Oldal: 606 / 888 ElsőElső ... 106506556596604605606607608616656706 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.051 - 6.060 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #6051
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 02.
    Hely
    Besenyszög
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Az lenne a problémám, hogy a HM teljesen jól ment eddig, semmi baj nem volt vele. Aztán egy 3-4 hónapig nem játszottam és ahogy mostanában elkezdtem újra a HM időnkét gondol egyet és az Import menüpontban látom, hogy a handek nagyrészére Imported Failed-et nyom ki...updatetet nyomtam meg minden, egy ideig jó volt az importálás, aztán megint látom, hogy 1-2-3 asztal handjeit megint nemtudja beimportálni. Angol nyelven vannak elmentve a handek,9999 napig vannak tárolva, az importálást jó helyről csinálja, de egy idő után néhány asztalnál mégis meghal. Mi ennek az oka ? :/

    Előre is köszi!

  2. #6052
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet bexi34 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!

    A gondom a következő:

    Small változattal kezdtem,majd meg vettem a Pro-t.
    A Small feltettem mind a két gépre
    Most pedig szeretném a Pro-t is feltenni mind a kettőre.
    Az egyik gépen tökéletesen fut,még a másikon a képeken látható "üzenetekbe"
    botlok.
    Amelyik gépre fel akarom tenni most ott pro-t azon mindenáron a small változatnak a kódját dobja ki és nem tudok sem regelni,sem semmi mást.

    Valami ötlet?
    kipróbáltad a tippeket amit írtak? nem tudom mindet lefordítani, de szerintem közte van a megoldás a problémára.

  3. #6053
    Tag babyonboard avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 25.
    Hely
    two gapper town
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás

    Idézet bexi34 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!

    A gondom a következő:

    Small változattal kezdtem,majd meg vettem a Pro-t.
    A Small feltettem mind a két gépre
    Most pedig szeretném a Pro-t is feltenni mind a kettőre.
    Az egyik gépen tökéletesen fut,még a másikon a képeken látható "üzenetekbe"
    botlok.
    Amelyik gépre fel akarom tenni most ott pro-t azon mindenáron a small változatnak a kódját dobja ki és nem tudok sem regelni,sem semmi mást.

    Valami ötlet?
    próbáld meg a hm oldalán resetelni a licenszeket, majd utána újból beírni mikor kéri indításkor. small verzió serialjával ne foglalkozz, csak a teljessel.
    wp/100 down-->bb/100 up

  4. #6054
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet bence005 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám, hogy a HM teljesen jól ment eddig, semmi baj nem volt vele. Aztán egy 3-4 hónapig nem játszottam és ahogy mostanában elkezdtem újra a HM időnkét gondol egyet és az Import menüpontban látom, hogy a handek nagyrészére Imported Failed-et nyom ki...updatetet nyomtam meg minden, egy ideig jó volt az importálás, aztán megint látom, hogy 1-2-3 asztal handjeit megint nemtudja beimportálni. Angol nyelven vannak elmentve a handek,9999 napig vannak tárolva, az importálást jó helyről csinálja, de egy idő után néhány asztalnál mégis meghal. Mi ennek az oka ? :/

    Előre is köszi!
    nálam ilyenkor csak az segített h újraindítottam a hm-et. meg futtasd rendszergazdaként.

  5. #6055
    Fanatikus tag bexi34 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Kecskemet
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kipróbáltad a tippeket amit írtak? nem tudom mindet lefordítani, de szerintem közte van a megoldás a problémára.
    Idézet babyonboard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    próbáld meg a hm oldalán resetelni a licenszeket, majd utána újból beírni mikor kéri indításkor. small verzió serialjával ne foglalkozz, csak a teljessel.
    Eltávolítottam a HM-t mind a két gépről,rányomta a RESET ALL PROFILES-ra is,de semmi,állandóan csak a small kóddal akarja újra rakni.
    Lehet az lesz,hogy leformázom a gépet és a meglátjuk mit reagál úgy.
    Csináltam a Clear HM license code-ot is,de azzal sem lettem előrébb

  6. #6056
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet bexi34 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eltávolítottam a HM-t mind a két gépről,rányomta a RESET ALL PROFILES-ra is,de semmi,állandóan csak a small kóddal akarja újra rakni.
    Lehet az lesz,hogy leformázom a gépet és a meglátjuk mit reagál úgy.
    Csináltam a Clear HM license code-ot is,de azzal sem lettem előrébb
    kipróbáltad h előtte kinyomod a vírusirtót meg a hasonló tippjeiket? nem tudom mi lehet akkor a parája. lehet a telepítés helyrehozza. mondanám h megnézem skype-on miket csinál de most mennem kell fellépni és csak holnap leszek. ha gondolod mrmage99 a nevem skype-on, hátha kiötlünk valamit.

  7. #6057
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Microgamingen nem jelenik meg a saját HUD-om. Találkozott már valaki ezzel. Ha igen mi a megoldás?

  8. #6058
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 07.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    184

    Alapbeállítás

    Lecserélném a PT-t ha esetleg van valakinek egy eladó HM "kulcsa" akkor megvenném.... ócón

  9. #6059
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 03.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Én most kezdtem el ST-zni és lenne egy olyan kérdésem hogy az ev győzelem a HM-ben mindig annyi mint a rendes win ezt h lehet beállítani hogy ST-be is eltérjen? vagy ezt miért csinálja? 6maxokat kezdtem el.

  10. #6060
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 06. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Bwin-en nyomom, a software frissítés óta nem dolgozik a HM. A Table Managerben sem történik semmi, a megnyitott asztal neve megjelenik, de nem számolja a leosztásokat, nem importál semmit.
    Tud valaki segíteni?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •