Oldal: 24 / 150 ElsőElső ... 1422232425263474124 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 231 - 240 (1499) összesen
Like Tree150Likes

Téma: Apróhirdetés

  1. #231
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hozzászólások
    786

    Alapbeállítás

    redoubtable--->ha esetleg lesz monitor,az engem is érdekelne!

  2. #232
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Igen. Reggel privátban bejelentkeztem érte. Nem akartam itt, mert gondoltam nem érdekünk felverni az árakat, bár amilyen kereslet kialakult... Gondolom okos lesz és megversenyezteti a veőket ezek után. Licitre fel!

  3. #233
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Nem lesznek felverve az árak ezzel. Darabonként ha összeadjátok úgy szerintem 2.3-2.4M körül fog kijönni. Így kb 5-10% al lesz drágább mint egybe. Nem akarok rajta ülni azért hogy 5-600K val többet keressek mert az alatt az idő alatt a befolyt pénzből többet keresek más üzlettel mint plusz 500K ezzel. A pontos típusokat se tudom jelenleg megmondani. Az ár az megközelítőleg bolti ár 50-70% a kb. Tehát egy 100K körülit 50-70K körül fogok adni. De pontosan utána kell járnom minden termékeknek az árak meghatározása előtt. Egyébként számla is van róla és garancia is.

  4. #234
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lesznek felverve az árak ezzel. Darabonként ha összeadjátok úgy szerintem 2.3-2.4M körül fog kijönni. Így kb 5-10% al lesz drágább mint egybe. Nem akarok rajta ülni azért hogy 5-600K val többet keressek mert az alatt az idő alatt a befolyt pénzből többet keresek más üzlettel mint plusz 500K ezzel. A pontos típusokat se tudom jelenleg megmondani. Az ár az megközelítőleg bolti ár 50-70% a kb. Tehát egy 100K körülit 50-70K körül fogok adni. De pontosan utána kell járnom minden termékeknek az árak meghatározása előtt. Egyébként számla is van róla és garancia is.
    A nettó ár 50-70%-ról beszélünk, vagy számlaképes vagy? Úgy értem, hogy te ezt továbbszámlázod felénk - ha kérjük - vagy vmilyen névre ki van állítva már számla, és azzal együtt ér a gar. Mert ebben az esetben gondolom akkor nettó árakat veszed alapul.

  5. #235
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet rudinese33.1/3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A nettó ár 50-70%-ról beszélünk, vagy számlaképes vagy? Úgy értem, hogy te ezt továbbszámlázod felénk - ha kérjük - vagy vmilyen névre ki van állítva már számla, és azzal együtt ér a gar. Mert ebben az esetben gondolom akkor nettó árakat veszed alapul.
    Ezeket a termékeket a főnököm felesége intézte így jelenleg ezekre a kérdésekre nem tudok válaszolni. Azt tudom hogy van számla is és garancia is. Hogy milyen formába azt most nem tudom neked megmondani. De a garanciához nem kell számla tudtommal. Tehát nem az a garancia.

  6. #236
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lesznek felverve az árak ezzel. Darabonként ha összeadjátok úgy szerintem 2.3-2.4M körül fog kijönni. Így kb 5-10% al lesz drágább mint egybe. Nem akarok rajta ülni azért hogy 5-600K val többet keressek mert az alatt az idő alatt a befolyt pénzből többet keresek más üzlettel mint plusz 500K ezzel. A pontos típusokat se tudom jelenleg megmondani. Az ár az megközelítőleg bolti ár 50-70% a kb. Tehát egy 100K körülit 50-70K körül fogok adni. De pontosan utána kell járnom minden termékeknek az árak meghatározása előtt. Egyébként számla is van róla és garancia is.
    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezeket a termékeket a főnököm felesége intézte így jelenleg ezekre a kérdésekre nem tudok válaszolni. Azt tudom hogy van számla is és garancia is. Hogy milyen formába azt most nem tudom neked megmondani. De a garanciához nem kell számla tudtommal. Tehát nem az a garancia.
    Ok. Az ár beszél. Gondolom mindenkinek a nettó a legegyszerűbb. Várom az árakat. Persze ne kapkodj... Még megszalad a ceruza...

  7. #237
    Fanatikus tag krgabez avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    296

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Küldtem PM et.
    Ment PM.

  8. #238
    Lelkes újonc Sziadam avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Apple cuccokra nincs kilátásban vmi lehetőség ?

  9. #239
    Lelkes újonc Sziadam avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    És,h ON is legyek, van egy teljes Lorinser optika Mercedes CL-re, féláron eladó.

  10. #240
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Sziadam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Apple cuccokra nincs kilátásban vmi lehetőség ?
    nagy ritkán szoktam hallani. De ezek jellemzően használt dolgok. Én pedig zsír új termékekkel foglalkozom általában csak.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •