Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (27) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás WSOP 2011 event 53 (1. nap)


  2. #2
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    a kép jobb szélén lévő teltkarcsú hölgy kifejezetten elégedett arcot vág
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  3. #3
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    megtisztelnétek az akadémiát, ha ilyen alacsony szintű megnyilvánulásokkal nem terhelnétek az adatbázist, mellesleg sok felhasználót is megkímélnétek vele(köztük engem is)

    a problémám csak az, hogy amikor egy hírhez hozzászólnak, akkor megnézem mi a bejegyzés, de ilyenkor csak felidegesítem magam, mikor ilyen értelmes hsz-ek születnek

    egyébként engem hidegen hagy, hogy neveztek férfiak, én azért követem ezt a versenyt, hogy a nők között szemezgessek minden más alpári ideböfögés csak spam

    inkább ti is emiatt követnétek

  4. #4
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    jogilag mit nem lehet megoldani?
    Ladies event...nőknek...konkrétan akkor a nevezéskor kérjenek személyit/anyakönyvi kivonatot b+ és amelyik férfi induló így is elindulhat felesleges beöltöznie de már egy személyi igazolvány alapján is látható hogy mi a helyzet. az hogy ezt meg tudják csinálni a wsop röheje.

    legalább mondjátok már azt hogy meleg

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jogilag mit nem lehet megoldani?
    Ladies event...nőknek...konkrétan akkor a nevezéskor kérjenek személyit/anyakönyvi kivonatot b+ és amelyik férfi induló így is elindulhat felesleges beöltöznie de már egy személyi igazolvány alapján is látható hogy mi a helyzet. az hogy ezt meg tudják csinálni a wsop röheje.

    legalább mondjátok már azt hogy meleg
    De ha állandóan egyenjogúságért küzdenek, akkor minek külön női event amúgy?
    szerk.: de ha már van ilyen event akkor valóban nem kéne engedni h férfiak is nevezhessenek rá.

  6. #6
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Szerintem hülyeség a női event...nem is értem milyen alapon csinálnak ilyet...Akkor legyen külön eventjük a mozgássérülteknek, szemüvegeseknek, mexikóiaknak, a drága akadémiás homofóbjainknak, meg minden random alapon hirdessünk eventet...ez rohadtul pozitív diszkrimináció, és a sok feminista mehetne tüntetni a kaszinóba, hogy héhó, a nők is ugyanolyan jogokkal rendelkeznek mint a férfiak!!! Szerintem a WSOP vicce ez a verseny, és ezt úgy mondom, hogy imádom, és maximálisan tisztelem a hölgyeket.

    Az meg, hogy férfiak elindulnak külön röhej. Nem hinném, hogy melegek, sokkal inkább gerinctelen EV-lesők. Nők között sokkal több a hobbipókeres, ezért hatalmas a földön heverő +EV egy ilyen eventben. Amiért ennyire pofátlanok, nem tisztelik a nőket, és a melegekből is viccet csinálnak tényleg botozást érdemelnének.

    Nekem személy szerint nincs bajom a melegekkel (NEM, nem vagyok az mielőtt bárkiben felmerülne ez a gondolat). A konzervatívabb melegekkel legalábbis semmi. Az ilyen női ruhában flangáló, kifestett, transzvesztita búzákat mondjuk intézetben kezeltetném, és kiráz tőlük a hideg...de amíg a saját otthonában homokozik, az a saját szíve joga imho (és nem dörgöli a mások orra alá, hogy ő mekkora homokláda).

    Ezeket a random kirohanásokat itt a fórumban nem igazán értem, lehet néhány mögött látens homoszexualitás rejtőzik Na de nem is akarom ezt ragozni, mert ennek nem itt van a helye, meg ideje

    A cikkről: Drága cikkíró, ahelyett, hogy női ruhás pasi képét tetted volna fel jöhetett volna kép mondjuk pár dögös sunáról (Boeree, Jones, Scoenberg...meg ha esetleg indult Sarah Underwood, Joanna Krupa, Fatima de Melo, Shannon Elizabeth, stb)

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ilyen női ruhában flangáló, kifestett, transzvesztita búzákat mondjuk intézetben kezeltetném, és kiráz tőlük a hideg...de amíg a saját otthonában homokozik, az a saját szíve joga imho (és nem dörgöli a mások orra alá, hogy ő mekkora homokláda).
    Pont ezekre értettem, akik otthon csinálják, arra én is magasról teszek... de a 2 dolog között azért van különbség, mert engem sem háborítana fel ennyire ez a dolog, ha nem női ruhában feszítenének ott.

  8. #8
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Most akkor az 50 feletti eventre is be lehet nevezni egy ősz műszakáll ragasztásával vagy mi a szösz? Furcsa módon azt mindenki tiszteletben tudta tartani, de egy női event már szúrja a szemét néhány embernek...

    Másrészt az összes homofóbot, rasszistát, antiszemitát olyan sürgősen bannolnám a fórumról amilyen gyorsan csak lehet.
    Utoljára módosítva: reirreT által: 2011. 07. 02. 18:56
    “I'd rather be lucky than good.”

  9. #9
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    ladyboyoknak miért nincs külön event?

  10. #10
    Tag szencsike avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 19.
    Hozzászólások
    132

    Alapbeállítás

    ezek az emberek ........... nem is engedném őket semmilyen eventen indulni.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •