Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag geristar avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 30.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    420

    Alapbeállítás NL20 SH A10s turn kérdés

    Mindkét ellenfelem ismeretlen.

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG krokodilldo ($21.24)
    UTG+1 Forexking ($23.99)
    CO skorste ($32.81)
    BTN masterciti03 ($17.68)
    SB geristar ($20.10)
    BB branflake77 ($41.10)

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) geristar is SB
    3 folds, masterciti03 raises to $0.80, geristar calls $0.70, branflake77 calls $0.60

    Flop: ($2.40, 3 players)
    geristar checks, branflake77 bets $1.20, masterciti03 folds, geristar raises to $3.50, branflake77 calls $2.30

    Turn: ($9.40, 2 players)
    Hero:????

    Flop-on már be szerettem volna rakni a stack-em, sajnos nem sikerült, de helyette kaptam egy elég csúnya turn kártyát.
    Turn-ön itt mi a legjobb játék?
    Utoljára módosítva: geristar által: 2011. 06. 23. 14:38
    -Hogyan jöttél a LA Poker Classic-ra?
    -Hát repülővel *******!

    by: Fröccsös Kori

  2. #2
    Fanatikus tag Iniesta avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Kenézlő
    Hozzászólások
    298

    Alapbeállítás

    Ez már picit faramuci helyzet én azért két ismeretlen ellen nem biztos hogy allint mennék ilyen turn után egy második kártyával és hiába van huzóm is...

  3. #3
    Tag Nyuzoo avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 10.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    177

    Alapbeállítás

    Ismeretlen ellen pre én dobnám a A10s-et lehet túl nit de OOP utálok játszani.
    Flop sztm jó, én a turn-t bet foldolnám.
    Utoljára módosítva: Nyuzoo által: 2011. 06. 23. 19:39

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Pre fold, főleg a 4bb-s emelésre. Flop vagy donk/shove vagy csak call lenne nálam, ezzel a raise-zel OOP nagyon rossz helyzetbe hoztad magad, turnön FE kevés van, inkább egy check/callra végynék, hátha oddson belül kapom. QJ lejavult, Kxs lejavult, nem fogod tudni elölről betenni a pénzt.

    Check/raise-zel egyébként itt már flopon is hátul leszel ha all inig fajul a helyzet, még HU is, 3way meg végképp, QJs 78s esetleg kivétel, de ez összesen 2 kombó
    Utoljára módosítva: mikki86 által: 2011. 06. 23. 20:02

  5. #5
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre fold, főleg a 4bb-s emelésre. Flop vagy donk/shove vagy csak call lenne nálam, ezzel a raise-zel OOP nagyon rossz helyzetbe hoztad magad, turnön FE kevés van, inkább egy check/callra végynék, hátha oddson belül kapom. QJ lejavult, Kxs lejavult, nem fogod tudni elölről betenni a pénzt.

    Check/raise-zel egyébként itt már flopon is hátul leszel ha all inig fajul a helyzet, még HU is, 3way meg végképp, QJs 78s esetleg kivétel, de ez összesen 2 kombó
    ezzel nagyjából egyetértek, kivéve a pre foldot. szerintem jó a call, könnyen játszható a lapunk még oop is, és a D steal range előtt vagyunk vele!

  6. #6
    Újonc Nahun avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Jánd
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Ha már oop akarunk ilyen lappal játszani, akkor pre 3bet, hogy HUban maradjunk és akkor már a flop is mehet a CB.
    Kár, hogy nincs infó a BB-ről. De átlag játékosnál kizárnám a JJ,QQ,KK,AA és talán AK lapokat, mert ezek tökéletesek a sqeeze-re. KQ, K10, Q10, J10, JQ és néhány PP lehet leginkább nála, vagy valami FD.
    Az, hogy megadta a CR-t még mindig valami FD-re utalhat, mert pl settel visszatolná az FD miatt.
    Turnon mindenképp nyitnék kb 60%-ot. Ha lejött a sora, akkor a flöss veszély miatt visszatolja, így betfoldon vagyok.

  7. #7
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    pre call a tuti, floppon donk/shove lett vón jó
    szerintem
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  8. #8
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    pre sztem jo a call, suited broadway lapokkal mehet wide btn steal range ellen
    flop donk/shove +1

  9. #9
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Pre sztem nem hiba a call egyetértek mese-vel, btn steal range előtt vagyunk bőven, aki meg 3betre sokat dob IP inkább a call a jobb.

    Flop c/r sztem oké, de a donk/shove mondjuk jobban tetszik, azért igen erős lapunk van flopon. Eléggé ki van egyensuloyzva sztem a flop cr call után villain range. Lehet nála is rengeteg draw. FD ugye ami ellen igen nagy io-nk van + ugyanez mondható el a str drawrol is (amiből az egyik lejött turnre qj). Made handek közül amivel callozhat átlag playa az T8+, szal a K csak a QJ-t és a KT-t egészitette ki.

    Turnon a c/f tul weak sztem. Én betelnék tovább turnon (akkora méretüt, hogy még legyen egy határeset dobásom raisere), ha itt turnon megraisel (KT, QJ szetek) akkor vszinű hogy hátul vagyunk igy van egy sima odds foldunk-callunk. 2 utcát ekkora erőt reppelve nem hiszem, hogy ki nem eg. draw megad, ha igen akkor van egy sd képes lapunk riveren.

    Sztem a terv: b/f jo sizeinggal turnon, riveren pedig, ha nem javultunk c/f riverkártya függően,sd-ben jol hozó lapot (T egy pár, K egy pár, busted fd @ 78-at) nem hiszem hogy nagy %-ban vbetelné.
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •