Oldal: 9 / 13 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (129) összesen
  1. #81
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    az hogy elveszik a penzedet egy dolog, de az lesz a vicces, hogy amikor igazolod magadat, akkor kitiltanak egy eletre, a szabalyok megszegeseert. ne lepodj meg.

  2. #82
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 04. 29.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Nem lepődök én már meg semmin

  3. #83
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Idézet burinho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem -e???
    akkor értelmezd már légy szíves az előzőekben leírt dolgokat!!
    Siker???
    mert, ha sikerült akkor kb érteni is fogod, hogy egy már elveszett pénzről beszélünk!!! Soha nem kapja meg normális úton már csak ha megpróbálja úgy átbukni valakinek, hogy az nem szúrjon szemet a FTP-nek!! szóval nem 500$-ról beszélünk, hogy kockáztat, hanem arról, hogy megment legalább egy 1$!!! de ha ez csak nekem világos, akkor lehet baj van...
    Nem


    azt írja, hogy túl rövid az üzenet úgyhogy még írok ide valamit : valami

  4. #84
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    1. Én csak azt nem értem, hogy miért kellett hamis adatokat megadni?

    2. Ezek után mire fel ez a nagy őszinteség a teremmel szemben?

    3. A "vizsgálják az ügyet", szerintem nem azt jelenti, hogy tegyenek- e büntető feljelentést ellened vagy sem. Ezt egyszerűbben meg fogják oldani: nem kapsz egy buznyákot sem!

    4. Hová mehetsz panaszra, ezekután?! Te teszel feljelentést ellenük, hogy hamis adatokkal regeltem, csukják le a zsiványokat?

    5. Ez a pénz jól jön nekik az amcsi játékosok kifizetéséhez.

    ...se bor, se szóda, se pohár nincs ezután!
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  5. #85
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 04. 29.
    Hozzászólások
    29

    Boldogtalan

    1. Találomra beírtam, nincs mindenki hozzá szokva hogy azonnal közöl magáról mindent, természetesen ha befizetésre kerül a sor ez elkerülhetetlen

    2. Rájöttem hogy mivel jár

    3. Sajnos én is így gondolom

    4. Nem akarok sehova panaszt, feljelentést tenni. Nagyon mélyen érint de mást nem tudok tenni.

    5. Elég baj

    Megírhatnák előbb, a remény hal meg utoljára, legalább aludni tudnék...

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Én csak azt nem értem, hogy miért kellett hamis adatokat megadni?

    2. Ezek után mire fel ez a nagy őszinteség a teremmel szemben?

    3. A "vizsgálják az ügyet", szerintem nem azt jelenti, hogy tegyenek- e büntető feljelentést ellened vagy sem. Ezt egyszerűbben meg fogják oldani: nem kapsz egy buznyákot sem!

    4. Hová mehetsz panaszra, ezekután?! Te teszel feljelentést ellenük, hogy hamis adatokkal regeltem, csukják le a zsiványokat?

    5. Ez a pénz jól jön nekik az amcsi játékosok kifizetéséhez.

    ...se bor, se szóda, se pohár nincs ezután!

  6. #86
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet captainJJack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Találomra beírtam, nincs mindenki hozzá szokva hogy azonnal közöl magáról mindent, természetesen ha befizetésre kerül a sor ez elkerülhetetlen

    2. Rájöttem hogy mivel jár

    3. Sajnos én is így gondolom

    4. Nem akarok sehova panaszt, feljelentést tenni. Nagyon mélyen érint de mást nem tudok tenni.

    5. Elég baj

    Megírhatnák előbb, a remény hal meg utoljára, legalább aludni tudnék...
    Figy, az hogy több időt vesz igénybe, az azt jelenti, hogy napok, hetek, nem pedig azt, hogy órák. A remény már meghalt, 100%, hogy buktad a pénzt, inkább menj aludni

  7. #87
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 04. 29.
    Hozzászólások
    29

    Boldogtalan

    "A Felhasználónak szükség esetén kötelessége teljes és valódi nevét és azonosságát közölni a Full Tilt Pokerrel. A szabály megsértőinek regisztrációit áttekintjük, és azokat felfüggeszthetjük vagy megszüntethetjük."

    Ha jól értelmezem akkor:

    Szükség esetén kötelessége közölni, én még nem követtem el befizetesést, sem kifizetést teljesen szűz a számla. Regisztrációkor nem kell ilyet csinálni csak utólag ha már érvényesítetted az e-mail címet is.

    Felfüggeszthetjük vagy megszüntethetjük, ez nem egyenlő azzal hogy felfüggesztjük vagy megszüntetjük.

    Ha rosszul értelmezem akkor szivesen fogadok egy kis helpet.

    Most gondolom hogy írták az e-mailt és bevallottam szóltam nekik mi a gondom amin változtatni szeretnék és hitelesíteni saját magam, most tekintik át mert azt új körülmények merültek fel ezzel.

    Azt felejtsem is el hogy megkértem őket hogy a hitelesítés után ők írják át az adatokat?
    Utoljára módosítva: captainJJack által: 2011. 06. 03. 19:50

  8. #88
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet captainJJack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Találomra beírtam, nincs mindenki hozzá szokva hogy azonnal közöl magáról mindent, természetesen ha befizetésre kerül a sor ez elkerülhetetlen

    2. Rájöttem hogy mivel jár

    3. Sajnos én is így gondolom

    4. Nem akarok sehova panaszt, feljelentést tenni. Nagyon mélyen érint de mást nem tudok tenni.

    5. Elég baj

    Megírhatnák előbb, a remény hal meg utoljára, legalább aludni tudnék...
    Megértem, hogy mélyen érint.
    Gondolom a tízes éveid végén, netán a húszasok elején jársz. Ne csinálj többet ilyen hülyeséget!
    Feltételezem, hogy (szinte) a nulláról építetted fel a 760 $-t. Nekem is fájna az elvesztése.

    Ilyen esetekben az ügymenet lelassul. Amennyiben egy héten belül kapsz választ, azt nagyon gyorsnak tartanám. A válasz 99.999%-ban rettentő szomorú lesz Számodra.
    Amennyiben mégis megítélik Neked az összeget, akkor vedd úgy mintha a lottó ötöst találnád el.

    Tudom, hogy a remény hal meg utoljára, és én kívánom, hogy kapd meg a pénzed. Könnyebb volna azt írni, hogy reménykedj, de nem teszem.

    Inkább tekintsd úgy a dolgot, hogy ez a lé elúszott. Könnyebb lesz pszihésen feldolgozni a hírt, előbb túl tudod tenni magad rajta.

    Aztán, ha mégis örömteli üzenettel állít be a postás, akkor lesz egy jó napod. Én így csinálnám.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  9. #89
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    nh, wp, gg. a pénzt 100%, hogy buktad.

  10. #90
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 04. 29.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Ja, hogy itt 1+ hét is lehet ha ilyet írtak. Hát ha ez jó nekik, gondolom az sem érdekli őket hogy befizetésem sem volt még és teljesen szűz számla volt?

    A sürgetésnek meg gondolom semmi értelme. Lehet igazad van aztán le is mondok róla.



    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megértem, hogy mélyen érint.
    Gondolom a tízes éveid végén, netán a húszasok elején jársz. Ne csinálj többet ilyen hülyeséget!
    Feltételezem, hogy (szinte) a nulláról építetted fel a 760 $-t. Nekem is fájna az elvesztése.

    Ilyen esetekben az ügymenet lelassul. Amennyiben egy héten belül kapsz választ, azt nagyon gyorsnak tartanám. A válasz 99.999%-ban rettentő szomorú lesz Számodra.
    Amennyiben mégis megítélik Neked az összeget, akkor vedd úgy mintha a lottó ötöst találnád el.

    Tudom, hogy a remény hal meg utoljára, és én kívánom, hogy kapd meg a pénzed. Könnyebb volna azt írni, hogy reménykedj, de nem teszem.

    Inkább tekintsd úgy a dolgot, hogy ez a lé elúszott. Könnyebb lesz pszihésen feldolgozni a hírt, előbb túl tudod tenni magad rajta.

    Aztán, ha mégis örömteli üzenettel állít be a postás, akkor lesz egy jó napod. Én így csinálnám.

Oldal: 9 / 13 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •