. Küldd el a valódi papírjaidat és reménykedj a csodában!
    Azt már az angol supportnak beírtam, a legelején azután keresett fel a magyar, "forduljon hozzánk bizalommal", hát úgy fordultam és feltettem a kérdést a magyarnak is. Azóta még nem kaptam választ, mihelyt megkapom küldöm is nekik a papírokat, csak arra gyanakszom hogy biztosra akarnak menni és csak azért kérik el hogy nyugodt szívvel zárhassák be ((

  10. #50
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    felesleges erőlködni hamisítgatásokkal, mert sehogy nem tud a pénzhez jutni, ha nincs hova kikesselni.
    No Time For Nuts

Oldal: 5 / 13 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •