Oldal: 41 / 56 ElsőElső ... 31394041424351 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 401 - 410 (554) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Felfüggesztették a Full Tilt Poker működését

  1. #401
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet rigopisti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem erre gondoltam. ha jól emléxem Krono meg zoltánh írt eddig, akik úgymond a FTP-ből éltek. kíváncsi vagyok több véleményre is, nem arra, hogy azt mondják "hogy minden rendben lesz, nincs probléma"
    A pro játékosok nagyrésze élettapasztalattal nem rendelkező 20 év körüli fiatal srác, akik indokolatlanul lojálisak a teremmel. Ezekre a véleményekre szemernyit nem szabad adni.

  2. #402
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet Electrocowboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez tetszik

  3. #403
    Tag rigopisti avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Hely
    Once upon a time...
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pro játékosok nagyrésze élettapasztalattal nem rendelkező 20 év körüli fiatal srác, akik indokolatlanul lojálisak a teremmel. Ezekre a véleményekre szemernyit nem szabad adni.
    túl nagy tapasztalattal sztem nem sokan rendelkeznek ilyen témában, ami most áll fenn, engem ettől függetlenül érdekel a véleményük.
    "Flops are like vagina's: the wetter they are the harder you hit em!"
    -----------------------------------------------------
    "Lehet itt ggúnyolodni a NL2-n, de egy NL2 reg boven( persze kimagaslo) ver sztem egy breakeven NL100-200 körüli játékost." - Trumann Show

  4. #404
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Alapból egy normális pókerterem nem bank, mert a játékosok saját számláján lévő rollja nem kerül befektetésre. Az két módon fogy: rake vagy/és egy másik játékos megnyeri. Ezért elméletileg olyan nagy cégnél, mint a jól menő ftp volt, a normál üzletmenet nem okozhatott likviditási problémákat, hiszen a rake bőséges fedezetet kellett, hogy jelentsen a költségekre ideértve a promóciókat is.

    Egy bankban a haszon abból származik, hogy a betéteket kihelyezik, hogy az kamatostul jöjjön vissza. Tehát effektíve nincs a banknál, bankban a pénz a normál üzletmenet során. Pontosan ezért van kötelező rész, amit tartalékolni kell a likvidátási problémák elkerülése miatt.

    Úgy rémlik, hogy a következőket írták, és elég életszerű nekem: a Ps-sel ellentétben az ftp-n nem volt a játékosok pénze személyenként elkülönítve. Tehát amikor az FBI zárolt olyan számlákat, amelyeken egy csomó játékos pénze (is) volt, és e számlák a mai napig is zárolva vannak, ezért az ftp-nek esélye sincs a zárolt számlákon lévő pénzek nélkül visszafizetni az amcsi játékosokat. Vagyis vagy befektető jön, vagy trükköznek. Most mindkettő nehezebb lesz..

  5. #405
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    a leírtak alapján szerintem kezdetben úgy gondolták, hogy majd találnak megoldást a problémára, meg gondolom kiszámolták, hogy x hétre/hónapra van fedezetük is. aztán az x hét/hónap elkezdett hízni... de kb. a válságok is hasonló elven indulnak. :-)

    a gyors deposit mindenképp érdekük volt, hiszen ezzel játékosokat (és rake-et) tudtak szerezni más szájtoktól. meg alapvetően ha mondjuk pár napon de max. pár héten belül rendezni tudták volna a beszedéseket, akkor teljesen jó döntés lett volna bevállalni annak kockázatát, hogy páran esetleg visszaélnek a lehetőséggel, és/vagy limitálni a hitelezett összeget.

  6. #406
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 22.
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet noverke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Sikkasztást az követ el, aki a rábízott idegen dolgot eltulajdonítja, vagy azzal sajátjaként rendelkezik."

    Mi rábíztuk az oldalra a pénzünket, olyan nincs, hogy nem tudnak kifizetni, mert akkor teljes mértékben ráillik A SIKKASZTÁS TÖRVÉNYI TÁNYÁLLÁSA!

    Ebben az esetben nincs olyan hogy veszteséges a cég! A mi pénzünkhez hozzá se nyúlhatnának..mi termeljük a raket nekik abból gazdálkodhatnak, de a mi pénzünkhöz nem nyúlhatnak mert az bűncselekmény...és egyre inkább azt gondolom itt ez történt
    Idézet Farang eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mármint be akarod perelni az FBI-t sikkasztásért?
    hogy jön ide az FBI, ez most a semmitmondó ACxyz miatt van, úgyhogy a sikkasztás feltételezése nem egy húde égbekiáltóan nagy hülyeség, itt senki-semmit nem láthat már tisztán, viszont ezt tisztán láthatja. csak hogy legyen benne némi paradoxon

  7. #407
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet rigopisti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem erre gondoltam. ha jól emléxem Krono meg zoltánh írt eddig, akik úgymond a FTP-ből éltek. kíváncsi vagyok több véleményre is, nem arra, hogy azt mondják "hogy minden rendben lesz, nincs probléma"
    Én írtam, de nem ftp-ből éltem, max 10 verseny és nagyon max 10K handet játszottam náluk összesen. Fekete péntek után egy kicsit szétraktam több felé a rollomat és azért maradt itt bent 2K$.

  8. #408
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 22.
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is maradt bennt pénzem,(plusz van egy CO-m ami lutri hogy kinnt vagy bennt van), de nem értem, hogy ez a több 100 hozzászólás miben segít előrejutni. Júliusban tárgyalás, addig vagy ftp közlemény, vagy semmi. De az, hogy itt több százan tiltelnek, miben visz előrébb?
    Tudom, hogy nagyon sokan megszívták(énis)de számomra itt nem a pénz az elsődleges. Akik nagy bankrollokat építettek fel, azok mögött ott áll a tudás,hogy újra véghez vigyék.Hogy ezzel időt(hónapokat)vesztenek? Kérdezem mi jobb, dolgozni, vagy pókerezni? Ami engem bosszant hogy a 2. legnagyobb teremnek valószínűleg vége. Ha kell újra 100-200dollárról fogom elkezdeni, egy másik oldalon(aki eddig ftp-n játszott, és hozzászokott a szoftver könnyen kezelhetőségéhez, gyorsaságáhozz...stb annak kb a PS maradt.)Az persze tény, hogy napról napra nehezebb lesz nyerni, folyamatosan hullanak el az olyan jóléti nemzetek, amelyek polgárai vígan elszórakozhatnak heti 100-200 dolcsit(Italy, France, USA...)
    ( Arra senkise gondol, hogy játékosállomány alapján a fulltilt, a legerősebb terem, és ennek a teremnek a sok-sok regularja most az ongame,party...stb játkosok ellen veszik el a roi-t, BB/100akat? Hogy a sok sok MTT regular BR-e tulajdonképp a felére csökkent? Hogy, ezek a jó játékososk más sitekon 1-2limittel visszalépve fognak grindelni? ) Oké vesztett sok-sok ember sok-sok ezer dollárt. Akinek ez volt mindene különösen szar lehet, és szomorú, de sose késő tanulni a hibákból.Ami mégszomorúbb elveszett egy terem, ahol kitalálták a rush-pokert, ahol egy általad kedvelt versenyre akár 4-6 accal tudtál regelni, ahol 250BB-vel kezdhettél versenyt, ahol az 50-100 as level után a 60-120 jött. Nem utolsó sorban elveszett a játékosok hite a pénzük biztonságában(A regulárokét nem sajnálom, de a fishekét...) Sajnálom nagyon az elvesztett pénzem, de jobban sajnálom az elvesztett termet, és az online poker egyre kilátástalanabb jövőjét.
    Gl mindenkinek a pénze megkapáshoz, és a sikeres ujrakezdéshez!
    való igaz a távlati dolgok sokkal "ijesztőbbek", hogy mindez hova vezethez

  9. #409
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Dolné Saliby
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Mostanában egyre több a gond és a szabályozás az online termekkel. Lehet hogy csak én vagyok túlzottam pesszimista, de én már nem jósolok túl nagy jövőt az online pokernek. De remélem, hogy nagyon rosszul látom, és nem lesz igazam.

  10. #410
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Úgy tudom Ivey visszovonta a feljelentést az FTP ellen.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •