Oldal: 14 / 56 ElsőElső ... 4121314151624 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (554) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Felfüggesztették a Full Tilt Poker működését

  1. #131
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Sword84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Lehman Brothers -ről sem gondolta senki, hogy valaha becsődöl...
    +1 Az utolsó pillanatig forgalmazták a kötvényeket...
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  2. #132
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Idézet Plague eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    reloadolnék ha lenne miből...
    Idézet Ndaniel_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    melyik felét, a gyerekkorit vagy a mostanit? csak hogy merjem e tartani..
    LOL. Ez jó.

    Aki nyerő volt, az előteremt akár kisebb összeget, hogy újra felépítse magát szerintem.

  3. #133
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Tibibacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Páran megmondták hogy ez lesz, ennek ellenére én is hagytam bent pénzt bőven.. Remélem még látunk belőle valamit.
    Én azok között voltam, akik megmondták. Persze akkor ki voltam röhögve és hülyének voltam nézve. Persze ez a hír csak azoknak meglepetés, akik nem látnak az orruknál tovább. Mindenesetre sajnálom azokat, akiknek bent ragadt a pénze. Gondolom most néhányak megélhetése is veszélybe került és számomra ez az igazán szomorú.

  4. #134
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet szencsike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ugrott minden az biztos.Tök jó hogy beragad a pénzem.Más teremben nincs rollom utalni meg most nem fogok tudni sehova mert nem állok túl jól anyagilag.Ennyit a pókerről.Elöbb az élőt baszták szét nekem most meg az onlinet.Mostanába nem kell pokereznem az biztos.Nem állok neki freerollozni más termekben az biztos.Dögöljön meg az összes fasszopó ****** akik a pénzemre teszik a rohadt kezüket.

    Azt olvastam a kivizsgálásig tilos játszani tilos ki és befizetés.Majd igy marad majd jól megkúrják őket majd csőd te meg baszhatod az egészet.Főleg olyan kis emberek mint én
    Teljesen megértem az érzéseid, a baj az, hogy a pénzeddel együtt valószínűleg a hitedet is elveszítetted és ezzel nem vagy egyedül. Én leginkább ezt sajnálom. Mármint, hogy nagyon sok olyan játékos érzi magát most átbaszva, akik a pókerből fizették mondjuk a rezsi egy részét, vagy akik az egyetemi ösztöndíj mellé egy kis kiegészítésként tekintettek a pókerből származó nyereményre és ennek segítségével nem haltak éhen...

  5. #135
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Idézet rudinese33.1/3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL. Ez jó.

    Aki nyerő volt, az előteremt akár kisebb összeget, hogy újra felépítse magát szerintem.
    aha, tehát a nyerők visszatérnek. és a vesztők?

  6. #136
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Szomorú olvasni a cikket meg úgy az egészet, sajnálom a pókerből komolyabban élőket, akiknek beláthatatlan, jelenleg mi lesz a $$$-jaival. Reméljük a lehető leghamarabb megoldódnak a problémák és hozzá lehetlesz a pénzekhez jutni.
    Másrészről szerintetek ki vásárolná fel az FTP-t? Egy-két oldallal előrébb van valami írás hogy vannak vásárlók blabla...lehet rosszul gondolom, de mégis megérné a felvásárlás? Hisz ha a liszensz-t is a vevőnek kellesz állni, plusz a kifizetéseket elintézni, akkor a közeljövőbe nem hinném hogy profit-ot termelne a vállalat számára.

  7. #137
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 15.
    Hozzászólások
    127

    Alapbeállítás

    ez az egész sztem már csak pont volt az í-re. elég világos út vezetett egy újabb balhéhoz. aki továbbra is játszott itt annak ellenére h alig jutott hozzá a pénzéhez mb-re sehogy, neteller egy hétig stb...szóval sztem ezek az emberek vállalták titkon a kockázatot h bármikor para lehet. az mb pár napja felmondta velük az együtt működést,nyilván akkor már késő volt kivenni a zsét...
    szvsz meg fogja kapni mindenki a pénzét, csak kérdés hogy mikor. kitartás srácok, reméljük kevés embernek volt égetően sürgős a bent lévő roll.

  8. #138
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Idézet lo****joska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aha, tehát a nyerők visszatérnek. és a vesztők?
    Jóska. Ezt sikerült elsőre?
    Ne haragudj, nem akartam a zsebedben turkálni... a vesztők befizetnek ahova tudnak... pont úgy mint tegnap, vagy bármikor korábban.

  9. #139
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom alaposabban utánanéznek. Inkább legyen később egy jobb cikk, mint előbb egy összeszedetlen. Egyébként én is úgy gondolom, hogy meg fogjuk kapni a pénzünket. Ne is a mi 100-1000$-ainkra gondoljatok, hanem a high stakes regek 6 és 7 számjegyeire, ők biztosan nem fogják annyiban hagyni
    És mégis mit tudnak szerinted csinálni? Max pereskedhetnek évekig és várhatnak türelmesen a pénzükre. Ennyi a teljes fegyverarzenáljuk, és nem több.

  10. #140
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen megértem az érzéseid, a baj az, hogy a pénzeddel együtt valószínűleg a hitedet is elveszítetted és ezzel nem vagy egyedül. Én leginkább ezt sajnálom. Mármint, hogy nagyon sok olyan játékos érzi magát most átbaszva, akik a pókerből fizették mondjuk a rezsi egy részét, vagy akik az egyetemi ösztöndíj mellé egy kis kiegészítésként tekintettek a pókerből származó nyereményre és ennek segítségével nem haltak éhen...
    Aki akar az játszhat még hisz vannak más poker online oldalak a PS vagy a Party poker akik még megbizhatóak....bár ezek után nem mondok semmit.Mondjuk Én most is játszom a Party pokeren mert még megvolt a beállitásom.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •