Oldal: 11 / 34 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (340) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Bodog Poker

  1. #101
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Március-április bosson játszottál FR-en nl100-on? Csak mert hasonlít a nicked
    Jaja Áprilisban volt egy kis kiruccanásom a Bodog mellett. De ott főleg nl50euron. Nagyon nem jött be az a terem. Alig voltam plusszos.. sőt bónusz nélkul minuszos voltam. Nem bírtam egyszerüen nyerni. Hihetetlen passzívak Fr-en, meg feszesek. Bodog után dög unalom volt.

  2. #102
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Sword84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyanaz mint nl25-ön.. Nl100-on picivel több jó játékos van. Sok teremben játszottam már, de nekem eddig ez jött be a legjobban. Itt tartósan tudom tartani a 7-8 BB/100-at FR-en.
    Köszi! Ez a "picivel több jó játékos van" ez mit takar? Csak mert NL25-ön konkrétan nem tudnak pókerezni! Egyre viccesebb a dolog. AK a nuts úgy látom, bármilyen boardon végig call a semmivel. Tegnap éjjel 2x!
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  3. #103
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi! Ez a "picivel több jó játékos van" ez mit takar? Csak mert NL25-ön konkrétan nem tudnak pókerezni! Egyre viccesebb a dolog. AK a nuts úgy látom, bármilyen boardon végig call a semmivel. Tegnap éjjel 2x!
    Kb. annyit, hogy 1 fishel kevesebb Annó mikor nl50-re léptem fel a bodogon volt 500$-rom és nem éreztem veszélyben magam. Ne lepődj meg, ha mondjuk preflopra hívsz egy AA-val 20bb-t és callonak 2-en Egyébként más termekhez képest itt sokkal nagyobb az átlagpot. Néha irreális emelések vannak, természetesen a semmire vagy esetleg egy kis párra

  4. #104
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Sword84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb. annyit, hogy 1 fishel kevesebb Annó mikor nl50-re léptem fel a bodogon volt 500$-rom és nem éreztem veszélyben magam. Ne lepődj meg, ha mondjuk preflopra hívsz egy AA-val 20bb-t és callonak 2-en Egyébként más termekhez képest itt sokkal nagyobb az átlagpot. Néha irreális emelések vannak, természetesen a semmire vagy esetleg egy kis párra
    Hát kösz, pont ezért kérdeztem, mert úgy érzem mennék feljebb...
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  5. #105
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    kérdésem lenne:

    A poker tracker 2 látom felismeri a bodog termet. Na most nem találom a HH mappát a gépemen? valahol be kell állítani a bodogon belül hogy egyáltalán mentse-el? Ha igen, hol?

    előre is közsönöm a válaszokat!
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  6. #106
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Szeretnék regelni Bodogra, de előtte lenne néhány kérdésem:

    1) Láttam, hogy 1 óra játékért jár 1 Bodog pont. Ha 3 asztalon nyomok 1 órát le, akkor 3 pont jár, vagy akkor is csak 1?
    2) Tényleg igaz az, hogy játékpénzes asztalokon eltöltött 1 óra után is jár pont?
    3) Mennyi a max depo MB-ről?
    4) Ha kiszedem a 10%-os (3point/$) bónuszt, akkor kikérhetem rögtön a pénzt?
    5) Mekkora a forgalma ennek a teremnek NL10-en a délutáni órákban? (14-20óra között)

    Köszi!

  7. #107
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Csinált már valaki a Bodogon mostanság olyat, hogy kivette a pénzt, aztán újra bettete a 30 napos reload bonus miatt? Én ezt tenném, mert nagyon bejött ez a terem, de nem szeretném, hogy az orromra koppintsanak. A szabályzatokban nem láttam ilyen tiltást, de hát ki tudja...

  8. #108
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Chryss85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék regelni Bodogra, de előtte lenne néhány kérdésem:

    1) Láttam, hogy 1 óra játékért jár 1 Bodog pont. Ha 3 asztalon nyomok 1 órát le, akkor 3 pont jár, vagy akkor is csak 1?
    2) Tényleg igaz az, hogy játékpénzes asztalokon eltöltött 1 óra után is jár pont?
    3) Mennyi a max depo MB-ről?
    4) Ha kiszedem a 10%-os (3point/$) bónuszt, akkor kikérhetem rögtön a pénzt?
    5) Mekkora a forgalma ennek a teremnek NL10-en a délutáni órákban? (14-20óra között)

    Köszi!
    Megpróbálok válaszolni, de csak tippek inkább.
    1: sztem asztalonként jár a pont. Tehát 3 asztal az 3x1 pont óránként. Nekem így logikus.
    2: nem hiszem, h ennek lenne értelme
    3: én 680-at toltam fel, ennyi biztos megy gond nélkül.
    4: sztem igen, de nem próbáltam, nincs értelme sztem.
    5: nem játszom nl10-en, de 8-10 asztal biztos van, ha emlékeim nem csalnak. Inkább esti órák, de még több van a késő éjszakai-hajnali órákban (amerika ugye)
    Utoljára módosítva: Zehy által: 2008. 06. 11. 13:21
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  9. #109
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2: nem hiszem, h ennek lenne értelme
    Tudom, hogy nem sok értelme van, de BW írja, és ha igaz, akkor a BR-nélküli haveromnak adnék kölcsön MB-n, hogy kiszedjen 30-40$ bónuszt a játékpénzes asztalokon

    Egyébként köszi a válaszokat

  10. #110
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 12.
    Hozzászólások
    414

    Alapbeállítás

    Idézet Angyisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Csinált már valaki a Bodogon mostanság olyat, hogy kivette a pénzt, aztán újra bettete a 30 napos reload bonus miatt? Én ezt tenném, mert nagyon bejött ez a terem, de nem szeretném, hogy az orromra koppintsanak. A szabályzatokban nem láttam ilyen tiltást, de hát ki tudja...
    Én megpróbáltam, nem szóltak semmit. Azt írták, kapom majd a pénzt egy hónap után. De még nem telt le a 30 nap, úgyhogy amíg nincs bonus, addig nem mondhatunk semmi biztosat.

Oldal: 11 / 34 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •