Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért kellene slowplayelnie? egyértelmű mi van nálunk, és Te is kifizetnéd. nem nagyon van rosszabb lap amit verünk, nem tudom megéri-e rátolni. szűk a range, vagy nagyon erős vagy semmilye nincs. így deepen eldobnám!
    szerintem nem egyértelmű, hogy mi van nálunk, max, hogy mit reppelünk, illetve nem lebecsülve az ellenfelet, de szerintem nem sokkal lát tovább a saját lapjánál. és ha itt rögtön feladjuk, akkor mi értelme a cbetünknek, ha 15%-ban (flop cr) azonnal dobunk raise-re? vagy miért 3beteltük, ha ilyen flopon bet/foldolni fogunk? ehhez túl erős a kezünk.

    látok még egy járható utat. mivel 15%-ban checkraisel, így nagyon gyenge lesz a cr-elő range-e, így szerintem mivel minden utcán agró is, ilyen száraz boardon szóbajöhetne a flop bet/call, turn call, river call (vagy push) is.

    update: szerintem nem egyértelmű, hogy mi van nálunk, max számunkra az, hogy mit reppelünk
    Utoljára módosítva: Gabbbbb által: 2011. 06. 13. 22:18 Oka: pontosítás

  2. #12
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    én eddig még csak nagyon aggromonkeynál láttam olyan lapot, amivel 220bb deepen TP-vel tönkremenne. nála sem gondolom, hogy erre képes lenne, hisz nem tudhatja képesek vagyunk-e eldobni az OP-t. így szerintem jobb nálunk!

  3. #13
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Sima dobás. Megkockáztatom, hogy már flopon, de legkésőbb turn-ön mindenképpen eldobnám. Pre callolhatott egészen nyugodtan bármilyen pockettel, mert bőven megvolt az oddsza. Az igazából mindegy is, hogy ezzel a matematikai háttérrel ő tisztában van-e, a lényeg, hogy ilyen boardon AA-val tönkremenni 200bb deepen ugyanúgy hiba, mint sima emelt potban 100bb deepen.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 31.
    Hely
    2 sör között
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sima dobás. Megkockáztatom, hogy már flopon, de legkésőbb turn-ön mindenképpen eldobnám.
    Flop fold az szép dolog. Nem sok Giggy-t nézhettél. Inkább ne játssz deepen

    Call turn, fold river az én játékom. 2:1-hez simán el lehet dobni riveren, ahol már tp nem megy allin. Viszont a szetek folyamatos vizionálása nem tesz jót a winratenek.
    Akkor lehet dobás, ha kicsi a 3bet rangeünk mp2-ből. a 3x raise semmiképp nem tetszik, bár nem értek fr-hez.
    Top pair: there's no bigger card on the board that can make a pair!

  5. #15
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet Tecca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flop fold az szép dolog. Nem sok Giggy-t nézhettél. Inkább ne játssz deepen

    Call turn, fold river az én játékom. 2:1-hez simán el lehet dobni riveren, ahol már tp nem megy allin. Viszont a szetek folyamatos vizionálása nem tesz jót a winratenek.
    Akkor lehet dobás, ha kicsi a 3bet rangeünk mp2-ből. a 3x raise semmiképp nem tetszik, bár nem értek fr-hez.
    A leosztás NL50-en történt, egy nem túl acélos ellenfél ellen. A standard megoldás jobb itt szerintem.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder Zsoltika01 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 03.
    Hely
    szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    563

    Alapbeállítás

    Köszönöm a segítséget mindenkinek,turn-ön eldobtam.
    "A bet/fold az bet/fold, előre eldöntöm és sírva dobok." by Tecca

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •