Oldal: 130 / 176 ElsőElső ... 3080120128129130131132140 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.291 - 1.300 (1755) összesen
Like Tree16Likes

Téma: SNG közösség topicja

  1. #1291
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem tudtam segíteni!
    Nagyon is, köszi a részletes analízist!

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    5 és 10 fős asztalok vannak, nem 6 és 9, mint a legtöbb helyen. Vannak 30fős MT SNG-k és többlépcsős szatellitek is, nagyobb versenyekre. (30 fős SNG -k tele vannak fisshel, nagyon jó esélyel van ITM)
    Mintha olvastam volna h ezen változtatni fognak, akkor ezek szerint még nem történt meg?

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az iPoker után kellemes csalódás fog érni, én csak ajánlani tudom. Még több infot találsz az Ongame fórumon és egyéb terem keresős topicban itt az oldalon.
    Ebben biztos vagyok, már deposit után megutáltam , csak a FD tartott ott :S

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vannak a hálózatnak termei, ahol kifejezetten jó FD, illetve valamilyen szintű cashback van, de ezeknek egyén specifikusan érdemes utána nézni, ezért ezt nem részletezném. FD -ből érdemes kihasználni a maximális ajánlatot.
    Azért kíváncsi lennék hova mennél a helyemben, eddig csak bwinen játszottam... Priviben is jöhet ha nem akarsz reklámozni
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  2. #1292
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Egyenlőre a cash asztalokat változtatták meg, mindent mást majd később fognak. A teremválasztás teljesen egyénfüggő, nézz körül a termek bónusz leírásainál, és számold ki, mit tudsz teljesíteni.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #1293
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyenlőre a cash asztalokat változtatták meg, mindent mást majd később fognak. A teremválasztás teljesen egyénfüggő, nézz körül a termek bónusz leírásainál, és számold ki, mit tudsz teljesíteni.
    Ok thx, körülnézek.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  4. #1294
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás Szeva!

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Ongamen kora délutánig nem igazán pörög az SNG, de onnantól beinndul, egészen kora hajnalig szépen telnek az asztalok, főleg az esti időszakban. A turbo a legnépszerűbb, de normálon is megtelik 6 - 7 asztal néhány perc alatt, főleg este. Pontos számokat limitenként nem tudok mondani, de 11$ -on még bőven van ellenfél, 50$ környékén viszont már kevesebb, 100$ -on gyakorlatilag nincs. Napközben 6 - 10 000 játékos van, esténként ez felmegy 17 - 20 000 körülire. A mezőny általánosságban gyenge, limitenként 2 - 3 potenciális ellenfél ül az asztaloknál, ők nagyrészt ismert regek, a többi hétvégi hobbipokeres vagy ordas nagy szerencsejátékos fish. (Szerencsére sok a gambler a kasznió és sportfogadás miatt.)

    A struktúra nagyon baráti, eléggé fokozatosan emelkedő, 8 perces szintek vannak, magasabb vakoknál már van ante is. Turbon 3 percesek a vakszintek.

    5 és 10 fős asztalok vannak, nem 6 és 9, mint a legtöbb helyen. Vannak 30fős MT SNG-k és többlépcsős szatellitek is, nagyobb versenyekre. (30 fős SNG -k tele vannak fisshel, nagyon jó esélyel van ITM)

    Szoftver kicsit lassú, és gépigényes, ez a terem gyenge pontja, de folyamatosan frissítik. Én már megszoktam, 6 - 8 asztalon gond nélkül játszom egyszerre.

    A hálózat támogatja a HUD -ot, a beállítása kicsit nehézkes, erre panaszkodnak mások is. A MT versenyeket nehézkesen kezeli a HM, ezekre külön kell figyelni.

    Support általánosságban véve jó, bár ez is termenként változik. Kifizetéssel és befizetéssel még nem voltak gondjaim, minden pontos, korrekt, egyszerű.

    Vannak a hálózatnak termei, ahol kifejezetten jó FD, illetve valamilyen szintű cashback van, de ezeknek egyén specifikusan érdemes utána nézni, ezért ezt nem részletezném. FD -ből érdemes kihasználni a maximális ajánlatot.

    Szerintem az iPoker után kellemes csalódás fog érni, én csak ajánlani tudom. Még több infot találsz az Ongame fórumon és egyéb terem keresős topicban itt az oldalon.

    Remélem tudtam segíteni!

    GL
    Milyen az a minimum gépigény amivel érdemes belevágni?
    8-10 aasztalon tolnám +HM+turnament shark+skype

  5. #1295
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Ha valakit érdekel, csináltam egy videót: link

    $7 normal fr sng pokerstars

    lájkoljátok!

  6. #1296
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    FT-n kívül lehet még valahol superturbo sng-t játszani?
    mert úgy néz ki ott beszoptam...
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  7. #1297
    Tag sngland avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    starson van hyperturbo, 500 stack 2 perces vakok 10% ante az elso szint 10/20/2.
    6 és 9max is van

  8. #1298
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    9max-t játszom, igaz az ante kicsit furcsán hangzik.
    a szoftver és a sok asztal mindenképp kedvező,
    befizetek egy kisebb összeget és rápróbálok.

    kösz az info-t !
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  9. #1299
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet ferkocse eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    FT-n kívül lehet még valahol superturbo sng-t játszani?
    mert úgy néz ki ott beszoptam...
    nem csak te, mindenki

  10. #1300
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet ferkocse eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    9max-t játszom, igaz az ante kicsit furcsán hangzik.
    a szoftver és a sok asztal mindenképp kedvező,
    befizetek egy kisebb összeget és rápróbálok.

    kösz az info-t !
    Jah, ante van Ongamen is. Azt hittem ez az egyetlen hálózat, ahol még turbon is van ante az egyasztalos versenyeken (Itt nincs ST)
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •