Oldal: 31 / 56 ElsőElső ... 21293031323341 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (554) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Felfüggesztették a Full Tilt Poker működését

  1. #301
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet aceman08 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok
    Szerintetek a ps is kerűlhet ilyen helyzetbe?
    Itt már minden előfordulhat.

  2. #302
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hozzászólások
    786

    Alapbeállítás

    Idézet JimboKern eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek!

    Kezdő játékos vagyok.
    Eddig a Full Tilt-en próbálkoztam 1$-os SNG asztalokon.
    Ha a legrosszabb forgatókönyv válna valóra a FTP esetében, akkor melyik termet ajánlanátok SNG szempontjából? Eddig 500-600 lejátszott parti van mögöttem,és jó lenne (tovább)fejlődni...

    Köszönöm!
    Starson is vannak hasonló SNg-ék!

  3. #303
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet aceman08 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok
    Szerintetek a ps is kerűlhet ilyen helyzetbe?
    Úgy tudom, a Starson külön van kezelve a játékosok pénze, ezért nem volt különösebb gond a kifizetésekkel, de azért az eladott lakás árát ott sem fialtatnám
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  4. #304
    Tag szencsike avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 19.
    Hozzászólások
    132

    Alapbeállítás

    Látom megint nagyon okos hozzászólások voltak.Elöször is ha bankrollt akarok építeni akkor miért is ne hagyjak fennt több pénzt?Miért is hagyjak fennt 10-20buyint?Úristen ki játszik egyáltalán 20buyinnel?Jézusom na min1.Másik tulajdonképpen biztos nagyon sok ember van de én úgy voltam hogyha szopatják az amcsis játékosokat ahoz nekem mi is közöm van?Miért is volt ez törvényszerű hogy ez lesz?A pokerstarts is szoptatták mégse lett ez!Akkor most ott is gáz lesz?Onnan is menekülni kéne?Útolag tök okos mindenki ezt nagyon bírom.Megnyugtatok maindenkit bár nem nagyon hiszem hogy valakit komolyan is érdekelt de nem fogok éhen halni azért van valamennyi pénzem de nyár végére nem tudom miből fogok kenyeret venni és azt se hogy miből lesz bevételem.

    Számomra a pókeres megélhetés annyit jelentet mint egy átlag fizetés.Mégis otthon voltam mégis jól éreztem magam eddig.Nyílván mindig szolidan keveset utaltam le mert építettem a rollt nem ragadtam meg egy szinten.Kérdem én mi a XXXXX dumál az aki olyanokat irogat hogy miért hagytál bennt annyi pénzt felelőtlen volt hát üzenem neki XXXXX meg te veréb okoskodó kárörvendő XXXX. Ennyit az akadémiás közösségről mindig is lesznek ilyen gyökerek nem lehet elkerülni őket.Sajálom és tiszteletem minden pro teamnek ill segítő tagnak!!

  5. #305
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    áldom az eget, hogy két napja cashoutoltam, bár még nem érkezett meg, de azt hiszem az utolsók között vagyok akiknek fizetnek. jó hosszú ideig...

    gl

  6. #306
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Küldj PM-t, szerintem én még nem tudok, mert nem post-oltam eleget. (Olvasni azért tudom vajon, ha küldesz?)
    küldtem üzenetet a regisztrált emailedre, azt biztosabban megkapod, nem tudom, itt hogy megy a rendszer.

    ma valószínűleg már nem leszek, mert összeülünk sörözni pár megélhetési játékossal (és közben zokogunk)
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  7. #307
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet szencsike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Látom megint nagyon okos hozzászólások voltak.Elöször is ha bankrollt akarok építeni akkor miért is ne hagyjak fennt több pénzt?Miért is hagyjak fennt 10-20buyint?Úristen ki játszik egyáltalán 20buyinnel?Jézusom na min1.Másik tulajdonképpen biztos nagyon sok ember van de én úgy voltam hogyha szopatják az amcsis játékosokat ahoz nekem mi is közöm van?Miért is volt ez törvényszerű hogy ez lesz?A pokerstarts is szoptatták mégse lett ez!Akkor most ott is gáz lesz?Onnan is menekülni kéne?Útolag tök okos mindenki ezt nagyon bírom.Megnyugtatok maindenkit bár nem nagyon hiszem hogy valakit komolyan is érdekelt de nem fogok éhen halni azért van valamennyi pénzem de nyár végére nem tudom miből fogok kenyeret venni és azt se hogy miből lesz bevételem.

    Számomra a pókeres megélhetés annyit jelentet mint egy átlag fizetés.Mégis otthon voltam mégis jól éreztem magam eddig.Nyílván mindig szolidan keveset utaltam le mert építettem a rollt nem ragadtam meg egy szinten.Kérdem én mi a XXXXX dumál az aki olyanokat irogat hogy miért hagytál bennt annyi pénzt felelőtlen volt hát üzenem neki XXXXX meg te veréb okoskodó kárörvendő XXXX. Ennyit az akadémiás közösségről mindig is lesznek ilyen gyökerek nem lehet elkerülni őket.Sajálom és tiszteletem minden pro teamnek ill segítő tagnak!!
    Megértem, hogy ki vagy akadva, de Admin is megkért mindenkit, a személyeskedés elkerülésére, illetve a trágár szavak mellőzésére.
    Vedd ezt figyelembe.

    Píísz

  8. #308
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy PS-ről MB-re mennyi idő alatt ér a lóvé? Illetve fordítva?

  9. #309
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet tsatsee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy PS-ről MB-re mennyi idő alatt ér a lóvé? Illetve fordítva?
    ps->mb egy-két óra max, mb->ps fél perc

  10. #310
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet szencsike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérdem én mi a XXXXX dumál az aki olyanokat irogat hogy miért hagytál bennt annyi pénzt felelőtlen volt hát üzenem neki XXXXX meg te veréb okoskodó kárörvendő XXXX.
    Ezúton kérünk, hogy - a kialakult helyzet ellenére - a csúnya és trágár szavakat hanyagold és ne személyeskedj a fórumon. Tekintsd ezt utolsó figyelmeztetésnek.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •