Oldal: 24 / 84 ElsőElső ... 1422232425263474 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 231 - 240 (833) összesen
Like Tree25Likes

Téma: SNG tanuló topic

  1. #231
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Heyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszönöm a tippeket, megfogadom őket.

    mivel a nyáron legtöbbet DON-ozni fogok, azt hiszem oda bővel elég lesz a 100 beülő
    A kissebb variancia miatt bőven eleg lesz, ez tuti. Arra torekedj, hogy legalabb 50% -ban hozz ITM-et, es akkor tudsz profitálni.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #232
    Tag sngland avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kissebb variancia miatt bőven eleg lesz, ez tuti. Arra torekedj, hogy legalabb 50% -ban hozz ITM-et, es akkor tudsz profitálni.
    ????
    ja és előtte szerezz 100% rakebacket !

  3. #233
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet sngland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ????
    ja és előtte szerezz 100% rakebacket !
    Itt a hangsúly a LEGALÁBBON van. Vedd elő a számologólépet, és számolj. Én megetettem, mielőtt ezt írtam. Vegyél mondjuk 6 db normál struktúrájú $5.50 buyines DON SNG -t (ennyivel egyszerűbb volt hirtelen számolni, esetemben ennyi fut egyszerre, de lehet akár 1000 is, vagy 5000, ha hosszútávot néznél, arányaiban ki fog jönni), Ha "CSAK" 51% -ban van ITM helyezesed, amihez társul egy 27% -os rakeback (mint pl. a Full Tilt pokeren), akkor már így is breakeven a játékod. 55% -tól pedig már pluszos. Ha FD -d vagy reloadod is van, akkor pedig már a breakeven játékkal is profitot termlesz. Ne felejtsük el, hogy a mai viszonylatban SNG -nél már nagyban befolyásolja a rakeback+bónusz kombó a profitot, főleg magasabb limiteken. Egyáltalán nem kell 100% rakeback, ami ugye nem is létezik. Komolytalan felfogás. Számológép kell, alap matek, és alap DON jól működő stratégia. Lehet kicsivel lazább BR -el játazani, meglesz az eredménye ($$$). Ennyi.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 06. 05. 13:11
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #234
    Tag sngland avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    tudtommal a fulltilten nincsenek DONok, de 4%-os fee-vel számolva (a starson ennyi volt), 51% ITMhez pont 50%-os rakeback kéne hogy breakeven legyél, Mr.Számológép...

  5. #235
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet sngland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tudtommal a fulltilten nincsenek DONok, de 4%-os fee-vel számolva (a starson ennyi volt), 51% ITMhez pont 50%-os rakeback kéne hogy breakeven legyél, Mr.Számológép...
    Hogyan számoltad ki? Komolyan érdekel.

    Példaként mondtam ("pl." remélem érted.. ), de van jobb ajánlat is, Ongamen max 40% cashback, de nem is ez a lényeg, csak hogy annyi elég (szerintem). De ha annyira kötekedni akarsz, akkor igen Starson is csak VOLT (akkor miről is beszélsz? ... de én nem kiforgatni akarom a szavaid, értelmetlen módon).

    Vettem x SNG -t, összeadtam összes BI+ összes Fee, és ahhoz viszonyítottam, hogy mennyire jön ki, ha minimum(!!) 50% -ban nyerek. Ennek vettem a 27% -át (vagy akár többet, ez is egy minimum), és ezt is hozzáadtam a totál nyereményhez, így kijön kb. breakevenre. Fee 10% (!!), amivel számoltam. 55% pluszos (vagy több) ITM helyezés az már simán profitábilis önamgában is. Ehhez ha jön külön FD vagy reload lehetőség, az csak dob az egészen.

    Szólj, ha elrontottam valamit, vezesd le, ha szerinted ez így rossz valamiért. Az lehet építő jellegű.

    Nyilván nem véletlenül általános vélemény, hogy az egyik legjobb módja a kis bankroll felhúzásának a DON SNG. Ha visszanézed itt az Akadéimán a DON fórumot, akkor ez ott is biztosan le van vezetve.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 06. 05. 13:39
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #236
    Tag sngland avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    10$ buyin 4% fee-vel számolva:

    (510*20)-(1000*10,4) = -200 (net profitod 51% itm-el)

    [(1000*0,4)*0,5] = 200 (50% rakeback)

    -200+200=0

    azt írtad legalább 50%, nos 51%-al még mindig csak a teremnek robotolsz, feltételezve az 50% rakeback-et ami nyilván csak elméleti szinten létezik, mert olyan termet még nem láttam ahol a fee alacsony, a rakeback meg magas =). 4% fee-vel 52% ITM-et kell hozni, hogy megtarthasd az RBt, 10% fee-vel pedig 55%-ot (ezt eltaláltad). a hiba ott volt, hogy ellentmondtál magadnak.
    amit annyira kihangsúlyoztál, hogy legalább 50% itm legyen meg, az még nagyon kevés, lehet bármilyen RBd.

    köszönöm, hogy felvilágosítasz a DON fórumról, aktív tagja voltam, igaz egy másik accountal, amíg meg nem jelentek a mindent jobban tudó, nagyhangú subregek.
    Utoljára módosítva: sngland által: 2011. 06. 05. 14:14

  7. #237
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet sngland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ????
    ja és előtte szerezz 100% rakebacket !
    emiatt nem kell aggódni, a RB jóval 100% felett van

  8. #238
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Olyan kérdésem lenne hogy most szeretnék vásárolni valamilyen segédprogramot, a HM-re gondoltam és azt szeretném megtudni hogy az új HM-ben már van-e integrálva SNG wizzard?

  9. #239
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Sittes111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Olyan kérdésem lenne hogy most szeretnék vásárolni valamilyen segédprogramot, a HM-re gondoltam és azt szeretném megtudni hogy az új HM-ben már van-e integrálva SNG wizzard?
    Szia

    bele van integrálva, de külön kell megvenni a két programot

  10. #240
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Idézet Sittes111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Olyan kérdésem lenne hogy most szeretnék vásárolni valamilyen segédprogramot, a HM-re gondoltam és azt szeretném megtudni hogy az új HM-ben már van-e integrálva SNG wizzard?
    Ha arra gondolsz, hogy adják-e a HM-el, akkor nem, külön kell megvenni. Ha arra gondolsz, hogy az adott hand elemzésénél a konkrét szitut gombnyomásra át tudod-e tenni Wizard-ba, akkor igen.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •