Oldal: 508 / 1746 ElsőElső ... 840845849850650750850951051855860810081508 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.071 - 5.080 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #5071
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 08.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás nem vagyok kocka

    sorry

  2. #5072
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Maguska111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sorry
    ez nem kockaság kérdése lol. leírtam egy útvonalat az alapján nem megtalálni azért durva lol

  3. #5073
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 22.
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    a fisheket megállította ez az elbaszott update, többtízezerrel vannak kevesebben, micron full regharc szinte a cash, bár utóbbi nyílván eszp.

  4. #5074
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 19.
    Hozzászólások
    251

    Alapbeállítás

    egy ismerősöm a csekkes kifizetést választotta számla hiánya miatt, tudtok ajánlani valami bankot ahol a legérdemesebb beváltani, vagy egyáltalán beváltja! kösz

  5. #5075
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Csak annyit szeretnék mondani, hogy ma sokat tanultam, figyeltem. Úgy érzem ma fejlődtem.

  6. #5076
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet valekszilard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egy ismerősöm a csekkes kifizetést választotta számla hiánya miatt, tudtok ajánlani valami bankot ahol a legérdemesebb beváltani, vagy egyáltalán beváltja! kösz
    Én erről azt tudom mondani hogy régebben 2-3 éve szintén ezt választotta egy ismerősöm. És kb 2 hónap volt mire a pénzéhez jutott. Őt biztosan tudom hogy OTP be váltotta be.

  7. #5077
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Plízhelp! Visszatértem a ps termébe, oly módon, hogy a stakerem áttransferelte nekem a tőkénket+a jussomat, amit most szerettem volna cashoutolni(mármint a jussomat ) Persze nem meglepő módon jöttek a szekuritis f*szságaikkal, nem pénzmosoda, etc. A kérdés természetesen az, hogy miképp tudom kivenni a dellát? Az elég nekik ha csinálok egy min. befizetést? Ha elmondom nekik is, hogy mi a stájsz, akkor sem engedik? Esetleg valami hülye mesével, hogy haverral fogadtunk és itt adta meg a nyereményem, egy részét kivenném, a többinek meg örüljenek, mert termelek nekik raket? Egyébként a transfer előtt nem volt a számlámon pénz(csak pár cent) mivel ugye teljes co-t csináltam pár hónappal ezelőtt.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #5078
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Plízhelp! Visszatértem a ps termébe, oly módon, hogy a stakerem áttransferelte nekem a tőkénket+a jussomat, amit most szerettem volna cashoutolni(mármint a jussomat ) Persze nem meglepő módon jöttek a szekuritis f*szságaikkal, nem pénzmosoda, etc. A kérdés természetesen az, hogy miképp tudom kivenni a dellát? Az elég nekik ha csinálok egy min. befizetést? Ha elmondom nekik is, hogy mi a stájsz, akkor sem engedik? Esetleg valami hülye mesével, hogy haverral fogadtunk és itt adta meg a nyereményem, egy részét kivenném, a többinek meg örüljenek, mert termelek nekik raket? Egyébként a transfer előtt nem volt a számlámon pénz(csak pár cent) mivel ugye teljes co-t csináltam pár hónappal ezelőtt.
    Ilyen esetben érdemes pár handet letolni mondjuk NL2-ön, és akkor nem fognak kötekedni, hogy transzferált pénzt akarsz cashoutolni. Pár hand, és engedik majd a kifizetést

  9. #5079
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Plízhelp! Visszatértem a ps termébe, oly módon, hogy a stakerem áttransferelte nekem a tőkénket+a jussomat, amit most szerettem volna cashoutolni(mármint a jussomat ) Persze nem meglepő módon jöttek a szekuritis f*szságaikkal, nem pénzmosoda, etc. A kérdés természetesen az, hogy miképp tudom kivenni a dellát? Az elég nekik ha csinálok egy min. befizetést? Ha elmondom nekik is, hogy mi a stájsz, akkor sem engedik? Esetleg valami hülye mesével, hogy haverral fogadtunk és itt adta meg a nyereményem, egy részét kivenném, a többinek meg örüljenek, mert termelek nekik raket? Egyébként a transfer előtt nem volt a számlámon pénz(csak pár cent) mivel ugye teljes co-t csináltam pár hónappal ezelőtt.
    szerintem meg a legegyszerűbb, ha egy picit megforgatod, beülsz kis tétű cg asztalhoz vagy lejátszol pár hiper turbó HU-t és utána már nyugodtan cashoutolhatsz. legalábbis nekem így volt, egyből nem engedték kivenni ugyanilyen oknál fogva, egy kevés játék után viszont már nem volt semmi probléma. egyszerűbb és biztosabb, mint meséket gyártani.

  10. #5080
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ok, tx guys!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •