Oldal: 30 / 50 ElsőElső ... 20282930313240 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 291 - 300 (496) összesen
Like Tree21Likes

Téma: RedKings Poker

  1. #291
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Hány pontba kerül egy korona? A shop miatt érdekelne. Ha bagatel a kérdés, akkor sry, még nem játszom itt, csak tervezem.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #292
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Szia

    nekem egy pp-ért 0.64 koronát írtak jóvá 7200 pp alatt, de a megfigyeléseim szerint az átváltási ráta folyamatosan változik

  3. #293
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet clearhand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia

    nekem egy pp-ért 0.64 koronát írtak jóvá 7200 pp alatt, de a megfigyeléseim szerint az átváltási ráta folyamatosan változik
    Köszi! És ezt milyen vipstátusz mellett? És mi szerint változik az átváltási ráta? A vip szint szerint?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #294
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nézegettem a terem FD bónuszait, és nekem nagyon tetszenek az ajánlatok. Szeretném kérdezni azoktól, akik már játszanak ebben a teremben, hogy ha 400$ körüli összeget szeretnék depozni, kifejezetten $5.50 -es SNG -ket játszanék, + napi 1 - 2 MTT, akkor nekem melyik bónuszuk érné meg a legjobban?

    Én a Diamonds 500$ -ra gondoltam, ami ugye 500 pontonként ad 50$ bónuszt.

    Ez 500 pontonként instant 50$ bónusz a számlámra, mindenféle plusz követelmények nélkül?

    Jól értelmezem, hogy maximum 500$ -ig? - Tehát ha én 400$ -t fizetek be, arra is 500$ - értékű bónuszt kapok, csak az a lényeg, hogy ezzel a kóddal regeljek? És ha a maximumot szeretném kifizettetni, akkor 5000 player pontot kell teljesítenem 55 nap alatt?

    Nekem személy szerint ez nagyon szimpatikus, mivel itt részletekben jön ki a bónusz, nem kell attól félnem, ha 55 nap alatt csak 4955 pontot gyűjtök, akkor elveszítem az egészet, hanem csak egy bizonyos részétől esnék el.

    Jól értelmezem, hogy az 5000 pont 1000 dollár rake -nek felel meg, tehát a teljes összeg eléréséhez 2000 db $5.50 -es SNG -t kell teljesítenem 55 nap alatt?

    Itt van bármiféle rackeback?

    Ha a bónusz kijátszása alatt történne cashout (pl. nyerek egy bizonyos összeget MTT -n), akkor az befolyásolja bármiféleképpen is a FD bónuszom állását?

    Milyenek az MTT versenyek? Maga a Redkings kínálat érdekelne 5 - 10$MTT -k, az Ongame versenyeket nagy általánosságban jól ismerem.


    Ha valakinek van más jobb ötlete a bónusz választással kapcsolatban, szívesen várom a véleményeket! Ahogyan láttam, van vagy 6 féle lehetőség

    Köszönöm!
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #295
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi! És ezt milyen vipstátusz mellett? És mi szerint változik az átváltási ráta? A vip szint szerint?
    Szia

    Gold státusszal, goldon 16C/$ a többit nem tudom.

  6. #296
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Nagyjából úgy van ahogy írod.
    Viszont a sajátos rakeszámítás-ők Essence rendszernek nevezik- miatt a nyerő játékosok rakebackje 30-40%-kal kevesebb, szóval lehet hogy 1600-1700 dollárt is össze kell rakelned a teljes bónusz kijátszásához.

    Egyébként elképesztő, hogy az Essence-ről még mindig nem tesz említést az akadémia.

  7. #297
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Gondoltam, hogy ez így elsőre gyanúsan jól hangzik Mi ez az Essence dolog? Ez SNG -re is vonatkozik? Engem csak az SNG érdekelne. Erről az Essence dologról nem olvastam a főoldalukon sem, pedig most olvastam át. Itt leírják, hogy bizonyos bónuszoknál hány pontot ér 1$ fee, ez alapján próbáltam kimatekozni.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #298
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Ha ongamere mész játszani mindenképpen olyan bónuszt válasz amiért 8x-s pontot kell teljesíteni. (a 8x-s 62.5% RB míg a 10x 50% RB)

    A bónuszonnál nem számít nyersz vagy veszítesz, ez csak a cash Backet befolyásolja.

    A redkingsnek tudtommal nincsenek saját versenyei.

    Redkingsen a kiutalás nem befolyásolja a bónuszt, (biztosat csak a support tud mondani)

    Ha nem találsz megfelelő bónuszt küldj egy privit és segítek.

  9. #299
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 11.
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólások
    374

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nézegettem a terem FD bónuszait, és nekem nagyon tetszenek az ajánlatok. Szeretném kérdezni azoktól, akik már játszanak ebben a teremben, hogy ha 400$ körüli összeget szeretnék depozni, kifejezetten $5.50 -es SNG -ket játszanék, + napi 1 - 2 MTT, akkor nekem melyik bónuszuk érné meg a legjobban?

    Én a Diamonds 500$ -ra gondoltam, ami ugye 500 pontonként ad 50$ bónuszt.

    Ez 500 pontonként instant 50$ bónusz a számlámra, mindenféle plusz követelmények nélkül?

    Jól értelmezem, hogy maximum 500$ -ig? - Tehát ha én 400$ -t fizetek be, arra is 500$ - értékű bónuszt kapok, csak az a lényeg, hogy ezzel a kóddal regeljek? És ha a maximumot szeretném kifizettetni, akkor 5000 player pontot kell teljesítenem 55 nap alatt?

    Nekem személy szerint ez nagyon szimpatikus, mivel itt részletekben jön ki a bónusz, nem kell attól félnem, ha 55 nap alatt csak 4955 pontot gyűjtök, akkor elveszítem az egészet, hanem csak egy bizonyos részétől esnék el.

    Jól értelmezem, hogy az 5000 pont 1000 dollár rake -nek felel meg, tehát a teljes összeg eléréséhez 2000 db $5.50 -es SNG -t kell teljesítenem 55 nap alatt?

    Itt van bármiféle rackeback?

    Ha a bónusz kijátszása alatt történne cashout (pl. nyerek egy bizonyos összeget MTT -n), akkor az befolyásolja bármiféleképpen is a FD bónuszom állását?

    Milyenek az MTT versenyek? Maga a Redkings kínálat érdekelne 5 - 10$MTT -k, az Ongame versenyeket nagy általánosságban jól ismerem.


    Ha valakinek van más jobb ötlete a bónusz választással kapcsolatban, szívesen várom a véleményeket! Ahogyan láttam, van vagy 6 féle lehetőség

    Köszönöm!
    Az Akademiás bónusz! ott 4000pp -ért kapod az 500$-át!
    Bármikor lehet cashoutolni.

  10. #300
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Nézegettem a 8x bónuszokat is, csak azzal az a gondom, hogy ott (ha jól értelmezem), akkor rövidül az bónusz teljesítésének ideje, és nem részletekben, hanem egyben íródik jóvá az összeg. Nekem jobb lenne a fix 4 - 500$ 55 nap alatt, több részletben, mint a bizonytalan 1200$ 21 nap alatt.

    BR management miatt nem tehetem meg, hogy 5$ max 10$ vegyes limitnél magasabb téten játszak. Ezáltal a rake összege is behatárolódik, amit teljesíteni tudok, kvázi nem lenne meg a fix összegű bónuszom adott idő alatt (sajnos).

    Megénzem az Akadémiás ajánlatot is. Sok jót hallottam erről a teremről, és az Ongamet én minden hibájával együtt szeretem, a jáékosok mindenért kárpótolnak

    Egyébként a szoftver milyen? Standard Ongame -es csak kicsit más a skin?

    Köszi a sok segítséget!
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 06. 13. 16:14
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •