Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (86) összesen
  1. #71
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pkr-en mit toltál pontosan?
    Pontosan nl100 HU-6max nl200 HU-6max
    Beraknák HM adatokat csak valamiért nem találja a PKRs dolgokat

    Hidd el találtam olyan embereket NL100 on akik hülyébbek a PS nl5 átlagnál ..

  2. #72
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kéne minden 3. partit stackért játszani
    Lehet igazad van kicsit változtatok ezen

  3. #73
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 10.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Hülyéket mindenhol lehet találni főleg a pokerstarson ahol ekkora az állomány de azért csak óvatosan.

  4. #74
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás Comeback

    Üdv mindenkinek.
    Mostanában kicsit hanyagoltam a cash gamét és igazából az egész pókert is. Néha néha játszottam 1-2$ MTTt. Szóval itt a nyár és itt az idő, hogy újra megpróbálkozzam a pókerrel. Amíg nem játszottam megnéztem pár oktatóvideot és pár cikket is olvastam. A választott termem a bwin lett ide toltam fel 50$ kezdésnek. A célok a következők lesznek egyenlőre. Napi 1000-1500 handet tolni és mindig a legjobb döntést hozni az első héten HM nélkül fogok játszani és note-olgatni az embereket és megfigyelni őket majd ha már van egy kis ismeretem belövöm a HMt is.

  5. #75
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet Tasak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek.
    Mostanában kicsit hanyagoltam a cash gamét és igazából az egész pókert is. Néha néha játszottam 1-2$ MTTt. Szóval itt a nyár és itt az idő, hogy újra megpróbálkozzam a pókerrel. Amíg nem játszottam megnéztem pár oktatóvideot és pár cikket is olvastam. A választott termem a bwin lett ide toltam fel 50$ kezdésnek. A célok a következők lesznek egyenlőre. Napi 1000-1500 handet tolni és mindig a legjobb döntést hozni az első héten HM nélkül fogok játszani és note-olgatni az embereket és megfigyelni őket majd ha már van egy kis ismeretem belövöm a HMt is.
    Javaslom, hogy minden session után nézd vissza a partijaidat és amikben bizonytalan vagy posztold a fórumon. Mindez sokat segíthet. Amúgy meg GL!

  6. #76
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Javaslom, hogy minden session után nézd vissza a partijaidat és amikben bizonytalan vagy posztold a fórumon. Mindez sokat segíthet. Amúgy meg GL!
    Okés, eddig szerencsére még nem volt nagyon problémás hand, de ha lesz rakom kifele őket!
    Néha fordul elő olyan probléma, hogy emelek egy AQ szerű lappal kapok egy 3 betet és sokszor nemtudom mi a jó döntés ezen szeretnék még valahogy javítani.
    Utoljára módosítva: Tasak által: 2011. 06. 06. 17:33

  7. #77
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    A HM kb hány k hand után mutat majd valós adatot amire lehet építkezni? 40-50k?

  8. #78
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Eddig elég jól mennek a dolgok. BR 104$
    Rakok be handeket.

    Itt az ellen 96/36 ot játszott. weaktight | Hand | AQo - $1/$2 No Limit Holdem

    Itt mi lett volna az ideális játék? weaktight | Hand | KQo - $1/$2 No Limit Holdem

    Itt az ellen 88/44 et játszott. weaktight | Hand | AJo - $1/$2 No Limit Holdem

    A következő postomhoz majd leírom, hogy mi volt az én gondolat menetem. Csak most kicsit fáradt vagyok. A napi célok eddig sikeresen teljesítve. Amikor játszok letolok min 1000 handet.

  9. #79
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    A segítségeteket szeretném kérni, venni szeretnék egy új széket a számítógéphez. Olyan kellene ami kényelmes és ha sokat ülök benne ne legyen kényelmetlen egy idő után.

  10. #80
    Tag kuvasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Comeback City
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    bárszéket vegyél sörcsappal annál kényelmesebb nincs xd
    hol játszol mostanság ?

    1. easy fold papi , keszeg barátunknál mindenféle random 2 pár előfordulhat ilyen vpip mellett, egyébként is egy turn rr-t nagyon ritkán fog kiállni egy TPTK tipusú kéz , nem hogy egy shove ai-t
    ide vonatkozú cikk:
    Baluga Theorem

    2. turnon jo a csekkback , itt a hivassal csak blöffbe forditot a sd képes lapodat

    3. baluga t.

Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •