Oldal: 351 / 509 ElsőElső ... 251301341349350351352353361401451 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.501 - 3.510 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #3501
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Idézet TheStig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez igy nem teljesen igaz. én annó utána néztem. erre jutottam (lehet hogy most megváltozott, de eddig igy volt)

    $ számla -> dollárban utalnak ki -> $mb-re nincs költség
    € számla -> € utalnak ki -> € alap MB esetén nincs váltás
    HUF számla -> € utalnak ki -> HUFos MB, na itt van az odavissza konverzió -10-15%ért

    összeségében azt lehet mondani, hogy abban utalnak ki amiben a számlád van, kivéve az ilyen himi-humi valutákat mint a forint pl, mert akkor eurban, és nem tökölnek a forint váltogatásával.
    Igen nekem valóban HUF alapú a bwin számlám,és eddig mindig EUR-ban kaptam meg a kifizetést, bárhova kértem,éppen ezért nem értem,h lehet,h most HUF-ban pont netellere...mikor pont az volt a lényeg ,h EUR-t EUR-os netellerre,elkerülni a konv.dijakat,meg az átváltási különbözetet!vi ez a bwin,teljesen átláthatatlan,,,

  2. #3502
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    A bwin hova rakja a handeket?HM-be honnan tudom beimportálni a handeket, nem találom sehol :S...

  3. #3503
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A bwin hova rakja a handeket?HM-be honnan tudom beimportálni a handeket, nem találom sehol :S...
    Ongame

  4. #3504
    Idegen AmburAtor avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 03.
    Hely
    Baja
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Idézet Feriboyslimshady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól tudom páran használják a grinders.orgos modot, az megoldható valahogy, hogy a kék gombokon ne sárga legyen a szöveg?

    Mindent lehet!
    Én ezt használom. Módosítottam néhány dolgot.




    Utoljára módosítva: AmburAtor által: 2011. 07. 01. 12:48

  5. #3505
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi!

  6. #3506
    pru
    pru nem elérhető
    Újonc pru avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Hali!
    Van bwin-es számlám de forint-ba van kérdés lehet-e ezt változtatni?
    Régen csináltam a számlát, pókerről még akkor szó se volt így nem is figyeltem rá.
    Ha így maradna akkor milyen ki és befizetéseket ajánlotok?

  7. #3507
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    Idézet pru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Van bwin-es számlám de forint-ba van kérdés lehet-e ezt változtatni?
    Régen csináltam a számlát, pókerről még akkor szó se volt így nem is figyeltem rá.
    Ha így maradna akkor milyen ki és befizetéseket ajánlotok?
    Sajnos nem tudsz már változtatni.
    Én személy szerint Visa kártyára utaltam eddig (azt hiszem ezt most nem lehet), %-ot nem tudok de sosem volt jelentős költség, banki utalás is gyors volt, itt olyan 1-2%-ot vont le

  8. #3508
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    Idézet cool_R eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Can"t read from
    http://download.ongamenetworks.com/games/233/W2Y

    Uptade failed. Please contact support if the problem persists."
    A support azt írta, hogy többen is jelezték ezt a problémát, és próbálják megoldani. (Általánosságban XP-t használóknál volt ez a baj)

    Én tegnap Littlemage tanácsára újra raktam a windows-t, és úgy néz ki, hogy működik.

  9. #3509
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    1.Sziasztok láttam valami olyasmit hogy a Bwinen az első kifizetéskor valami személyi igazolvány másolatot kérnek.Ez igaz most mentem át az FTP-ről.HA bankártyára kérek kifizetést kérnek személyi igazolvány m-és hova kell küldeni??vagy ez baromság?

    2. Mivel új reges vagyok kaptam bónuszt 150 dollárt váltottam be aminek a 48 százalékát teljesitettem de sehol nem látom és azt irja részletekben küldi.Most mi van??A teljesités alatt van valami bónuszkod aktiválása fül de bonuszkodot meg nem kért és nem adott sehol.Valaki tud valamit erről?

    Előre is köszönöm a válaszokat.

  10. #3510
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet betyar40 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.Sziasztok láttam valami olyasmit hogy a Bwinen az első kifizetéskor valami személyi igazolvány másolatot kérnek.Ez igaz most mentem át az FTP-ről.HA bankártyára kérek kifizetést kérnek személyi igazolvány m-és hova kell küldeni??vagy ez baromság?

    2. Mivel új reges vagyok kaptam bónuszt 150 dollárt váltottam be aminek a 48 százalékát teljesitettem de sehol nem látom és azt irja részletekben küldi.Most mi van??A teljesités alatt van valami bónuszkod aktiválása fül de bonuszkodot meg nem kért és nem adott sehol.Valaki tud valamit erről?

    Előre is köszönöm a válaszokat.
    1. Igen, el kell küldeni. A honlapon fel tudod tölteni. A kiutalásnál jobbra felül megtalálod.

    2. A bónuszokat általában egyben adja. Ha fokozatosan, akkor egyből a számládra teszi. kattints rá a bónuszra a honlapon és ott látod, hogy hogy állsz és mennyit kaptál meg, ha fokozatos a bónusz.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •