Oldal: 352 / 509 ElsőElső ... 252302342350351352353354362402452 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.511 - 3.520 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #3511
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Igen, el kell küldeni. A honlapon fel tudod tölteni. A kiutalásnál jobbra felül megtalálod.

    2. A bónuszokat általában egyben adja. Ha fokozatosan, akkor egyből a számládra teszi. kattints rá a bónuszra a honlapon és ott látod, hogy hogy állsz és mennyit kaptál meg, ha fokozatos a bónusz.
    köszi de a kártya amit megadtam a párom kártyája .Kinek a a személyi igazolványa kell(nagy baromságnak tartom)az enyém vagy akinek a kártyájára utalnám?

  2. #3512
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Bwin support:Kérdését továbbítottuk Ügyfélszolgálatunkhoz. Munkatársunk rövidesen felveszi Önnel a kapcsolatot............ez emailen küldik??A Honlapon tettem fel a kérdést mert nincs küzvetlen email support legalábbis nem látom.

  3. #3513
    pru
    pru nem elérhető
    Újonc pru avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Idézet yodalino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem tudsz már változtatni.
    Én személy szerint Visa kártyára utaltam eddig (azt hiszem ezt most nem lehet), %-ot nem tudok de sosem volt jelentős költség, banki utalás is gyors volt, itt olyan 1-2%-ot vont le
    Köszi a választ

  4. #3514
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet yodalino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem tudsz már változtatni.
    Én személy szerint Visa kártyára utaltam eddig (azt hiszem ezt most nem lehet), %-ot nem tudok de sosem volt jelentős költség, banki utalás is gyors volt, itt olyan 1-2%-ot vont le
    Visara nem lehet utalni?nekem Master cardom van arra lehet tudja valaki?

  5. #3515
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 09. 09.
    Hely
    fafasf
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Idézet betyar40 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Visara nem lehet utalni?nekem Master cardom van arra lehet tudja valaki?
    Mastercarddal csak befizetni/vásárolni lehet, pénzt kérni rá nem.

  6. #3516
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet betyar40 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.Sziasztok láttam valami olyasmit hogy a Bwinen az első kifizetéskor valami személyi igazolvány másolatot kérnek.Ez igaz most mentem át az FTP-ről.HA bankártyára kérek kifizetést kérnek személyi igazolvány m-és hova kell küldeni??vagy ez baromság?

    2. Mivel új reges vagyok kaptam bónuszt 150 dollárt váltottam be aminek a 48 százalékát teljesitettem de sehol nem látom és azt irja részletekben küldi.Most mi van??A teljesités alatt van valami bónuszkod aktiválása fül de bonuszkodot meg nem kért és nem adott sehol.Valaki tud valamit erről?

    Előre is köszönöm a válaszokat.
    1. Érdemes már a regisztrációkor feltölteni a személyit, vagy útlevelet.
    Belépsz a weboldalon, számlám menü (fent)---> kifizetések (bal oldalon)--->Feltöltés most(jobb oldalon)--->feltöltöd a szkennelt vagy lefényképezett dokumentumot.

    2. Bónusz állapotának ellenőrzése
    Számlám menü (fent)--->Pókerem (bal oldalon)--->aktív bónuszok alatt látod--->click pokerbonus up to xxx $---> látható, hogy áll a bónusz

    Érdemes a saját kártyát, számlát, moneybookers, netellert...kutyafülét használni, nem anyuét, barátnőjét, mert a kifizetéseknél probléma adódhat.

    Tudomásom szerint mastercard-ra sehol sem lehet kifizetést igényelni, általában dombornyomott szir-szarokra lehet (visa...mittomén).

    Moneybookers szvsz az egyik legpraktikusabb megoldás.

    BR tartása például:
    Egy része teremben, egy része MB-n egy része devizaszámlán vagy forint alapú számlán, amihez van dombornyomott visa kártya. A deviza számlát ami megegyezik MB pénznemével azért szeretik sokan, mert nincs átváltás, konvertálás (tökömtudja még mi), tehát MB-ről 2,50$ fee-ért tudsz a dombornyomott deviza kártyára pénzt kikérni.
    Befizetni terembe és MB-re is ingyen.

    Így a ki-befizetés a legegyszerűbb.

    1. Pénzmozgatás:
    MB-ről pénz ki/be a bwinre/bwinről

    2. Pénzhez jutás:
    - MB-ről kifizetés dombornyomott visa-ra, banszámlára, MB-hez tartozó master card-al fizetés üzletekben, esetleg ATM-ből pénzkivétel
    Utoljára módosítva: BMWE46 által: 2011. 07. 02. 14:34

  7. #3517
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    Idézet AmburAtor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindent lehet!
    Én ezt használom. Módosítottam néhány dolgot.




    Egy linket kérhetnék ehhez a modhoz?

    Illetve meg tudnátok mondani hogy nl10-20-on játszva mire költsem el a pontjaimat, hogy a legjobban járjak? Konkrétan melyik bónusz a legjobb meg ilyesmi, tárgyak nem érdekelnek csak a $
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

  8. #3518
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nincs valami lehetőség akadémián keresztül az (idióta) BWIN support kiosztására?

    Történt hogy kiutalni szerettem volna (mily meglepő), kérték a fényképes ID scannelést, és elküldést, amit meg is tettem, erre a következőt válaszolták:

    "Tisztelt XY!


    Az igazolvány másolatával kapcsolatban vesszük fel Önnel a kapcsolatot.

    Sajnos arcképes igazolványa fénymásolata olvashatatlan. Kérjük szíveskedjék a fénymásolatot (útlevél, jogosítvány vagy új személyi igazolvány mindkét oldal) még egyszer elküldeni."

    Namost a személyim 1997-ben készült, korának megfelelő állapotban van, vagy tanuljanak meg olvasni, vagy küldjenek egy megfelelő scannert amivel elintézhetem a beolvasást.
    Jogosítvány nagyságrendekkel kisebb mérető, ha ezt nem látták (akarták látni), azt hogy fogják?
    Ilyenkor WFT?

  9. #3519
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet Hz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nincs valami lehetőség akadémián keresztül az (idióta) BWIN support kiosztására?

    Történt hogy kiutalni szerettem volna (mily meglepő), kérték a fényképes ID scannelést, és elküldést, amit meg is tettem, erre a következőt válaszolták:

    "Tisztelt XY!


    Az igazolvány másolatával kapcsolatban vesszük fel Önnel a kapcsolatot.

    Sajnos arcképes igazolványa fénymásolata olvashatatlan. Kérjük szíveskedjék a fénymásolatot (útlevél, jogosítvány vagy új személyi igazolvány mindkét oldal) még egyszer elküldeni."

    Namost a személyim 1997-ben készült, korának megfelelő állapotban van, vagy tanuljanak meg olvasni, vagy küldjenek egy megfelelő scannert amivel elintézhetem a beolvasást.
    Jogosítvány nagyságrendekkel kisebb mérető, ha ezt nem látták (akarták látni), azt hogy fogják?
    Ilyenkor WFT?

    digitalis fenykepezo + paint
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  10. #3520
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Ez most komoly?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •