Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (29) összesen
  1. #1
    Idegen Poker Love.. avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás Játékpénz után Micro limit 50$ tőkével :)

    Üdvözletem!

    Ma töltöm fel életem első valódi pénzét Pokerstars-ra (50$). Eddig csak játékpénzesen játszottam. kb. 7 hónappal ezelőtt ismerkedtem meg a Holdemmel, Online-on kb. 5 hónapja játszok átlag napi 12-14 órát. 5 hónap alatt 90%-ban NL-t játszottam a maradékban SNG meg FL-t, meg néha mikor felhúzom magam akkor addig a pénzes nagy tétes asztalokat szoktam figyelgetni, amíg le nem higgadok

    Szakirodalmat meg egyebeket az elmúlt 3 napon kívül nem tanulmányoztam, tehát ez mellett csak azt tudom amit tanítottak, meg amit magamtól tanultam meg játék közben.

    Először NL10 be gondolkodtam, de aztán meggondoltam magam és NL2-vel fogom kezdeni, tudom nagyon kicsi tét, de így legalább lesz 25 beülőm.

    Nap végén mikor befejeztem a játékot leírom, mik is történtek, azért remélem nem arról kell beszámolnom, hogy vesztettem 50$-t

    Jó éjt mindenkinek!
    Utoljára módosítva: Poker Love.. által: 2011. 06. 14. 01:21

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Idézet Poker Love.. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdvözletem!

    Ma töltöm fel életem első valódi pénzét Pokerstars-ra (50$). Eddig csak játékpénzesen játszottam. kb. 7 hónappal ezelőtt ismerkedtem meg a Holdemmel, Online-on kb. 5 hónapja játszok átlag napi 12-14 órát. 5 hónap alatt 90%-ban NL-t játszottam a maradékban SNG meg FL-t, meg néha mikor felhúzom magam akkor addig a pénzes nagy tétes asztalokat szoktam figyelgetni, amíg le nem higgadok

    Szakirodalmat meg egyebeket az elmúlt 3 napon kívül nem tanulmányoztam, tehát ez mellett csak azt tudom amit tanítottak, meg amit magamtól tanultam meg játék közben.

    Először NL10 be gondolkodtam, de aztán meggondoltam magam és NL2-vel fogom kezdeni, tudom nagyon kicsi tét, de így legalább lesz 25 beülőm.

    Nap végén mikor befejeztem a játékot leírom, mik is történtek, azért remélem nem arról kell beszámolnom, hogy vesztettem 50$-t

    Jó éjt mindenkinek!
    Hajrá! Egyébként ez a napi 14 óra ez rem nem komoly, mert akkor beteg vagy játékpénzzel napi 14 óra omg. tanulnál fele ennyit, és nagyon sikeres lehetnél!

  3. #3
    Idegen Poker Love.. avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Megérkeztem

    Úgy volt hogy NL2 kezdem, végülis ott kezdtem,de csak 10 percet voltam. Utána mentem NL10 nagyon szépen ment minden az első két órában csináltam +28 Dollárt. Majd fél óra alatt teljesen padlóra kerültem: 1. ellenfélnél egyel magasabb flush 2. ász páromat verte 10es pár 3. J9 vs AK természetesen a bubi győzött. Ennek tetejében tudtam, hogy most abba kéne hagynom a játékot, de nem tettem, tehát az első sikeres 2 órát egy 11 órás idegtépés követte.

    Ma azt próbálom ki, hogy elöször óránként csinálok 2-3 dollárt és utána már csak a következő órában fogok játszani. Majd meglátjuk mi lesz

  4. #4
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    én a helyedben NL2n tolnam
    NL10n elfogsz bukni valoszinuleg mindent mivel alig van beulod .
    szoval ha komolyan érdekel a poker NL2 ha csak szorakozni akarsz játszhatsz nl10n.
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  5. #5
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Játékpénzzel 14 óra per nap, hmm... Nem fogadnék ellened, ha te is valami grinder challenget indítanál pár év múlva

    $50 dollár bőven elég bankroll NL2-re, de NL10-en simán elbukhatsz ennyit még úgy is, ha egyetlen egyszer sem hozol hibás döntést, ez a variancia benne van. Ráadásul ha csak most kezded még el sem várhatod magadtól, hogy minden egyes helyzetben a tökéletes döntést hozd, rengeteget kell tanulni és rengeteg tapasztalatot kell szerezni ahhoz, hogy ehhez közel kerülj.
    “I'd rather be lucky than good.”

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    12-14 óra playmoney? ez komoly?

    Mindenképpen csak NL2. A cikkek olvasgatását bankroll menedzsment témában kezd! Komolyan mondom. Így elég gyorsan el fogod bukni.

  7. #7
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Csakis NL2 jöhet szóba! Még így sem biztos, hogy ezzel az egy befizetéssel eljutsz majd a high stakes asztalokig. A játékpénzes előélet szerintem inkább hátrány lesz, mint előny.
    Kezdetben 1 1/2-2 órás session-öknél nem javaslok hosszabbakat. Eleinte két asztalnál ne nyiss meg többet. A session végeztével a legnagyobb bukó partikat érdemes kielemezni, illetve itt a fórumban segítséget is kérhetsz velük kapcsolatban. Amennyiben van rá kereted, szerezd be, és kezdj el ismerkedni a Holdem Manager-rel.

    Két kiváló stratégiai anyagot javaslok elolvasásra:

    Mikro ttes tmutat - no limit holdem pker

    Ryan Fee Stratgiai tmutatja a 6 Fs NL Jtkhoz - Letlthet verzi

    Jó gyakorlást, sok sikert a cash game asztaloknál!

  8. #8
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Poker Love.. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma azt próbálom ki, hogy elöször óránként csinálok 2-3 dollárt és utána már csak a következő órában fogok játszani. Majd meglátjuk mi lesz
    Teljesítendő leosztás számokat esetleg kitűzhetsz magadnak, de a pókerben nincs fix órabér! Lesz amikor a legjobb játékodat hozva is bukni fogsz, ezért kell a megfelelő bankroll. Mikro téten ezt minimálisan 20-25 beülőben szokták meghatározni.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Még annyit hozzáfűznék h a Holdem Managernek és a Poker Trackernek is van free trial verziója. Esetleg azokat is érdemes lehet kipróbálni.

  10. #10
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Próbáltam PMet küldeni neki, de egy teljesen másik felhasználó adatlapja ugrik fel.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •