Oldal: 30 / 56 ElsőElső ... 20282930313240 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 291 - 300 (554) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Felfüggesztették a Full Tilt Poker működését

  1. #291
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet rata89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    10-20 buyint bőven elég bent tartani szvsz ha bukó van pillanatok alatt visszatöltök és nincs ekkora gáz ilyen helyzetben
    És milyen téten játszol mióta? Csak ha szabad megkérdeznem, mert 10-20 buy in rollból nem mész 1szinttel se följebb.

  2. #292
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet sngland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én be vagyok jelentkezve, 225k játékos szintén szóval akkora gond nem lehet.
    jobb klikk az ikonra >> tulajdonságok majd nevezd át az utvonalnál a filet PokerstarsUpdate.exe- ről Pokerstars.exe-re.
    Megoldódott, köszönöm a tippet!

  3. #293
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem veszem, de te tartasz 3hónapnyi pénzt tartalékba amihez soha nem nyúlsz?
    És mit jelent a 3hónapnyi pénz, mikor a pókerbe óriási ingadozások vannak?
    mivel nem ebből élek, sőt nem is dolgozok hogy lenne bevételem, ezért nem. de ha tényleg olyan szinten állnék hogy pókerből éljek akkor biztos hogy csak azután hogy egy pár hónapra fedezve van a megélhetés. 3 hónapra legyen mondjuk minimumként 1k$/hó(számlák, kaja, pia, és egy kevés valamire). és ha ez megvolna utána talán elgondolkodnék hogy akkor csak a pókerből éljek-e.

  4. #294

  5. #295
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 12.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Üdv mindenkinek!

    Kezdő játékos vagyok.
    Eddig a Full Tilt-en próbálkoztam 1$-os SNG asztalokon.
    Ha a legrosszabb forgatókönyv válna valóra a FTP esetében, akkor melyik termet ajánlanátok SNG szempontjából? Eddig 500-600 lejátszott parti van mögöttem,és jó lenne (tovább)fejlődni...

    Köszönöm!

  6. #296
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem rush pokit toltál 100-on és ha ez is jól rémlik akkor valami 11-12K$-d volt a terembe. Kérdem én, rushon 4 asztalnál nem kell több, 20bi elég lett volna tárolni a terembe szerintem.

    Amikor black friday volt akkor nekem a starson 10-11K volt fent ami tőlem is felelőtlen, de mivel itt nincs rush poki és néha 24 asztaloztam is ezért valamennyire megérthető, hogy ennyi rollt tároltam bent.
    Amúgy én is szétraktam egy pár helyre a pénzemet black friday után és ftp-n nekem is bent maradt 2K.
    Rushon 20 bi nem elég (mert nagyobbak a swingek és szinte csak regek vannak) valamint NL200 -ra akartam lépni

  7. #297
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Idézet Trog-Air eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem is bent ragadt 4k$om, attól mert idegeskedsz semmivel nem vagy előrébb
    Pont Rád gondoltam, mondtad pár hete, hogy kiszeded mindet, nehogy bukta legyen, még örültem is, milyen éretten gondolkodsz, erre mit kell olvasnom...
    :-(
    A fish aki fejlődni akar

  8. #298
    Lelkes újonc aceman08 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 03.
    Hely
    ózd
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    sziasztok
    Szerintetek a ps is kerűlhet ilyen helyzetbe?

  9. #299
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Kérünk mindenkit a csúnya, trágár szavak mellőzősére a továbbiakban. Köszönjük.

  10. #300
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 04.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És milyen téten játszol mióta? Csak ha szabad megkérdeznem, mert 10-20 buy in rollból nem mész 1szinttel se följebb.
    Miért kéne a tényleges bankrollom a teremben tartani? egy részét tartom csak bent... Nl50-en játszom közel 1 éve a rollom meglenne magasabb téthez, csak merszem nincs feljebb lépni. bankrollnak 700-1200$-t hagytam fent. bőven elég volt ha elkapott egy szar széria töltöttem viszsa. nem a teremben tartottam minden pénzem

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •